Zoznam poradcov

Richard Drobný - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb a auditu. Široké portfólio. Veľa spokojných klientov. Všetky služby sú ZADARMO. Komplexná dlhodobá starostlivosť. Skúsenosti v oblasti finančných služieb a auditu. Široké portfólio. Veľa spokojných klientov. Všetky služby sú ZADARMO. Komplexná dlhodobá starostlivosť.
Zobraziť tel. číslo
0915459474
Fotka Michal Ducký, Ing.

Michal Ducký, Ing. - Fingo.sk

Viac ako 10 ročné skúsenosti na finančnom trhu (okrem iného aj riaditeľ banky). 2500+ spokojných klientov - poradil som v oblasti hypoték a úverov, poistenia, sporenia a investovania. Viac ako 10 ročné skúsenosti na finančnom trhu (okrem iného aj riaditeľ banky). 2500+ spokojných klientov - poradil som v oblasti hypoték a úverov, poistenia, sporenia a investovania.
Zobraziť tel. číslo
0000000000
Fotka Martin Dudáš, Mgr.

Martin Dudáš, Mgr. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Certifikácia v danej oblasti, registrácia v NBS(6 sektorov), niekoľkoročné skúsenosti(od roku 2014). Zodpovedný prístup k informáciam, ktoré sa snažím distiribuovať svojim klientom pre ich čo najlepšie východis... Certifikácia v danej oblasti, registrácia v NBS(6 sektorov), niekoľkoročné skúsenosti(od roku 2014). Zodpovedný prístup k informáciam, ktoré sa snažím distiribuovať svojim klientom pre ich čo najlepšie východiskové podmienky. Pomahám klientom zorientovať sa vo svete financií a smerovať ich k budovaniu vlastného kapitálu.
Zobraziť tel. číslo
0907274540

Peter Duplinský, Ing. - BANKBROKER, a. s.

Moje motto je: Klient rozhoduje, banky musia zaujať klienta a predbiehať sa ktorá ponúkne lepšie podmienky, nie naopak. Moje motto je: Klient rozhoduje, banky musia zaujať klienta a predbiehať sa ktorá ponúkne lepšie podmienky, nie naopak.
Zobraziť tel. číslo
0918 661 517
Fotka Róbert Ďurec, Ing.

Róbert Ďurec, Ing. - BlueNumbers.sk

Dátový analytik finančných a burzových trhov, podnikový poradca pre dane a účtovníctvo, šéfredaktor BlueNumbers.sk . Skúsenosti s tradingom, nákupom akcií, ETF, finančných derivátov, CFD, kryptomien. Konzu... Dátový analytik finančných a burzových trhov, podnikový poradca pre dane a účtovníctvo, šéfredaktor BlueNumbers.sk .

Skúsenosti s tradingom, nákupom akcií, ETF, finančných derivátov, CFD, kryptomien.
Konzultant pre platformy Interactive Brokers (IB), Lynx, XTB, Naga, Etoro, Revolut, Binance aj iné.

Viac ako 12 rokov skúseností na finančnom trhu.
V súčasnosti riaditeľ viacerých spoločností s medzinárodným presahom.
Prosím kontaktovať iba emailom.
Zobraziť tel. číslo
0000000000
Fotka Dana Ďurišová

Dana Ďurišová - AXA životní pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Nerozmýšľame až tak o budúcnosti a všetko berieme tak nejak za samozrejmé. Žijeme pre TERAZ........ Súčasne je ale náš život plný momentov ---ktoré si nahrávame ---ktoré zdieľame ---ktoré nechceme stratiť--- k... Nerozmýšľame až tak o budúcnosti a všetko berieme tak nejak za samozrejmé. Žijeme pre TERAZ........
Súčasne je ale náš život plný momentov ---ktoré si nahrávame ---ktoré zdieľame ---ktoré nechceme stratiť--- ktoré si chceme chrániť.
Zobraziť tel. číslo
0908800474
Fotka František Ďurkáč

František Ďurkáč - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Poradenstvu sa venujem už 9 rokov profesionálne. Za ten čas sme s mojím tímom dokázali okoliu, že sa dá na nás spoľahnúť. Naše odborné rady sú pripravené aj pre Vás. Poradenstvu sa venujem už 9 rokov profesionálne. Za ten čas sme s mojím tímom dokázali okoliu, že sa dá na nás spoľahnúť.

Naše odborné rady sú pripravené aj pre Vás.
Zobraziť tel. číslo
0948534668
Fotka Stanislav Elbert, Mgr.

Stanislav Elbert, Mgr. - Finportal, a.s.

Na dosiahnutie akýchkoľvek finančných cieľov, potrebujete viac než len finančné produkty. Pomáham ľuďom premeniť ich finančné ciele na výsledky, aby aj vďaka tomu žili život, po ktorom túžia. 80% úspechu je zm... Na dosiahnutie akýchkoľvek finančných cieľov, potrebujete viac než len finančné produkty. Pomáham ľuďom premeniť ich finančné ciele na výsledky, aby aj vďaka tomu žili život, po ktorom túžia. 80% úspechu je zmena správania, sebadisciplína a správne návyky. Odborné vedomosti sú len 20%. Píšem o tom články a tvorím jednoduché nástroje, ktoré pomáhajú vytvárať pozitívne návyky a tým dosahovať želané ciele rýchlejšie a efektívnejšie. Viac o mne nájdete na www.elbert.sk
Zobraziť tel. číslo
0918 638 270
Fotka eleonorasimonekova eleonorasimonekova, eleonorasi

eleonorasimonekova eleonorasimonekova, eleonorasi - 1. Servisné Finančné centrum, s.r.o.

Ponuka pôžičky s možnosťou stretnutia s nami Rýchla a spoľahlivá ponuka pôžičky Na riešenie finančných ťažkostí potrebujete pôžičky typu peer-to-peer, ktoré vám pomôžu prekonať slepú uličku. Len jedna prílež... Ponuka pôžičky s možnosťou stretnutia s nami
Rýchla a spoľahlivá ponuka pôžičky
Na riešenie finančných ťažkostí potrebujete pôžičky typu peer-to-peer, ktoré vám pomôžu prekonať slepú uličku.
Len jedna príležitosť pre vás, obráťte sa na najlepších profesionálnych veriteľov, ktorí vám legálnymi a rýchlymi prostriedkami pomôžu získať váš úver.
E-mail: eleonora099simonekova@gmail.com
Zobraziť tel. číslo
0632145785

Bibiána Engelhardtová, Ing. - Finportal, a.s.

Skúsenosti s hypotekárnymi úvermi, spotrebnými úvermi, poistením. Registrácia v NBS. Znalosti z oblasti pozemkového práva. Aktívny prístup k riešeniu obchodných prípadov. Skúsenosti s hypotekárnymi úvermi, spotrebnými úvermi, poistením. Registrácia v NBS. Znalosti z oblasti pozemkového práva. Aktívny prístup k riešeniu obchodných prípadov.
Zobraziť tel. číslo
0918630639

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk