Zoznam poradcov

Fotka Michal Virba

Michal Virba - ProSight Finance a. s.

Som odborník, ktorý preferuje argumenty na základe faktov. Ukážem, ako efektívne sporiť cez program pravidelného investovania, poistiť sa jednoducho a lacno cez rizikové poistenie a tým sa vyhnúť plateniu... Som odborník, ktorý preferuje argumenty na základe faktov.

Ukážem, ako efektívne sporiť cez program pravidelného investovania, poistiť sa jednoducho a lacno cez rizikové poistenie a tým sa vyhnúť plateniu nezmyselných poplatkov!

Taktiež Vám rád zodpoviem na otázky ohľadne Pilierov, refinancovania úverov a neživotného poistenia.

Preto, ak aj vy nechcete platiť zbytočne poplatky v zmluvách , jednoducho sa mi ozvite a spolu nájdeme riešenie.
Zobraziť tel. číslo
0915425322
Fotka Dárius Vizi

Dárius Vizi - Brokeria, a.s.

S tímom profesionálnych odborníkov na financie v Leviciach a okolí pomáham klientom upratať si vo svojich zmluvách aby finančné inštitúcie pracovali pre môjho klienta, nie on pre ne. Môžete ma nájsť aj na Face... S tímom profesionálnych odborníkov na financie v Leviciach a okolí pomáham klientom upratať si vo svojich zmluvách aby finančné inštitúcie pracovali pre môjho klienta, nie on pre ne.
Môžete ma nájsť aj na Facebooku ako Dárius Vizi - retailový maklér Levice.
Zobraziť tel. číslo
0949228233

Alena Vráblová, Mgr. - Broker Consulting, a.s.

V bankovom sektore pracujem šesť rokov, z toho rok ma pozícii nezávislého finančného konzultanta. Svoje služby poskytujem ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Naše produktové portfólio je poskladané z toho n... V bankovom sektore pracujem šesť rokov, z toho rok ma pozícii nezávislého finančného konzultanta. Svoje služby poskytujem ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Naše produktové portfólio je poskladané z toho najlepšieho, čo slovenský finančný trh ponúka.Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami, čo je zárukou skutočnej nezávislosti a objektivity nami poskytovaných finančných služieb.Snažím sa byť pre klienta sprievodcom na ceste k finančnej nezávislosti.
Zobraziť tel. číslo
0907/293119
Fotka Ľuboš Vzorový, Ing.

Ľuboš Vzorový, Ing. - Vzorová finančná spoločnosť, s.r.o.

Som vzorový finančný poradca už 10 rokov radím klientom ako nakladať s financiami čo najhospodárnejšie a najvýnosnejšie. Som registrovaný v NBS. Absolvoval som skúšky zo sektora poistenie a zaistenie, kapitálo... Som vzorový finančný poradca už 10 rokov radím klientom ako nakladať s financiami čo najhospodárnejšie a najvýnosnejšie. Som registrovaný v NBS. Absolvoval som skúšky zo sektora poistenie a zaistenie, kapitálový trh, poskytovanie úverov. V našej firme som bol ocenený ako Najlepší poradca roku 2005 2007 2012 2013. Mám viac ako 300 spokojných klientov ktorí sa neustále ku mne vracajú. Dohodnite si so mnou nezáväzné stretnutie už dnes.
Zobraziť tel. číslo
0948106048

Mária Wojtillová, Bc. - SALVE INVESTMENTS, o.c.p., a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti životného poistenia, starobné dôchodkové sporenie od vzniku tzv. II. piliera 6 ročné skúsenosti v oblasti životného poistenia, starobné dôchodkové sporenie od vzniku tzv. II. piliera
Zobraziť tel. číslo
0911812234
Fotka Ladislav Zakar, Dr.

Ladislav Zakar, Dr. - lacozakar.sk

Mojim cieľom je v čo najväčšej miere prispieť k rovnováhe v informačnej nerovnosti medzi klientom a finančnými inštitúciami. Stojím na strane klienta aj v prípadoch, kedy je potrebné odstrániť negatívne dôsledk... Mojim cieľom je v čo najväčšej miere prispieť k rovnováhe v informačnej nerovnosti medzi klientom a finančnými inštitúciami. Stojím na strane klienta aj v prípadoch, kedy je potrebné odstrániť negatívne dôsledky vyplývajúce z aktivít takzvaných "finančných poradcov", ktorých prvotným zámerom je, za každú cenu, predávať. Takéto "produkty" sú často pre klienta nevhodné, neodzrkadľujú jeho potreby a nekorešpondujú s jeho finančnými možnosťami. Samozrejmosťou ja následná starostlivosť o klienta.
Zobraziť tel. číslo
0905424144

erik zátopek - iná

Veľa ludí si chodí do banky riešiť veci na istotu že banka im dám NAJlepšiu možnú variantu a to je chyba. Prečo ja ? jednuduchá odpoveď fungujem pre novo otvorenu spoločnosť Safelife na Slovenskom trhu a spolup... Veľa ludí si chodí do banky riešiť veci na istotu že banka im dám NAJlepšiu možnú variantu a to je chyba. Prečo ja ? jednuduchá odpoveď fungujem pre novo otvorenu spoločnosť Safelife na Slovenskom trhu a spolupracujem nie s jedno ani z dvoma ale zo všetkými spoločnostami na SK a preto vám možem ponúknuť LEN to najlepšie a najvyhodnejšie...
Zobraziť tel. číslo
+421948108316

Katarína Závadová - Generali poisťovňa, a. s

Ako finančný agent mám za sebou veľa spokojných klientov, všetky potrebné povolenia a certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu.Keďže teraz je veľký boom okolo hypoték,mám... Ako finančný agent mám za sebou veľa spokojných klientov, všetky potrebné povolenia a certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu.Keďže teraz je veľký boom okolo hypoték,mám možnosť ušetríť ľudom desiatky eur na uveroch/hypotékach,či už nových alebo starých. Všetky vypracovania sú zdarma, preto ma neváhajte kontaktovať a vypracujem pre vás ponuku šitú na mieru.
Zobraziť tel. číslo
+421 910 316 616

Katarína Závadová - Generali poisťovňa, a. s

Veľa skúseností v oblasti finančného trhu, bezplatne sa pozriem na vaše zmluvy a vypracujem vám ponuky, kde a ako ušetriť peniaze, splátky na úveroch alebo poskytnutie nového úveru/hypotéky. Veľa skúseností v oblasti finančného trhu, bezplatne sa pozriem na vaše zmluvy a vypracujem vám ponuky, kde a ako ušetriť peniaze, splátky na úveroch alebo poskytnutie nového úveru/hypotéky.
Zobraziť tel. číslo
0910316616
Fotka Matúš Zliechovec

Matúš Zliechovec - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

PRIJMEM SPOLUPRACOVNÍKOV NA OTVORENIE NOVÝCH POBOČIEK! Registrovaný v NBS a absolvovanie odborných skúšok v daných oblastiach finančného trhu. V tejto sfére vidím svoje dlhodobé pôsobenie. Vďaka nám majú ľudia... PRIJMEM SPOLUPRACOVNÍKOV NA OTVORENIE NOVÝCH POBOČIEK! Registrovaný v NBS a absolvovanie odborných skúšok v daných oblastiach finančného trhu. V tejto sfére vidím svoje dlhodobé pôsobenie. Vďaka nám majú ľudia jednoduchší život.
Zobraziť tel. číslo
0911386442

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk