Zoznam poradcov

Fotka Matúš Vesel

Matúš Vesel - PROSIGHT Slovensko

Odbornosť, servis, rýchle riešenia situácií a 7 rokov praxe. Vďaka spolupráci so všetkými inštitúciami na trhu viem nájsť ideálne riešenie pre každého klienta v oblastiach: - životné poistenie - neživotné poi... Odbornosť, servis, rýchle riešenia situácií a 7 rokov praxe. Vďaka spolupráci so všetkými inštitúciami na trhu viem nájsť ideálne riešenie pre každého klienta v oblastiach:
- životné poistenie
- neživotné poistenie
- hypotekárne a spotrebné úvery
- lízing
- sporenie a investovanie
- 2. a 3. pilier
Zobraziť tel. číslo
0918 786 416
Fotka Rebeka Veselovská, Bc.

Rebeka Veselovská, Bc. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Vedomosti a skúsenosti vo všetkých oblastiach financií. Priateľský a profesionálny prístup a elitné finančne portfólio pre každého môjho klienta. Registrácia NBS vo všetkých finančných sektoroch. Vedomosti a skúsenosti vo všetkých oblastiach financií. Priateľský a profesionálny prístup a elitné finančne portfólio pre každého môjho klienta. Registrácia NBS vo všetkých finančných sektoroch.
Zobraziť tel. číslo
0908455618

Michal Veselovský - Finvia Group s.r.o.

Poskytujem nadštandartné finančné poradenstvo vo viacerých sektoroch. Mám certifikaty v sektore Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov a Kapitálový trh. Svojím klientom odhalujem tzv. "finančnú pravdu". Vyu... Poskytujem nadštandartné finančné poradenstvo vo viacerých sektoroch. Mám certifikaty v sektore Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov a Kapitálový trh. Svojím klientom odhalujem tzv. "finančnú pravdu". Využívajte svoje produkty a nedovoľte aby ste nimy boli využívaný.
Zobraziť tel. číslo
0948132401
Fotka Michal Virba

Michal Virba - ProSight Finance a. s.

Som odborník, ktorý preferuje argumenty na základe faktov. Ukážem, ako efektívne sporiť cez program pravidelného investovania, poistiť sa jednoducho a lacno cez rizikové poistenie a tým sa vyhnúť plateniu... Som odborník, ktorý preferuje argumenty na základe faktov.

Ukážem, ako efektívne sporiť cez program pravidelného investovania, poistiť sa jednoducho a lacno cez rizikové poistenie a tým sa vyhnúť plateniu nezmyselných poplatkov!

Taktiež Vám rád zodpoviem na otázky ohľadne Pilierov, refinancovania úverov a neživotného poistenia.

Preto, ak aj vy nechcete platiť zbytočne poplatky v zmluvách , jednoducho sa mi ozvite a spolu nájdeme riešenie.
Zobraziť tel. číslo
0915425322
Fotka Dárius Vizi

Dárius Vizi - Brokeria, a.s.

S tímom profesionálnych odborníkov na financie v Leviciach a okolí pomáham klientom upratať si vo svojich zmluvách aby finančné inštitúcie pracovali pre môjho klienta, nie on pre ne. Môžete ma nájsť aj na Face... S tímom profesionálnych odborníkov na financie v Leviciach a okolí pomáham klientom upratať si vo svojich zmluvách aby finančné inštitúcie pracovali pre môjho klienta, nie on pre ne.
Môžete ma nájsť aj na Facebooku ako Dárius Vizi - retailový maklér Levice.
Zobraziť tel. číslo
0949228233

Dalibor Vojt - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére. Hypotéky, úvery, sporenie ,poistenie ,investovanie. 24-hodinový servis. Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére. Hypotéky, úvery, sporenie ,poistenie ,investovanie. 24-hodinový servis.
Zobraziť tel. číslo
0907835472

Alena Vráblová, Mgr. - Broker Consulting, a.s.

V bankovom sektore pracujem šesť rokov, z toho rok ma pozícii nezávislého finančného konzultanta. Svoje služby poskytujem ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Naše produktové portfólio je poskladané z toho n... V bankovom sektore pracujem šesť rokov, z toho rok ma pozícii nezávislého finančného konzultanta. Svoje služby poskytujem ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Naše produktové portfólio je poskladané z toho najlepšieho, čo slovenský finančný trh ponúka.Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami, čo je zárukou skutočnej nezávislosti a objektivity nami poskytovaných finančných služieb.Snažím sa byť pre klienta sprievodcom na ceste k finančnej nezávislosti.
Zobraziť tel. číslo
0907/293119
Fotka Ľuboš Vzorový, Ing.

Ľuboš Vzorový, Ing. - Vzorová finančná spoločnosť, s.r.o.

Som vzorový finančný poradca už 10 rokov radím klientom ako nakladať s financiami čo najhospodárnejšie a najvýnosnejšie. Som registrovaný v NBS. Absolvoval som skúšky zo sektora poistenie a zaistenie, kapitálo... Som vzorový finančný poradca už 10 rokov radím klientom ako nakladať s financiami čo najhospodárnejšie a najvýnosnejšie. Som registrovaný v NBS. Absolvoval som skúšky zo sektora poistenie a zaistenie, kapitálový trh, poskytovanie úverov. V našej firme som bol ocenený ako Najlepší poradca roku 2005 2007 2012 2013. Mám viac ako 300 spokojných klientov ktorí sa neustále ku mne vracajú. Dohodnite si so mnou nezáväzné stretnutie už dnes.
Zobraziť tel. číslo
0948106048

Mária Wojtillová, Bc. - SALVE INVESTMENTS, o.c.p., a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti životného poistenia, starobné dôchodkové sporenie od vzniku tzv. II. piliera 6 ročné skúsenosti v oblasti životného poistenia, starobné dôchodkové sporenie od vzniku tzv. II. piliera
Zobraziť tel. číslo
0911812234
Fotka Miroslav Zadražil

Miroslav Zadražil - PROSIGHT Slovensko

5 ročné skúsenosti v oblasti financií. Individuálny prístup na základe analýzy potrieb. Stretnutia aj online aj osobne. Špecializácia na hypotéky, životné poistenia, investovanie, dôchodky. Pôsobím primárne v... 5 ročné skúsenosti v oblasti financií. Individuálny prístup na základe analýzy potrieb. Stretnutia aj online aj osobne.
Špecializácia na hypotéky, životné poistenia, investovanie, dôchodky.
Pôsobím primárne v Poprade a Bratislave, ale nemám problém vycestovať.
Zobraziť tel. číslo
0950378014

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk