Zoznam poradcov

Adriana Žubrietovská, Ing. - Finportal, a.s.

registrácia v NBS, certifikáty na skúšky odbornosti, pracovné skúsenosti, spokojní klienti, plné pracovné nasadenie, pravidelný servis klientov registrácia v NBS, certifikáty na skúšky odbornosti, pracovné skúsenosti, spokojní klienti, plné pracovné nasadenie, pravidelný servis klientov
Zobraziť tel. číslo
0905155669

Roman Žuffa - Finportal, a.s.

16 ročné skúsenosti. Množstvo spokojných zákazníkov. Riešenie financií pre každého. Zastúpenie všetkých bánk na jednom mieste. 16 ročné skúsenosti. Množstvo spokojných zákazníkov. Riešenie financií pre každého. Zastúpenie všetkých bánk na jednom mieste.
Zobraziť tel. číslo
0905887165

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk