Zoznam poradcov

Arpád Szakal, Ing - CAPITOL, akciová spoločnosť

15 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikáty odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, tisícky spokojných klientov 15 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikáty odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, tisícky spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0905315856

Anet Szilágyiová - Fincentrum a.s.

skúsenosti vo finančníctve a poistení.NBS skúšky - úvery, poistenia, DDS, kapitálový trh,stovky spokojných klientov. skúsenosti vo finančníctve a poistení.NBS skúšky - úvery, poistenia, DDS, kapitálový trh,stovky spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0949688898
Fotka Jana Tarišková, Bc.

Jana Tarišková, Bc. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Obchodná zástupkyňa Prvej Stavebnej Sporiteľne, poskytujem poradenstvo a sprostredkovanie stavebného sporenia, úverov na bývanie, spotrebiteľských úverov a výhodné poistenie nehnuteľností. Obchodná zástupkyňa Prvej Stavebnej Sporiteľne, poskytujem poradenstvo a sprostredkovanie stavebného sporenia, úverov na bývanie, spotrebiteľských úverov a výhodné poistenie nehnuteľností.
Zobraziť tel. číslo
0911 873 247
Fotka Katarína Tesáková

Katarína Tesáková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Pomáham riešiť a orientovať sa na finančnom trhu viac ako 15 rokov v oblasti úverov, životných poistení detí aj dospelých, poistení majetku, áut, cestovné poistenie, stavebné sporenie, sporenie krátkodobé aj dl... Pomáham riešiť a orientovať sa na finančnom trhu viac ako 15 rokov v oblasti úverov, životných poistení detí aj dospelých, poistení majetku, áut, cestovné poistenie, stavebné sporenie, sporenie krátkodobé aj dlhodobé na dôchodok, 2. pilier, kúpa auta na leasing, investovanie...
Mojou prioritou je spokojný klient.
Zobraziť tel. číslo
0915 865 961
Fotka Katarína Tesáková

Katarína Tesáková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Zastupujem klienta v oblasti finančných služieb a sprostredkovania s finančnými inštitúciami v prospech klienta.Odbornosť v daných oblastiach mám obhájenú opakovanými skúškami, certifikátmi, registráciou v NBS... Zastupujem klienta v oblasti finančných služieb a sprostredkovania s finančnými inštitúciami v prospech klienta.Odbornosť v daných oblastiach mám obhájenú opakovanými skúškami, certifikátmi, registráciou v NBS a v neposlednom rade aj stovkami klientov...
Zobraziť tel. číslo
0915 865 961
Fotka Erika Timoranská

Erika Timoranská - Finportal, a.s.

mám 16 ročné skúsenosti v bankovníctve a finančnom poradenstve.Spolupracujem so všetkými bankami a finančnými inštitúciami. Vzhľadom na dĺžku praxe mám vyriešených a schválených niekoľko stoviek hypotekárnych ú... mám 16 ročné skúsenosti v bankovníctve a finančnom poradenstve.Spolupracujem so všetkými bankami a finančnými inštitúciami. Vzhľadom na dĺžku praxe mám vyriešených a schválených niekoľko stoviek hypotekárnych úverov k spokojnosti klienta s exkluzívnymi podmienkami pre klienta a samozrejme s následnou starostlivosťou o finančné portfólio klienta. Kompletné poradenstvo vykonávam na základe registrácie v NBS.
Zobraziť tel. číslo
+421905932769

Mária Tkáčová - Broker Consulting, a.s.

11 ročná skúsennosť, registrácia vo všetkých sektoroch, profesionalita, množstvo spokojných klientov 11 ročná skúsennosť, registrácia vo všetkých sektoroch, profesionalita, množstvo spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0910913682
Fotka Michal Tóth

Michal Tóth - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Pomáham ľudom efektívne pracovať s peniazmi. Určite ste už niekedy narazili na problém v oblasti poistenia, hypoték či sporenia, ktorý ste nevedeli sami vyriešiť. Ak sa vám vyskytnú nejaké štrapácie v tejto s... Pomáham ľudom efektívne pracovať s peniazmi.
Určite ste už niekedy narazili na problém v oblasti poistenia, hypoték či sporenia, ktorý ste nevedeli sami vyriešiť. Ak sa vám vyskytnú nejaké štrapácie v tejto sfére opäť, neváhajte ma kontaktovať.
Vyše dvoch rokov spolupracujem s OVB Allfinanz a.s.
V spolupráci s mojím menom získate serióznosť, korektnosť a férový prístup.

http://www.akademiarozvoja.sk/financny-tip/poistenie-produkt-ktory-ma-sluzit/
www.akademiarozvoja.sk
Zobraziť tel. číslo
0948207810
Fotka Martin Turjak

Martin Turjak - GTK chain s.r.o.

Poskytujeme jednoduchú a zároveň bezpečnú možnosť podieľať sa na rozvoji trhu s block-chain technológiou a digitálnymi menami. Hlavným cieľom spoločnosti je priniesť klientovi výnimočné zhodnotenie kapitálu pro... Poskytujeme jednoduchú a zároveň bezpečnú možnosť podieľať sa na rozvoji trhu s block-chain technológiou a digitálnymi menami. Hlavným cieľom spoločnosti je priniesť klientovi výnimočné zhodnotenie kapitálu prostredníctvom programov, ktoré diverzifikujú portfólio až do 6 segmentov trhu a zabezpečujú priebežný návrat kapitálu vďaka automatickému využitiu najvhodnejších a najvýhodnejších segmentov trhu v danom čase. Informujte sa o výkonnosti programov a zistite ako môžete profitovať.
Zobraziť tel. číslo
0948955384
Fotka Michaela Turzova

Michaela Turzova - Fincentrum a.s.

Ako poradca pracujem od roku 2013.  „Mojím cieľom je pomáhať klientovi smerovať jeho financie správnym smerom. Všetky produkty, ktoré klient využíva sú nastavené tak, aby mu dávali zmysel. Som súčasťou firmy,... Ako poradca pracujem od roku 2013. 
„Mojím cieľom je pomáhať klientovi smerovať jeho financie správnym smerom. Všetky produkty, ktoré klient využíva sú nastavené tak, aby mu dávali zmysel. Som súčasťou firmy, ktorá dbá na to, aby finančné poradenstvo bolo naozaj nezávislé. Využívam celý finančný trh a exkluzívne informácie na to, aby mal klient to naj. Som komplexný poradca, a v mojom portfóliu nájdete všetko čo klienti riešia: úvery, poistenie, investície, dôchodkové zabezpečenie.
Zobraziť tel. číslo
0907495194

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk