Zoznam poradcov

Fotka Róbert Ďurec, Ing.

Róbert Ďurec, Ing. - Salve Finance, a.s.

Kouč a finančný agent. Mnoho ľudí sa naháňa za peniazmi. Ale to je len časť mozaiky, v prvom rade si treba urobiť poriadok vo svojej hlave - Ujasniť si, čo chceme. Žiť a nechať žiť. Byť v prítomnosti. A cesta... Kouč a finančný agent.
Mnoho ľudí sa naháňa za peniazmi. Ale to je len časť mozaiky, v prvom rade si treba urobiť poriadok vo svojej hlave - Ujasniť si, čo chceme. Žiť a nechať žiť. Byť v prítomnosti. A cesta sa vždy nájde :)
Spájam koučovanie s komplexnými finančnými službami, pretože to ide so sebou ruka v ruke. 5-ročná prax vo financiách, skúšky overiteľné v NBS. Vrámci služieb aj poradenstvo ohľadom aktuálnych finančných zmlúv.
Kde je vôľa, tam je cesta :)
Zobraziť tel. číslo
0949423535
Fotka Dana Ďurišová

Dana Ďurišová - AXA životní pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Nerozmýšľame až tak o budúcnosti a všetko berieme tak nejak za samozrejmé. Žijeme pre TERAZ........ Súčasne je ale náš život plný momentov ---ktoré si nahrávame ---ktoré zdieľame ---ktoré nechceme stratiť--- k... Nerozmýšľame až tak o budúcnosti a všetko berieme tak nejak za samozrejmé. Žijeme pre TERAZ........
Súčasne je ale náš život plný momentov ---ktoré si nahrávame ---ktoré zdieľame ---ktoré nechceme stratiť--- ktoré si chceme chrániť.
Zobraziť tel. číslo
0908800474
Fotka František Ďurkáč

František Ďurkáč - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Poradenstvu sa venujem už 9 rokov profesionálne. Za ten čas sme s mojím tímom dokázali okoliu, že sa dá na nás spoľahnúť. Naše odborné rady sú pripravené aj pre Vás. Poradenstvu sa venujem už 9 rokov profesionálne. Za ten čas sme s mojím tímom dokázali okoliu, že sa dá na nás spoľahnúť.

Naše odborné rady sú pripravené aj pre Vás.
Zobraziť tel. číslo
0948534668
Fotka Stanislav Elbert, Mgr.

Stanislav Elbert, Mgr. - Finportal, a.s.

Na dosiahnutie akýchkoľvek finančných cieľov, potrebujete viac než len finančné produkty. Pomáham ľuďom premeniť ich finančné ciele na výsledky, aby aj vďaka tomu žili život, po ktorom túžia. 80% úspechu je zm... Na dosiahnutie akýchkoľvek finančných cieľov, potrebujete viac než len finančné produkty. Pomáham ľuďom premeniť ich finančné ciele na výsledky, aby aj vďaka tomu žili život, po ktorom túžia. 80% úspechu je zmena správania, sebadisciplína a správne návyky. Odborné vedomosti sú len 20%. Píšem o tom články a tvorím jednoduché nástroje, ktoré pomáhajú vytvárať pozitívne návyky a tým dosahovať želané ciele rýchlejšie a efektívnejšie. Viac o mne nájdete na www.elbert.sk
Zobraziť tel. číslo
0918 638 270

Bibiána Engelhardtová, Ing. - Finportal, a.s.

Skúsenosti s hypotekárnymi úvermi, spotrebnými úvermi, poistením. Registrácia v NBS. Znalosti z oblasti pozemkového práva. Aktívny prístup k riešeniu obchodných prípadov. Skúsenosti s hypotekárnymi úvermi, spotrebnými úvermi, poistením. Registrácia v NBS. Znalosti z oblasti pozemkového práva. Aktívny prístup k riešeniu obchodných prípadov.
Zobraziť tel. číslo
0918630639
Fotka Miroslav Fazika

Miroslav Fazika - Consumer Finance Holding, a. s.

17 rokov poskytujem sprostredkovanie pôžičiek a Hypoték a nákupu na splátky spoločnosti Consumer Finance Holding a.s. (Triangel, Quatro a Slovenská požičovňa), zastrešujem 3 pobočky: v Prievidzi v OD Vtáčnik,... 17 rokov poskytujem sprostredkovanie pôžičiek a Hypoték a nákupu na splátky spoločnosti Consumer Finance Holding a.s. (Triangel, Quatro a Slovenská požičovňa), zastrešujem 3 pobočky: v Prievidzi v OD Vtáčnik, v Handlovej v Podnikateľskom Inkubátore a v Partizánskom v OD Prior na 1. poschodí., naše úvery sú poskytované bez poplatkov a s licenciou NBS.
Zobraziť tel. číslo
0905935646

Iveta Feldsam, MBA, MSc - Finportal, a.s.

6 ročná skúsenosť v oblasti poskytovania finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti a množstvo spokojných klientov. 6 ročná skúsenosť v oblasti poskytovania finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti a množstvo spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0948 330 901

jozef fialka - FINANZ SERVIS, spol. s r. o.

volam sa jozef fialka mam hypoteku spotebni uver nestihal som to splacat kvoli nedostatku prace a marodkou ktora trvala jeden rok a tak som si zobral z nebbankovky aby som niečo zaplatil lenže aj tak to bolo ma... volam sa jozef fialka mam hypoteku spotebni uver nestihal som to splacat kvoli nedostatku prace a marodkou ktora trvala jeden rok a tak som si zobral z nebbankovky aby som niečo zaplatil lenže aj tak to bolo malo a zobral som si viacero požičiek a nahradzal som jednu požičku tou druhov teras mam problem sa s toho vimotat potrebujem pomoc . dakujem
Zobraziť tel. číslo
0905908362

Anna Filipáková, Ing - Finportal, a.s.

mam 8 ročné skusennosti v oblasti poskytovania poradenstva v oblasti riešenia financovania bývania , klient je pre mna na 1. mieste . nachádzam riešenia aj dam kde si už klienti samy neveria , pracujem 100% a... mam 8 ročné skusennosti v oblasti poskytovania poradenstva v oblasti riešenia financovania bývania , klient je pre mna na 1. mieste . nachádzam riešenia aj dam kde si už klienti samy neveria , pracujem 100% a takú súčinnost vyžadujem aj od ostatných , som pripravena na rokovanie po dohode s klientmi aj cez víkendy v popoludnajších hodinách.

Som zastancom jedneho uveru a využiť všetky benefity spoločnosti.

Teším sa na 1. stretnutie--- pre ktoreho pripravím špecialny darček. AF
Zobraziť tel. číslo
1421905142493
Fotka Marta Filová

Marta Filová - BROKER SERVICE GROUP s.r.o.

Spokojní klienti s hypotékou, nezávislá spolupráca so všetkými bankami, ich nadštandardné vzťahy a moja teraz už 8-ročná odborná prax, mi umožňujú vo väčšine prípadov nájsť, najvýhodnejšie riešenia pre klienta,... Spokojní klienti s hypotékou, nezávislá spolupráca so všetkými bankami, ich nadštandardné vzťahy a moja teraz už 8-ročná odborná prax, mi umožňujú vo väčšine prípadov nájsť, najvýhodnejšie riešenia pre klienta, vyjednať najlepšie možné podmienky v danom čase a pri tom vždy stáť na jeho strane, obhajovať jeho korektné záujmy aj dlhodobo. Pracovať profesionálne, čestne, ľudsky so zameraním na odbornosť a kvalitu, prináša radosť a spokojnosť nielen mne, ale aj mojím starým, či novým klientom.
Zobraziť tel. číslo
0904 208 337

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk