Zoznam poradcov

Fotka Ladislav Zakar, Dr.

Ladislav Zakar, Dr. - lacozakar.sk

Mojim cieľom je v čo najväčšej miere prispieť k rovnováhe v informačnej nerovnosti medzi klientom a finančnými inštitúciami. Stojím na strane klienta aj v prípadoch, kedy je potrebné odstrániť negatívne dôsledk... Mojim cieľom je v čo najväčšej miere prispieť k rovnováhe v informačnej nerovnosti medzi klientom a finančnými inštitúciami. Stojím na strane klienta aj v prípadoch, kedy je potrebné odstrániť negatívne dôsledky vyplývajúce z aktivít takzvaných "finančných poradcov", ktorých prvotným zámerom je, za každú cenu, predávať. Takéto "produkty" sú často pre klienta nevhodné, neodzrkadľujú jeho potreby a nekorešpondujú s jeho finančnými možnosťami. Samozrejmosťou ja následná starostlivosť o klienta.
Zobraziť tel. číslo
0905424144

erik zátopek - iná

Veľa ludí si chodí do banky riešiť veci na istotu že banka im dám NAJlepšiu možnú variantu a to je chyba. Prečo ja ? jednuduchá odpoveď fungujem pre novo otvorenu spoločnosť Safelife na Slovenskom trhu a spolup... Veľa ludí si chodí do banky riešiť veci na istotu že banka im dám NAJlepšiu možnú variantu a to je chyba. Prečo ja ? jednuduchá odpoveď fungujem pre novo otvorenu spoločnosť Safelife na Slovenskom trhu a spolupracujem nie s jedno ani z dvoma ale zo všetkými spoločnostami na SK a preto vám možem ponúknuť LEN to najlepšie a najvyhodnejšie...
Zobraziť tel. číslo
+421948108316

Katarína Závadová - Generali poisťovňa, a. s

Ako finančný agent mám za sebou veľa spokojných klientov, všetky potrebné povolenia a certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu.Keďže teraz je veľký boom okolo hypoték,mám... Ako finančný agent mám za sebou veľa spokojných klientov, všetky potrebné povolenia a certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu.Keďže teraz je veľký boom okolo hypoték,mám možnosť ušetríť ľudom desiatky eur na uveroch/hypotékach,či už nových alebo starých. Všetky vypracovania sú zdarma, preto ma neváhajte kontaktovať a vypracujem pre vás ponuku šitú na mieru.
Zobraziť tel. číslo
+421 910 316 616

Katarína Závadová - Generali poisťovňa, a. s

Veľa skúseností v oblasti finančného trhu, bezplatne sa pozriem na vaše zmluvy a vypracujem vám ponuky, kde a ako ušetriť peniaze, splátky na úveroch alebo poskytnutie nového úveru/hypotéky. Veľa skúseností v oblasti finančného trhu, bezplatne sa pozriem na vaše zmluvy a vypracujem vám ponuky, kde a ako ušetriť peniaze, splátky na úveroch alebo poskytnutie nového úveru/hypotéky.
Zobraziť tel. číslo
0910316616
Fotka Matúš Zliechovec

Matúš Zliechovec - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

PRIJMEM SPOLUPRACOVNÍKOV NA OTVORENIE NOVÝCH POBOČIEK! Registrovaný v NBS a absolvovanie odborných skúšok v daných oblastiach finančného trhu. V tejto sfére vidím svoje dlhodobé pôsobenie. Vďaka nám majú ľudia... PRIJMEM SPOLUPRACOVNÍKOV NA OTVORENIE NOVÝCH POBOČIEK! Registrovaný v NBS a absolvovanie odborných skúšok v daných oblastiach finančného trhu. V tejto sfére vidím svoje dlhodobé pôsobenie. Vďaka nám majú ľudia jednoduchší život.
Zobraziť tel. číslo
0911386442
Fotka Matúš Zliechovec, Bc.

Matúš Zliechovec, Bc. - WealthEffectManagem.

Pracujem v investičnej spoločnosti, ako odborník na sporiace a investičné produkty, ktoré sú jedinečné na trhu pre retailovú klientelu. Pomocou týchto nástrojov sa dá efektívnejšie a hlavne rýchlejšie zbaviť zá... Pracujem v investičnej spoločnosti, ako odborník na sporiace a investičné produkty, ktoré sú jedinečné na trhu pre retailovú klientelu. Pomocou týchto nástrojov sa dá efektívnejšie a hlavne rýchlejšie zbaviť záväzkov ako hypotéka a podobné. Rovnako tak sa s nimi dá ideálne naplánovať dofinancovanie v prípade že riešiť bývanie máte len v pláne. Spoločnosť Wealth Effect Management má vlastných hypotekárnych odborníkov a odborníkov v servisnom centre, ktorí sa starajú o neživotné poistenie a servis
Zobraziť tel. číslo
0911 386 442

Adriana Žubrietovská, Ing. - Finportal, a.s.

registrácia v NBS, certifikáty na skúšky odbornosti, pracovné skúsenosti, spokojní klienti, plné pracovné nasadenie, pravidelný servis klientov registrácia v NBS, certifikáty na skúšky odbornosti, pracovné skúsenosti, spokojní klienti, plné pracovné nasadenie, pravidelný servis klientov
Zobraziť tel. číslo
0905155669

Roman Žuffa - Finportal, a.s.

16 ročné skúsenosti. Množstvo spokojných zákazníkov. Riešenie financií pre každého. Zastúpenie všetkých bánk na jednom mieste. 16 ročné skúsenosti. Množstvo spokojných zákazníkov. Riešenie financií pre každého. Zastúpenie všetkých bánk na jednom mieste.
Zobraziť tel. číslo
0905887165

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk