Zoznam poradcov

Fotka Jozef Vanko

Jozef Vanko - NN poisťovňa

7 ročné skusenosti v oblasti finačných služieb a sprostredkovania, registrácia v NBS, vysoká miera spokojnosti zákazníkov 7 ročné skusenosti v oblasti finačných služieb a sprostredkovania, registrácia v NBS, vysoká miera spokojnosti zákazníkov
Zobraziť tel. číslo
09018539421

Peter Vano, Bc - 1. Servisné Finančné centrum, s.r.o.

Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole
Testovacie pole
Zobraziť tel. číslo
+421907761771
Fotka Ľubor Varecha

Ľubor Varecha - ProSight Finance a. s.

Ak sporenie tak priamo do fondov. AK poistenie tak rizikové poistenie. Všetko za najnižšie poplatky na trhu. Nastavenie optimálneho portfólia. Ak sporenie tak priamo do fondov. AK poistenie tak rizikové poistenie. Všetko za najnižšie poplatky na trhu. Nastavenie optimálneho portfólia.
Zobraziť tel. číslo
0949895007
Fotka Róbert Varga

Róbert Varga - Fingo.sk

* Poskytujeme odborné riešenia malým, stredným podnikom a bežným domácnostiam. * Prehľad o poplatkoch na odporúčaných riešeniach. * Možnosť bezplatnej kontroly zmlúv, aj na ďiaľku. Ďaľšie možnosti: -zabez... * Poskytujeme odborné riešenia malým, stredným podnikom a bežným domácnostiam.
* Prehľad o poplatkoch na odporúčaných riešeniach.
* Možnosť bezplatnej kontroly zmlúv, aj na ďiaľku.

Ďaľšie možnosti:
-zabezpečenie voči rizikám
-riešenie bývania
-budovanie majetku
-riešenie dôchodku
-hľadanie investičných príležitostí
-štátna podpora a daňové výhody
-pomoc v účtovníckych službách
-a iné
! porovnanie PZP ! www.poisteniecez.net
Zobraziť tel. číslo
+421918113415

Mária Vargová - Fincentrum a.s.

viacročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, veľa spokojných klientov... viacročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, veľa spokojných klientov...
Zobraziť tel. číslo
0911 122636
Fotka Milan Varšo, Ing.

Milan Varšo, Ing. - Fincentrum a.s.

Som odborník v osobných a podnikateľských financiách s ekonomickým vzdelaním a praxou v banke, stavebnej sporiteľni a od roku 2012 ako finančný sprostredkovateľ v oblasti úverov, poistenia a kapitálového trhu.... Som odborník v osobných a podnikateľských financiách s ekonomickým vzdelaním a praxou v banke, stavebnej sporiteľni a od roku 2012 ako finančný sprostredkovateľ v oblasti úverov, poistenia a kapitálového trhu. Klientom pomôžem ako ušetriť peniaze na úveroch a poistení a sprostredkujem službu do inštitúcie, kde to pre neho bude najvýhodnejšie. V prípade refinancovania úveru do inej banky, vypočítam úsporu peňazí a navrhnem optimálne splátky výhodné pre klienta. Moje služby sú pre klienta zdarma.
Zobraziť tel. číslo
0917138805

Ľudovit Vaško - Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.

Uvery s urokovou sadzbou od 1,99% fix az na 5 rokov Pre viac informacii osobne stretnutie alebo telefonicky Uvery s urokovou sadzbou od 1,99% fix az na 5 rokov
Pre viac informacii osobne stretnutie alebo telefonicky
Zobraziť tel. číslo
0904338515
Fotka Matúš Vesel

Matúš Vesel - PROSIGHT Slovensko

Odbornosť, servis, rýchle riešenia situácií a 7 rokov praxe. Vďaka spolupráci so všetkými inštitúciami na trhu viem nájsť ideálne riešenie pre každého klienta v oblastiach: - životné poistenie - neživotné poi... Odbornosť, servis, rýchle riešenia situácií a 7 rokov praxe. Vďaka spolupráci so všetkými inštitúciami na trhu viem nájsť ideálne riešenie pre každého klienta v oblastiach:
- životné poistenie
- neživotné poistenie
- hypotekárne a spotrebné úvery
- lízing
- sporenie a investovanie
- 2. a 3. pilier
Zobraziť tel. číslo
0918 786 416
Fotka Rebeka Veselovská, Bc.

Rebeka Veselovská, Bc. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Vedomosti a skúsenosti vo všetkých oblastiach financií. Priateľský a profesionálny prístup a elitné finančne portfólio pre každého môjho klienta. Registrácia NBS vo všetkých finančných sektoroch. Vedomosti a skúsenosti vo všetkých oblastiach financií. Priateľský a profesionálny prístup a elitné finančne portfólio pre každého môjho klienta. Registrácia NBS vo všetkých finančných sektoroch.
Zobraziť tel. číslo
0908455618

Michal Veselovský - Finvia Group s.r.o.

Poskytujem nadštandartné finančné poradenstvo vo viacerých sektoroch. Mám certifikaty v sektore Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov a Kapitálový trh. Svojím klientom odhalujem tzv. "finančnú pravdu". Vyu... Poskytujem nadštandartné finančné poradenstvo vo viacerých sektoroch. Mám certifikaty v sektore Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov a Kapitálový trh. Svojím klientom odhalujem tzv. "finančnú pravdu". Využívajte svoje produkty a nedovoľte aby ste nimy boli využívaný.
Zobraziť tel. číslo
0948132401

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk