Zoznam poradcov

Fotka Peter Gazdačko, Ing.

Peter Gazdačko, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Verejny nepriatel bank, ochranca klienta. Vsetko je mozne, ak sa chce. Hypo, spotrebak, zivotka alebo investicie, co len chcete. Verejny nepriatel bank, ochranca klienta. Vsetko je mozne, ak sa chce. Hypo, spotrebak, zivotka alebo investicie, co len chcete.
Zobraziť tel. číslo
0907 511 691
Fotka Renáta Gazdačková, Ing.

Renáta Gazdačková, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Na finančnom trhu pôsobím od roku 1999. Ako nezávislý sprostredkovateľ mám registráciu v sektore: poistenia, úverov, vkladov, kapitálového trhu - investície, starob. dôch. sporenia, doplnkového dôch. sporenia.... Na finančnom trhu pôsobím od roku 1999. Ako nezávislý sprostredkovateľ mám registráciu v sektore: poistenia, úverov, vkladov, kapitálového trhu - investície, starob. dôch. sporenia, doplnkového dôch. sporenia. Klientovi na základe jeho príjmov a záväzkov navrhujem také riešenia jeho potrieb a očakávaní, ktoré mu umožnia získať peniaze naviac. A ... dôchodku sa dožiť vo finančnej nezávislosti. Najviac sa pohybujem v mestách Košice, Prešov.
Zobraziť tel. číslo
0905228606
Fotka Gabriel Gerec

Gabriel Gerec - MBI Marketingberatung International, s.r.o.

Financial professional. Viac, ako 7 ročné skúsenosti vo finančnom sektore a desiatky spokojných klientov sú tým správnym začiatkom. Financial professional. Viac, ako 7 ročné skúsenosti vo finančnom sektore a desiatky spokojných klientov sú tým správnym začiatkom.
Zobraziť tel. číslo
0915944693

Ľubica Gešková, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Všetci využívame finančné služby a často zbytočne prichádzame o ťažko zarobené peniaze. Aj malá finančná rada v pravú chvíľu môže mať cenu zlata. Ak potrebujete:  vybaviť úver na kúpu nehnuteľnosti či refin... Všetci využívame finančné služby a často zbytočne prichádzame o ťažko zarobené peniaze. Aj malá finančná rada v pravú chvíľu môže mať cenu zlata.
Ak potrebujete:
 vybaviť úver na kúpu nehnuteľnosti či refinancovať nevýhodné úvery a pôžičky
 poistiť seba, svoju rodinu či svoj majetok
 nájsť vhodný sporiaci produkt pre Vás a Vašich blízkych
 dobre zhodnocovať svoje úspory
 vzdelávať sa vo finančnej oblasti
Neváhajte - som tu pre Vás.
Zobraziť tel. číslo
0904293341
Fotka Peter Gilan

Peter Gilan - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Neustále za Vás analyzujeme finančný trh a profilujeme z neho tie najzaujímavejšie možnosti. V rámci nášho sprostredkovania spoločne s Vami vyberáme riešenia z nášho portfólia, ktoré zodpovedajú práve Vašim pot... Neustále za Vás analyzujeme finančný trh a profilujeme z neho tie najzaujímavejšie možnosti. V rámci nášho sprostredkovania spoločne s Vami vyberáme riešenia z nášho portfólia, ktoré zodpovedajú práve Vašim potrebám – počnúc poistnou ochranou a budovaním majetku, cez zabezpečenie sa v starobe až po vlastné bývanie. Aby ste mali dobrý pocit, že ste skutočne dobre pripravený na svoju budúcnosť. Chceme jednoducho zakaždým ponúknuť to najkvalitnejšie:

Finančné sprostredkovanie pre Európu.
Zobraziť tel. číslo
+421917512169

Katarína Glejteková, Mgr - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Zastupujem klientov na finančnom trhu a pomáham im s výberom produktov, ktoré sú pre nich najvhodnejšie (bežné účty, šetrenia, poistenia, hypotéky, dôchodky a pod.), výsledkom mojej práce je budovanie majetku k... Zastupujem klientov na finančnom trhu a pomáham im s výberom produktov, ktoré sú pre nich najvhodnejšie (bežné účty, šetrenia, poistenia, hypotéky, dôchodky a pod.), výsledkom mojej práce je budovanie majetku klienta a jeho spokojnosť, mám 4-ročné skúsenosti a rada vám pomôžem
Zobraziť tel. číslo
0917175144
Fotka Melinda Gombosová, BSc.

Melinda Gombosová, BSc. - Hypocentrum finančné služby, s. r. o.

Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, ako sú hypotéky, úvery, alebo aj v oblasti investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista. Poradím a pomôžem s vybavovaním úveru, alebo ak má... Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, ako sú hypotéky, úvery, alebo aj v oblasti investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista. Poradím a pomôžem s vybavovaním úveru, alebo ak máte viac úverov, nájdeme riešenie ako znížiť splátku. Ak potrebujete poistiť majetok, život, tiež som tu pre Vás. Zhodnotili by ste svoje peniaze? Nájdem pre Vás najlepšie možnosti.
Zobraziť tel. číslo
0908039221
Fotka Michal Greško

Michal Greško - MetLife Amslico poisťovňa, a.s.

Mojím profesionálnym zameraním je pomáhať ľuďom k finančnej nezávislosti. Aby za poistenie neplatili ani o cent viac a pritom mali optimálne zabezpečenie pri výpadku príjmu, strate zdravia a na dôchodku. Mám 1... Mojím profesionálnym zameraním je pomáhať ľuďom k finančnej nezávislosti. Aby za poistenie neplatili ani o cent viac a pritom mali optimálne zabezpečenie pri výpadku príjmu, strate zdravia a na dôchodku. Mám 15 rokov skúsenosti v oblasti životného poistenia a finančného plánovania. Pracujem ako manažér a so svojim tímom poskytujeme služby viac ako 2500 klientom z celého Slovenska.
Zobraziť tel. číslo
+421905529273

Martin Guľaš, Ing. - Prima banka Slovensko, a. s.

Viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti financovania hypotéke, podnikateľov v troch bankách (SLSP, VUB, Prima banka). Aktuálne sa špecializujem na riešenie refinancovania hypoték a spotrebných úverov, ako aj na... Viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti financovania hypotéke, podnikateľov v troch bankách (SLSP, VUB, Prima banka). Aktuálne sa špecializujem na riešenie refinancovania hypoték a spotrebných úverov, ako aj na financovanie bývania, výstavby rodinných domov a bezúčelových úverov.
Zobraziť tel. číslo
0907929888
Fotka Monika Hajasová, Mgr.

Monika Hajasová, Mgr. - DELUVIS s.r.o.

Som zástancom individuálneho, komplexného, rýchleho a spoľahlivého prístupu ku klientom. 5 ročná prax, a množstvo spokojných klientov. Som zástancom individuálneho, komplexného, rýchleho a spoľahlivého prístupu ku klientom. 5 ročná prax, a množstvo spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0910909644

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk