Zoznam poradcov

Zuzana Bitarovská - Finportal, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania, certifikát odbornej spôsobilosti v oblasti kapitálový trh, poistenie alebo zaistenie, príjímanie vkladov, poskytovanie úverov. Povolenie NBS.... Za moj... 6 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania, certifikát odbornej spôsobilosti v oblasti kapitálový trh, poistenie alebo zaistenie, príjímanie vkladov, poskytovanie úverov. Povolenie NBS....
Za mojimi skúsenosťami stoja stovky spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0908307034
Fotka Arnold Bize

Arnold Bize - Finportal, a.s.

12 ročná skúsenosť v oblasti finančných služieb a sprostredkovania spotrebných úverov, hypoték, refinančných úverov, rýchlych pôžičiek, ... s certifikátom odbornosti v danej oblasti, registráciou v NBS a stovky... 12 ročná skúsenosť v oblasti finančných služieb a sprostredkovania spotrebných úverov, hypoték, refinančných úverov, rýchlych pôžičiek, ... s certifikátom odbornosti v danej oblasti, registráciou v NBS a stovky spokojných klientov. Sprostredkovanie pôžičky pre každého (celé Slovensko) je u nás vždy zadarmo!
Zobraziť tel. číslo
+421907255635
Fotka Andrea Bobríková, Ing.

Andrea Bobríková, Ing. - Fincentrum a.s.

20 ročná prax v oblasti rodinných a firemnýh financií podporená neustálym vzdelávaním a snahou dosiahnuť pre klienta vždy len tie najlepšie podmienky - to je približne 120 klientov a ich rodín, o ktorých financ... 20 ročná prax v oblasti rodinných a firemnýh financií podporená neustálym vzdelávaním a snahou dosiahnuť pre klienta vždy len tie najlepšie podmienky - to je približne 120 klientov a ich rodín, o ktorých financie starám a pomádam ich dosahovať ich ciele. Rada budem nápomocná aj Vám.
Zobraziť tel. číslo
0421905962715
Fotka Alexandra Bodnárová, Mgr.

Alexandra Bodnárová, Mgr. - INSIA SK s.r.o.

TOPoistenie s.r.o. vykonáva finančné sprostredkovanie v obore poistenia automobilov, majetku a života. Mojou prioritou je profesionalita, precíznosť, flexibilita a proklientský prístup. TOPoistenie s.r.o. vykonáva finančné sprostredkovanie v obore poistenia automobilov, majetku a života. Mojou prioritou je profesionalita, precíznosť, flexibilita a proklientský prístup.
Zobraziť tel. číslo
0904567496
Fotka Katarína Bombiczová

Katarína Bombiczová - AXA životní pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Vyše 10 ročné skúsenosti v danej oblasti, skúšky v NBS. Úvery riešené cez maklérsku spoločnosť - prehľad všetkých bánk na Slovensku. Vyše 10 ročné skúsenosti v danej oblasti, skúšky v NBS. Úvery riešené cez maklérsku spoločnosť - prehľad všetkých bánk na Slovensku.
Zobraziť tel. číslo
0915976822
Fotka Martin Boškovič, DiS

Martin Boškovič, DiS - SWELL

Mám niekoľkoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostriedkovania. Som certifikovaný v dannej oblasti, zaregistrovaný v NBS. S klientmi riešim komplexné finančné poradenstvo. Úspechom pre mna je spo... Mám niekoľkoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostriedkovania. Som certifikovaný v dannej oblasti, zaregistrovaný v NBS. S klientmi riešim komplexné finančné poradenstvo. Úspechom pre mna je spokojný klient. Lokalita: Malacky, Stupava, Bratislava, Senica
www.martinboskovic.sk
Zobraziť tel. číslo
0918726913
Fotka Ondrej Brdiar, Ing.

Ondrej Brdiar, Ing. - Finvia Group s.r.o.

V oblasti osobných a firemných financií pôsobím od roku 1994, výhradne profesionálne od roku 1999. Aktívne pracujem na východe Slovenska, hlavne v okresoch Košice, Trebišov a Michalovce. Mojím dlhodobým cieľ... V oblasti osobných a firemných financií pôsobím od roku 1994, výhradne profesionálne od roku 1999. Aktívne pracujem na východe Slovenska, hlavne v okresoch Košice, Trebišov a Michalovce.
Mojím dlhodobým cieľom je vzdelávať klientov i širokú verejnosť, ako sa správne orientovať na finančnom trhu a nenechať zo seba urobiť jednoduchý cieľ pre finančné inštitúcie. Veľkú radosť mi robia ľudia, ktorí na sebe pracujú a sú schopní zmeniť svoje finančné návyky k lepšiemu.
Zobraziť tel. číslo
0915740347

Miroslava Brežná - Fincentrum a.s.

dlhoročné skúsenosti v oblasti financií, diskrétnosť, spoľahlivosť, precíznosť, veľa spokojných klientov dlhoročné skúsenosti v oblasti financií, diskrétnosť, spoľahlivosť, precíznosť, veľa spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0907 824 698
Fotka Miroslav Buban, Ing.

Miroslav Buban, Ing. - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Financiam sa venujem takmer 20 r. Mojim cieľom je spokojnosť klienta vo všetkých smeroch. Špecializujem sa na hypotekárne úvery a zabezpečenie ochrany úverov specifickým poistením ,riešim aj poistenie majetku... Financiam sa venujem takmer 20 r. Mojim cieľom je spokojnosť klienta vo všetkých smeroch. Špecializujem sa na hypotekárne úvery a zabezpečenie ochrany úverov specifickým poistením ,riešim aj poistenie majetku, investovanie pre mladých a sporenie na dôchodok, na vzdelanie a bývanie pre mladých.. Mám certifikáty NBS v sekcii ÚVERY ,VKLADY, POISTENIE, DSS II.PILIER. Ku klientom pristupujem s úctou a profesionálne. Rád využívam moderné technológie , komunikujem aj OnLine.
Zobraziť tel. číslo
+421902707221

Beata Bugová, Mgr - BV Finance s.r.o

10 ročne skusenosti v oblasti sprostresdkovania uverov a poistenia. Hlavnym kredom ,ktorym sa riadim je slogan Toma Marketa: Skvele služby poskytuje ten,kto to robí ozaj rád a verí si,že to zvládne s istotou a... 10 ročne skusenosti v oblasti sprostresdkovania uverov a poistenia. Hlavnym kredom ,ktorym sa riadim je slogan Toma Marketa: Skvele služby poskytuje ten,kto to robí ozaj rád a verí si,že to zvládne s istotou a eleganciou.
Zobraziť tel. číslo
0903400302

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk