Zoznam poradcov

Martin Guľaš, Ing. - Prima banka Slovensko, a. s.

Viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti financovania hypotéke, podnikateľov v troch bankách (SLSP, VUB, Prima banka). Aktuálne sa špecializujem na riešenie refinancovania hypoték a spotrebných úverov, ako aj na... Viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti financovania hypotéke, podnikateľov v troch bankách (SLSP, VUB, Prima banka). Aktuálne sa špecializujem na riešenie refinancovania hypoték a spotrebných úverov, ako aj na financovanie bývania, výstavby rodinných domov a bezúčelových úverov.
Zobraziť tel. číslo
0907929888
Fotka Monika Hajasová, Mgr.

Monika Hajasová, Mgr. - DELUVIS s.r.o.

Som zástancom individuálneho, komplexného, rýchleho a spoľahlivého prístupu ku klientom. 5 ročná prax, a množstvo spokojných klientov. Som zástancom individuálneho, komplexného, rýchleho a spoľahlivého prístupu ku klientom. 5 ročná prax, a množstvo spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0910909644
Fotka Martin Hajka

Martin Hajka - Fincentrum a.s.

Moja práca spočíva v tom, stáť vždy na strane klienta , splniť jeho požiadavky a vybrať najvýhodnejšie riešenie pre uskutočnenie jeho cieľov . Máme v ponuke všetky banky ako aj poisťovne a investičné spoločnost... Moja práca spočíva v tom, stáť vždy na strane klienta , splniť jeho požiadavky a vybrať najvýhodnejšie riešenie pre uskutočnenie jeho cieľov . Máme v ponuke všetky banky ako aj poisťovne a investičné spoločnosti . Prvé stretnutie so mnou Vám zaberie 15 minút kde Vám ukážem v čom Vám viem byť užitočný.
Zobraziť tel. číslo
0905523345

Miloslav Halienka - Generali poisťovňa, a. s

Keďže teraz je veľký boom v oblasti hypoték,mám možnosť ušetriť ľudom desiatky eur na úveroch alebo hypotékach,či už nových alebo starých. Ako finančný agent mám za sebou veľa spokojných klientov, všetky potreb... Keďže teraz je veľký boom v oblasti hypoték,mám možnosť ušetriť ľudom desiatky eur na úveroch alebo hypotékach,či už nových alebo starých. Ako finančný agent mám za sebou veľa spokojných klientov, všetky potrebné povolenia a certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu. Všetky vypracovania ponúk, alebo možnosti ušetrenia na výdavkoch sú zdarma, preto ma neváhajte kontaktovať a vypracujem pre vás ponuku šitú na mieru.
Zobraziť tel. číslo
+421904797531
Fotka Zuzana Halienková, Ing.

Zuzana Halienková, Ing. - Generali poisťovňa, a. s

Mám viac ako 23 ročnú prax v bankovom a finančnom sektore. Venujem sa komplexnému poradenstvu pre svojich klientov. Mám za sebou množstvo úspešných stretnutí, kde som našla klientovi riešenie šité na mieru a tý... Mám viac ako 23 ročnú prax v bankovom a finančnom sektore. Venujem sa komplexnému poradenstvu pre svojich klientov. Mám za sebou množstvo úspešných stretnutí, kde som našla klientovi riešenie šité na mieru a tým zabezpečila jeho spokojnosť. Som registrovaná v NBS. Poradenstvo je zdarma.
Zobraziť tel. číslo
+421905556098

Pavol Hanzel - ZFP akadémia, a.s.

8 ročné skúsenosti vo finančnej oblasti a vo vzdelávaní,odborné certifikákaty,skúšky a zápisy vo všetkých sektoroch NBS,stovky klientov a desiatky spolupracovníkov. Naša firma má certifikovaný systém finančnéh... 8 ročné skúsenosti vo finančnej oblasti a vo vzdelávaní,odborné certifikákaty,skúšky a zápisy vo všetkých sektoroch NBS,stovky klientov a desiatky spolupracovníkov.
Naša firma má certifikovaný systém finančného vzdelávania a jednoduchý samospotrebiteľský systém pre širokú verejnosť: ,,poď sa spolu s nami naučiť rozumieť svojím financiám"
Vaše vzdelanie,váš kapitál !
Zobraziť tel. číslo
+421907914550

René Haščák, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Registrácia NBS v sektoroch poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, prijímanie vkladov. Mnoho spokojných klientov. Dlhoročné skúsenosti ako finančný riaditeľ. Registrácia NBS v sektoroch poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, prijímanie vkladov. Mnoho spokojných klientov.
Dlhoročné skúsenosti ako finančný riaditeľ.
Zobraziť tel. číslo
0911456152
Fotka Petr Hechtberger

Petr Hechtberger - Fincentrum a.s.

Odlišujem sa od väčšiny poradcov výrazne iným prístupom ku klientovi a tiež navrhovanými riešeniami. To všetko len vďaka nadštandardným vzťahom vo finančných inštitúciach. Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15... Odlišujem sa od väčšiny poradcov výrazne iným prístupom ku klientovi a tiež navrhovanými riešeniami. To všetko len vďaka nadštandardným vzťahom vo finančných inštitúciach. Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov. Viac o mne, vrátane referencií od klientov nájdete na mojej stránke. Stačí keď zadáte vo vyhľadávači moje meno, som hneď na prvých miestach.
Zobraziť tel. číslo
+421903231659

Peter Henček - VSG - SLOVAKIA s.r.o.

14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva,bankovníctva,vysoko kvalitný servis,aktívny prezentátor a školiteľ. 14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva,bankovníctva,vysoko kvalitný servis,aktívny prezentátor a školiteľ.
Zobraziť tel. číslo
0905917519

Milan Herold - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Neustále za Vás analyzujeme finančný trh a profilujeme z neho tie najzaujímavejšie možnosti. Ušetrenie peňazí klienta je u mňa prvoradé. Komunikujem z fin. inštitúciami namiesto klienta čím mu šetrím peniaz... Neustále za Vás analyzujeme finančný trh a profilujeme z neho tie najzaujímavejšie možnosti.
Ušetrenie peňazí klienta je u mňa prvoradé.
Komunikujem z fin. inštitúciami namiesto klienta čím mu šetrím peniaze a čas.
Moja práca je klientovi priniesť peniaze a nie ho o ne obrať.
Zobraziť tel. číslo
0918757854

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk