Zoznam poradcov

Fotka Anna Kveta Furiková

Anna Kveta Furiková - Finvia Group s.r.o.

Vďaka svojim už viac ako 5 ročným pracovným skúsenostiam na finančnom trhu dokážem pomáhať ľuďom plniť ich sny. Vyjednávam exkluzívne podmienky všetkých produktov na finančnom trhu. Vďaka svojim už viac ako 5 ročným pracovným skúsenostiam na finančnom trhu dokážem pomáhať ľuďom plniť ich sny. Vyjednávam exkluzívne podmienky všetkých produktov na finančnom trhu.
Zobraziť tel. číslo
+421904426149

Daša Alissa Futasová - Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Pomáham klientom s výberom produktov, ktoré najviac vyhovujú ich potrebám. Venujem sa životnému, neživotnému poisteniu a stavebnému sporeniu. Ponúkam aj spoluprácu maklérom alebo iným finančným poradcom. Pomáham klientom s výberom produktov, ktoré najviac vyhovujú ich potrebám. Venujem sa životnému, neživotnému poisteniu a stavebnému sporeniu. Ponúkam aj spoluprácu maklérom alebo iným finančným poradcom.
Zobraziť tel. číslo
0911265129
Fotka Andrea Gašpariková

Andrea Gašpariková - Finportal, a.s.

Vo finančníctve sa pohybujem od roku 1994. Hypotekárnym špecialistom som od roku 2007 . Mám skúsenosti s riešením komplikovaných prípadov .Výška sprostredkovaných hypoték od tej doby prevýšila 50 mil. Eur, čo s... Vo finančníctve sa pohybujem od roku 1994. Hypotekárnym špecialistom som od roku 2007 . Mám skúsenosti s riešením komplikovaných prípadov .Výška sprostredkovaných hypoték od tej doby prevýšila 50 mil. Eur, čo sa odráža najmä na výhode služieb pre Vás ako klienta.Rýchlosť, precíznosť a individuálny prístup je samozrejmosťou.

Taktiež pôsobím v oblasti sprostredkovania predaja , prenájmu, bytov, domov , pozemkov a developerských projektov.
Zobraziť tel. číslo
+421903772763
Fotka Kristína Gaštanová

Kristína Gaštanová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

9 ročné skúsenosti na finančnom trhu.vzdelávanie a skúsenosti vo všetkých sektoroch cez NBS.zaručený doživotný servis pre svojich klientov.bezplatné služby a audit vašich existujúcich zmlúv. 9 ročné skúsenosti na finančnom trhu.vzdelávanie a skúsenosti vo všetkých sektoroch cez NBS.zaručený doživotný servis pre svojich klientov.bezplatné služby a audit vašich existujúcich zmlúv.
Zobraziť tel. číslo
0948866005
Fotka Peter Gazdačko, Ing.

Peter Gazdačko, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Verejny nepriatel bank, ochranca klienta. Vsetko je mozne, ak sa chce. Hypo, spotrebak, zivotka alebo investicie, co len chcete. Verejny nepriatel bank, ochranca klienta. Vsetko je mozne, ak sa chce. Hypo, spotrebak, zivotka alebo investicie, co len chcete.
Zobraziť tel. číslo
0907 511 691
Fotka Renáta Gazdačková, Ing.

Renáta Gazdačková, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Na finančnom trhu pôsobím od roku 1999. Ako nezávislý sprostredkovateľ mám registráciu v sektore: poistenia, úverov, vkladov, kapitálového trhu - investície, starob. dôch. sporenia, doplnkového dôch. sporenia.... Na finančnom trhu pôsobím od roku 1999. Ako nezávislý sprostredkovateľ mám registráciu v sektore: poistenia, úverov, vkladov, kapitálového trhu - investície, starob. dôch. sporenia, doplnkového dôch. sporenia. Klientovi na základe jeho príjmov a záväzkov navrhujem také riešenia jeho potrieb a očakávaní, ktoré mu umožnia získať peniaze naviac. A ... dôchodku sa dožiť vo finančnej nezávislosti. Najviac sa pohybujem v mestách Košice, Prešov.
Zobraziť tel. číslo
0905228606
Fotka Gabriel Gerec

Gabriel Gerec - MBI Marketingberatung International, s.r.o.

Financial professional. Viac, ako 7 ročné skúsenosti vo finančnom sektore a desiatky spokojných klientov sú tým správnym začiatkom. Financial professional. Viac, ako 7 ročné skúsenosti vo finančnom sektore a desiatky spokojných klientov sú tým správnym začiatkom.
Zobraziť tel. číslo
0915944693
Fotka Andrea Gereg

Andrea Gereg - Brokeria a.s.

Už 10 rokov pomáham svojim klientom znižovať výdavky a aktívne budovať a chrániť ich majetok. Klientom poskytujem aktuálne a objektívne informácie, pripravujem tie najlepšie riešenia pre ich potreby a ciele... Už 10 rokov pomáham svojim klientom znižovať výdavky a aktívne budovať a chrániť ich majetok.

Klientom poskytujem aktuálne a objektívne informácie, pripravujem tie najlepšie riešenia pre ich potreby a ciele a ponúkam kvalitné poradenstvo počas celého ich života.

Zastrešujem celé Slovensko a všetky produkty na trhu:
✦ úvery každého druhu ✦
✦ poistenie života a zdravia ✦
✦ poistenie majetku ✦
✦ investície ✦
✦ sporenie ✦
✦ korporátne produkty ✦
https://vizitka.brokeria.sk/andrea.gereg
Zobraziť tel. číslo
+421948010509

Ľubica Gešková, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Všetci využívame finančné služby a často zbytočne prichádzame o ťažko zarobené peniaze. Aj malá finančná rada v pravú chvíľu môže mať cenu zlata. Ak potrebujete:  vybaviť úver na kúpu nehnuteľnosti či refin... Všetci využívame finančné služby a často zbytočne prichádzame o ťažko zarobené peniaze. Aj malá finančná rada v pravú chvíľu môže mať cenu zlata.
Ak potrebujete:
 vybaviť úver na kúpu nehnuteľnosti či refinancovať nevýhodné úvery a pôžičky
 poistiť seba, svoju rodinu či svoj majetok
 nájsť vhodný sporiaci produkt pre Vás a Vašich blízkych
 dobre zhodnocovať svoje úspory
 vzdelávať sa vo finančnej oblasti
Neváhajte - som tu pre Vás.
Zobraziť tel. číslo
0904293341
Fotka Peter Gilan

Peter Gilan - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Neustále za Vás analyzujeme finančný trh a profilujeme z neho tie najzaujímavejšie možnosti. V rámci nášho sprostredkovania spoločne s Vami vyberáme riešenia z nášho portfólia, ktoré zodpovedajú práve Vašim pot... Neustále za Vás analyzujeme finančný trh a profilujeme z neho tie najzaujímavejšie možnosti. V rámci nášho sprostredkovania spoločne s Vami vyberáme riešenia z nášho portfólia, ktoré zodpovedajú práve Vašim potrebám – počnúc poistnou ochranou a budovaním majetku, cez zabezpečenie sa v starobe až po vlastné bývanie. Aby ste mali dobrý pocit, že ste skutočne dobre pripravený na svoju budúcnosť. Chceme jednoducho zakaždým ponúknuť to najkvalitnejšie:

Finančné sprostredkovanie pre Európu.
Zobraziť tel. číslo
+421917512169

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk