Zoznam poradcov

Fotka Klaudius Danics

Klaudius Danics - GEPARD FINANCE, s. r. o.

Moje pracovné skúsenosti v oblasti bankovníctva a financií som prvýkrát získal v Prvej stavebnej sporiteľni, ďalej som 6 rokov pracoval ako oblastný riaditeľ ČSOB stavebnej sporiteľni a 2 roky ako regionálny ri... Moje pracovné skúsenosti v oblasti bankovníctva a financií som prvýkrát získal v Prvej stavebnej sporiteľni, ďalej som 6 rokov pracoval ako oblastný riaditeľ ČSOB stavebnej sporiteľni a 2 roky ako regionálny riaditeľ. Od roku 2009 pôsobím vo vlastnej realitnej kancelárii www.reality-humenne.sk a spolupracujem so všetkými slovenskými bankami.
Zobraziť tel. číslo
0915961074

Ivona Demková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Na finančnom trhu posobím 6 rokov, spolupracujem s viac ako tromi desiatkami partnerov, kde mám priestor vybrať pre klienta najoptimálnejšie a najvýhodnejšie riešenie ich finančnej situácie bez toho, aby boli o... Na finančnom trhu posobím 6 rokov, spolupracujem s viac ako tromi desiatkami partnerov, kde mám priestor vybrať pre klienta najoptimálnejšie a najvýhodnejšie riešenie ich finančnej situácie bez toho, aby boli obmedzení na jednu konkrétnu inštitúciu.
Zobraziť tel. číslo
0908858572
Fotka Marián Didnianský

Marián Didnianský - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, stovka spokojných klientov Stropkov Svidník Medzilaborce a okolie 6 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, stovka spokojných klientov Stropkov Svidník Medzilaborce a okolie
Zobraziť tel. číslo
0905875203
Fotka Slavomír Dlugoš

Slavomír Dlugoš - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Stavebné sporenie – je výhodné sporenie podporované štátom. Časť prostriedkov potrebných na bývanie si nasporíte svojimi vkladmi, štátnou prémiou a úrokmi a druhú časť môžete získať ako výhodný stavebný úver. Stavebné sporenie – je výhodné sporenie podporované štátom. Časť prostriedkov potrebných na bývanie si nasporíte svojimi vkladmi, štátnou prémiou a úrokmi a druhú časť môžete získať ako výhodný stavebný úver.
Zobraziť tel. číslo
0917098265

Juraj Dolník - NRF,s.r.o.

Finančný agent (podľa NBS) 15 ročné skúsenosti, registrácia v NBS vo všetkých sektoroch. Mojím cieľom je čestne pomáhať klientom zorientovať sa v oblasti financií. Finančný agent (podľa NBS) 15 ročné skúsenosti, registrácia v NBS vo všetkých sektoroch. Mojím cieľom je čestne pomáhať klientom zorientovať sa v oblasti financií.
Zobraziť tel. číslo
+421903415285
Fotka Katarína Drienková, Ing.

Katarína Drienková, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Pomáham ľuďom pri otázke riešenia bývania, t.j. im vybavím úver bez toho, aby sami museli obehávať finančné inštitúcie a tým ušetria čas a hlavne mesačne 10-100vky €. Pomáham im pri výbere produktov z celého fi... Pomáham ľuďom pri otázke riešenia bývania, t.j. im vybavím úver bez toho, aby sami museli obehávať finančné inštitúcie a tým ušetria čas a hlavne mesačne 10-100vky €. Pomáham im pri výbere produktov z celého finančného trhu tak, aby za ne platili čo najmenej a získali pritom čo najväčší úžitok. Svoje skúsenosti som získala počas 10 rokov práce v oblasti finančného sprostredkovania. Moje služby dnes využíva už vyše 200 spokojných klientov. V poslednej dobe najviac refinancujeme nevýhodné úvery.
Zobraziť tel. číslo
0907407118

Richard Drobný - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb a auditu. Široké portfólio. Veľa spokojných klientov. Všetky služby sú ZADARMO. Komplexná dlhodobá starostlivosť. Skúsenosti v oblasti finančných služieb a auditu. Široké portfólio. Veľa spokojných klientov. Všetky služby sú ZADARMO. Komplexná dlhodobá starostlivosť.
Zobraziť tel. číslo
0915459474
Fotka Michal Ducký, Ing.

Michal Ducký, Ing. - Fingo.sk

Viac ako 10 ročné skúsenosti na finančnom trhu (okrem iného aj riaditeľ banky). 2500+ spokojných klientov - poradil som v oblasti hypoték a úverov, poistenia, sporenia a investovania. Viac ako 10 ročné skúsenosti na finančnom trhu (okrem iného aj riaditeľ banky). 2500+ spokojných klientov - poradil som v oblasti hypoték a úverov, poistenia, sporenia a investovania.
Zobraziť tel. číslo
0901923111
Fotka Martin Dudáš, Mgr.

Martin Dudáš, Mgr. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Certifikácia v danej oblasti, registrácia v NBS(6 sektorov), niekoľkoročné skúsenosti(od roku 2014). Zodpovedný prístup k informáciam, ktoré sa snažím distiribuovať svojim klientom pre ich čo najlepšie východis... Certifikácia v danej oblasti, registrácia v NBS(6 sektorov), niekoľkoročné skúsenosti(od roku 2014). Zodpovedný prístup k informáciam, ktoré sa snažím distiribuovať svojim klientom pre ich čo najlepšie východiskové podmienky. Pomahám klientom zorientovať sa vo svete financií a smerovať ich k budovaniu vlastného kapitálu.
Zobraziť tel. číslo
0907274540

Peter Duplinský, Ing. - BANKBROKER, a. s.

Moje motto je: Klient rozhoduje, banky musia zaujať klienta a predbiehať sa ktorá ponúkne lepšie podmienky, nie naopak. Moje motto je: Klient rozhoduje, banky musia zaujať klienta a predbiehať sa ktorá ponúkne lepšie podmienky, nie naopak.
Zobraziť tel. číslo
0918 661 517

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk