Zoznam poradcov

Fotka Marta Chupánova

Marta Chupánova - TOMAFIN, s.r.o.

V oblasti financií pracujem od roku 2005. Vďaka pravidelnej starostlivosti o mojich klientov, sa mnoho mojich klientov radi už viac k mojim známym ako ku klientom. Mojim cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojno... V oblasti financií pracujem od roku 2005. Vďaka pravidelnej starostlivosti o mojich klientov, sa mnoho mojich klientov radi už viac k mojim známym ako ku klientom. Mojim cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť klientov, preto pracujem tak, aby sa na mňa kedykoľvek znovu s dôverou obrátili. Najväčšou motiváciou a odmenou pri tejto práci je pre mňa spokojný a šťastný klient.
Zobraziť tel. číslo
0948655817
Fotka Marína Chvojková

Marína Chvojková - Finportal, a.s.

veľa spokojných zákazníkov, skúsenosti v oblasti riešenia spotrebných, hypotekárnych úverov, firemného poistenia, životného poistenia, investícií a dôchodkov veľa spokojných zákazníkov, skúsenosti v oblasti riešenia spotrebných, hypotekárnych úverov, firemného poistenia, životného poistenia, investícií a dôchodkov
Zobraziť tel. číslo
0902076783

Ladislav Cienky, JUDr. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Vyše dvojročné skúsenosti. Vykonané skúšky zo sektorov poistenie alebo zaistenie, vklady, úvery,doplnkového dôchodkového sporenia. Skúšky sú overiteľné na www. NBS. Vyše dvojročné skúsenosti. Vykonané skúšky zo sektorov poistenie alebo zaistenie, vklady, úvery,doplnkového dôchodkového sporenia. Skúšky sú overiteľné na www. NBS.
Zobraziť tel. číslo
0905747273
Fotka Vladimír Čigáš, Mgr.

Vladimír Čigáš, Mgr. - SPRENEVERA, s.r.o.

Spreneveril som už takmer 400 000 €. Venujem sa rodinám s deťmi, dôchodcom, podnikatľom aj manažérom. Pokiaľ naozaj chcete prísť o svoje peniaze tak neváhajte. Som ten pravý! Spreneveril som už takmer 400 000 €. Venujem sa rodinám s deťmi, dôchodcom, podnikatľom aj manažérom. Pokiaľ naozaj chcete prísť o svoje peniaze tak neváhajte. Som ten pravý!
Zobraziť tel. číslo
0905503174
Fotka Michal Cihlář

Michal Cihlář - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Internet je plný rôznych informácií. Ten Vám ale nedokáže poskytnúť 24 hodinový servis a konkrétnu odpoveď na vaše otázky a informácie šité na mieru. Korektnosť, diskrétnosť a starostlivosť vám nič iné ako osob... Internet je plný rôznych informácií. Ten Vám ale nedokáže poskytnúť 24 hodinový servis a konkrétnu odpoveď na vaše otázky a informácie šité na mieru. Korektnosť, diskrétnosť a starostlivosť vám nič iné ako osobný kontakt nevynahradí.
Dlhoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania. Certifikát odbornosti vo všetkých sektoroch danej oblasti, https://regfap.nbs.sk/search.php?row=1
Stovky spokojných klientov.
Pôsobím v mestách: Martin, Žilina, Ružomberok, Prievidza.
Zobraziť tel. číslo
0948523283
Fotka Zoltán Čikes

Zoltán Čikes - FISPRO, a. s.

7 ročné skúsenosti ako finančný sprostredkovateľ, licencie so všetkých sektorov, špecialista na hypotéky a stavebné sporenie, ... 7 ročné skúsenosti ako finančný sprostredkovateľ, licencie so všetkých sektorov, špecialista na hypotéky a stavebné sporenie, ...
Zobraziť tel. číslo
0918868471

Jozef Čorba - Fingo.sk

11 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb sprostredkovania, certifikát odbornosti, registrácia v Národnej banke Slovenska 11 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb sprostredkovania, certifikát odbornosti, registrácia v Národnej banke Slovenska
Zobraziť tel. číslo
0908563056

Edita Cséfalvayová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Nemáte prehľad v oblasti financií?S dôverou sa obráťte na mňa.Som nezávislá finančná konzultantka registrovaná v NBS poskytujúca bezplatné poradenstvo v oblasti bankovníctva (refinancie,vklady,úvery,hypotéky)... Nemáte prehľad v oblasti financií?S dôverou sa obráťte na mňa.Som nezávislá finančná konzultantka registrovaná v NBS poskytujúca bezplatné poradenstvo v oblasti bankovníctva (refinancie,vklady,úvery,hypotéky)
poisťovníctva (životné poistenie,zdravotné poistenie,cestovné poistenie,poistenie majetku,poistenie vozidla).Zaručujem korektný osobný prístup ku klientovi k jeho úplnej spokojnosti.
Zobraziť tel. číslo
0907433186
Fotka Tibor Csunyocska

Tibor Csunyocska - Swiss Life Select

Pomáham ľuďom orientovať sa v zložitom svete financií a ukazujem im cestu k finančnej nezávislosti. Svoje 11 ročné skúsenosti som získal praxou vo VUB banke kde som posledných 9 pôsobil na rôznych pozíciách... Pomáham ľuďom orientovať sa v zložitom svete financií a ukazujem im cestu k finančnej nezávislosti.

Svoje 11 ročné skúsenosti som získal praxou vo VUB banke kde som posledných 9 pôsobil na rôznych pozíciách a posledný rok a pol sa venujem finančnému sprostredkovaniu v spoločnosti Fincentrum, o kvalite mojej práce hovorí viac ako 180 spokojných klientov.

Vďaka overenému systému prace viem klientom pomôcť napr. k hypotéke s nízkymi úrokmi a tým k úspore niekoľko desiatok až stoviek eur.
Zobraziť tel. číslo
0901920636

Matej Cuninka - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Registracia v NBS,certifikacia a skusky v sektoroch poistenie a zaistenie,vklady a uvery.Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú k jeho pr... Registracia v NBS,certifikacia a skusky v sektoroch poistenie a zaistenie,vklady a uvery.Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú k jeho príjmu.
Každý klient je individuálny,avšak ku každému pristupujem tak,akoby som bola v jeho situácií a riešila si vlastný finančný plán.
Pôsobím v okolí Hlohovca a Trnavy
Zobraziť tel. číslo
0949649995

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk