Zoznam poradcov

Fotka Katarina Bušková

Katarina Bušková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Ako finančný sprostredkovateľ mám za sebou desiatky spokojných klientov, všetky potrebné povolenia a certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu.Keďže teraz je veľký boom ok... Ako finančný sprostredkovateľ mám za sebou desiatky spokojných klientov, všetky potrebné povolenia a certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu.Keďže teraz je veľký boom okolo hypoték,mám možnosť ušetríť ľudom desiatky eur na uveroch,či už nových alebo starých,hypotékach nových ale aj starých/aj vo FIXE/.Zavolajte mi v prípade otázok,rada Vám poradím ale aj vybavím super ponuky
Zobraziť tel. číslo
0905913389

Jaroslav Čačko, Ing. - Fincentrum a.s.

6 ročná prax, NBS oprávnenie poisťovníctvo a úvery, ekonomické vzdelanie. Špecialista na životné poistenie. Všetky banky a poisťovne - najvýhodnejšie poistenie a hypotéka na trhu ! www.ekonomickesluzby.eu 6 ročná prax, NBS oprávnenie poisťovníctvo a úvery, ekonomické vzdelanie. Špecialista na životné poistenie. Všetky banky a poisťovne - najvýhodnejšie poistenie a hypotéka na trhu !
www.ekonomickesluzby.eu
Zobraziť tel. číslo
0915 644 489
Fotka Beata Caránková

Beata Caránková - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Ak chcete žiť bez strachu z dlhov, exekúcií, inkasných agentúr a pod, kontaktujte ma, budem sa Vám snažiť pomôcť v ich riešení, tak aby ste mohli v pokoji spať bez strachu, kto ma zase volá? To za to stojí, skú... Ak chcete žiť bez strachu z dlhov, exekúcií, inkasných agentúr a pod, kontaktujte ma, budem sa Vám snažiť pomôcť v ich riešení, tak aby ste mohli v pokoji spať bez strachu, kto ma zase volá? To za to stojí, skúste to, kontakt Vás nič nestojí, môžete len získať. Mám veľa spokojných klientov, ktorí už dobre spí.
Zobraziť tel. číslo
0948818311

Adam ČERMAK - Swell

Pomaham ludom riešit ich financie: Hypoteka refinančna na byvane,investicny uver,stavebne sporenie a stavebny uver,spotrebne uvery,podnikatelske uvery, poistenie : životne,rizikove,detske na študium,mejtok,doma... Pomaham ludom riešit ich financie: Hypoteka refinančna na byvane,investicny uver,stavebne sporenie a stavebny uver,spotrebne uvery,podnikatelske uvery, poistenie : životne,rizikove,detske na študium,mejtok,domacnosť,pzp,havarijne .Venujem sa finaciam už 10 rokov
Zobraziť tel. číslo
0915987405

Peter Černický, Bc. - Finportal, a.s.

8 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania, skúsenosti s poisťovníctvom, úvermi, sporením... 8 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania, skúsenosti s poisťovníctvom, úvermi, sporením...
Zobraziť tel. číslo
0918815088
Fotka Ľudmila Červenková

Ľudmila Červenková - Finportal, a.s.

registrácia NBS - licencia pre všetky sektory finančnej služby (životné aj neživotné poistenie, kapitálový trh, hypotekárne úvery, spotrebné úvery, vklady, II. a III. pilier dôchodkového systému), doživotný ser... registrácia NBS - licencia pre všetky sektory finančnej služby (životné aj neživotné poistenie, kapitálový trh, hypotekárne úvery, spotrebné úvery, vklady, II. a III. pilier dôchodkového systému), doživotný servis pre klientov v oblasti finančného trhu, pomoc a asistencia pri výbere vhodnej nehnuteľnosti pre klienta
Zobraziť tel. číslo
0944364274
Fotka Mária Chamula

Mária Chamula - Global Finance, a.s

5 ročné skúsenosti v rôznych spoločnostach v oblasti hypoték, úverov, životného, neživotného poistenia a kapitálového trhu. Množstvo spokojných klientov a vyriešených finančných situácii. 5 ročné skúsenosti v rôznych spoločnostach v oblasti hypoték, úverov, životného, neživotného poistenia a kapitálového trhu. Množstvo spokojných klientov a vyriešených finančných situácii.
Zobraziť tel. číslo
0904657364
Fotka Patrik Chrappa

Patrik Chrappa - BROKERIA, A.S.

Ak sa nevyznáte vo svojich zmluvách a chceli by ste v nich mať jasno, môžete využiť moje bezplatné služby a požiadať o ich kontrolu. Mojim cieľom je v prvom rade klientov doučiť o finančných produktoch a ic... Ak sa nevyznáte vo svojich zmluvách a chceli by ste v nich mať jasno, môžete využiť moje bezplatné služby a požiadať o ich kontrolu.

Mojim cieľom je v prvom rade klientov doučiť o finančných produktoch a ich nastaveniach a potom optimalizovať ich existujúce zmluvy, pripadne pomôcť s niečím novým.

Môžeme si dohodnúť nezáväzné stretnutie alebo konzultáciu a spolu sa na to pozrieť.
Zobraziť tel. číslo
0910260844
Fotka Igor Chrenko

Igor Chrenko - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Komplexné životné poistenie so sporením a ochrana Vašej osoby a detí. Poistenie detí so sporením do 25r.života. Poistenie domov, bytov, áut, podnikania. Vybavenie hypotekárnych úverov a refinancovanie starých... Komplexné životné poistenie so sporením a ochrana Vašej osoby a detí. Poistenie detí so sporením do 25r.života. Poistenie domov, bytov, áut, podnikania. Vybavenie hypotekárnych úverov a refinancovanie starých neefektívnych úverov.
Zobraziť tel. číslo
0904001474

Veronika Chudá - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Ponúkam poradenstvo vo finančnej sfére. Prefinancovanie hypoték, dofinancovanie úverov, poistenie a sporenia. Všetko sa snažím vyriešiť ako šité na mieru klientovi. Ponúkam poradenstvo vo finančnej sfére. Prefinancovanie hypoték, dofinancovanie úverov, poistenie a sporenia. Všetko sa snažím vyriešiť ako šité na mieru klientovi.
Zobraziť tel. číslo
0919213732

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk