Zoznam poradcov

Fotka Magdalena Suchánová

Magdalena Suchánová - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Chcete aj Vy riešiť svoje problémy s dlhmi? Potom ma kontaktujte, pomôžem Vám. Mám veľa spokojných klientov, chcete medzi ne patriť aj Vy? Nad nad čím ešte váhate? Alebo snáď chcete čakať na svojho exekútora? N... Chcete aj Vy riešiť svoje problémy s dlhmi? Potom ma kontaktujte, pomôžem Vám. Mám veľa spokojných klientov, chcete medzi ne patriť aj Vy? Nad nad čím ešte váhate? Alebo snáď chcete čakať na svojho exekútora? Nečakajte, kontaktujte!
Zobraziť tel. číslo
0903231179

Veronika Šuhajova - Finportal, a.s.

registracia v NBS , poskytovanie financnych sluzieb ,spokojni klienti ,mam skusennost v danej oblasti , pomozem aj pri rieseni bytovej otazky registracia v NBS , poskytovanie financnych sluzieb ,spokojni klienti ,mam skusennost v danej oblasti , pomozem aj pri rieseni bytovej otazky
Zobraziť tel. číslo
0949 417 671

Ľuboš Šulavík - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

15 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS. 15 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS.
Zobraziť tel. číslo
0905692824
Fotka Ivan Švec

Ivan Švec - PROFI CREDIT Slovakia s.r.o.

Pracujem ak viazaný finančný agent pre oblasť celej SR. Ponúkame nebankové úvery pre zamestnaných a podnikateľské úvery, Pracujem ak viazaný finančný agent pre oblasť celej SR. Ponúkame nebankové úvery pre zamestnaných a podnikateľské úvery,
Zobraziť tel. číslo
0940587230

Štefan Szabo, Mgr. - Broker Consulting, a.s.

Mám 11 ročnú prax v poisťovníctve. Poradím Vám ako ušetriť na hypotéke. Ako správne prefinancovať mot. vozidlo cez leasing. Poradím Vám v 2. a 3 pilieri. Na kapitálovom trhu Vám odporučím kde investovať :) Mám 11 ročnú prax v poisťovníctve. Poradím Vám ako ušetriť na hypotéke. Ako správne prefinancovať mot. vozidlo cez leasing. Poradím Vám v 2. a 3 pilieri. Na kapitálovom trhu Vám odporučím kde investovať :)
Zobraziť tel. číslo
0902328167
Fotka Lýdia Szabóová

Lýdia Szabóová - BANKBROKER Invest, a.s.

5 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finačných služieb, registrácia v NBS v oblasti poistenia a zaistenia, kapitálového trhu 5 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finačných služieb, registrácia v NBS v oblasti poistenia a zaistenia, kapitálového trhu
Zobraziť tel. číslo
421918495055

Adriana Szakácsová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mám 12 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania,stovky spokojných klientov,bezplatný dlhodobý servis,individuálny prístup ku klientom,riešenie problémov akéhokoľvek druhu v poisťovníctve,bankovníc... Mám 12 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania,stovky spokojných klientov,bezplatný dlhodobý servis,individuálny prístup ku klientom,riešenie problémov akéhokoľvek druhu v poisťovníctve,bankovníctve,v úveroch:)
Zobraziť tel. číslo
0903955823

Arpád Szakal, Ing - CAPITOL, akciová spoločnosť

15 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikáty odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, tisícky spokojných klientov 15 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikáty odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, tisícky spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0905315856

Anet Szilágyiová - Fincentrum a.s.

skúsenosti vo finančníctve a poistení.NBS skúšky - úvery, poistenia, DDS, kapitálový trh,stovky spokojných klientov. skúsenosti vo finančníctve a poistení.NBS skúšky - úvery, poistenia, DDS, kapitálový trh,stovky spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0949688898
Fotka Jana Tarišková, Bc.

Jana Tarišková, Bc. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Obchodná zástupkyňa Prvej Stavebnej Sporiteľne, poskytujem poradenstvo a sprostredkovanie stavebného sporenia, úverov na bývanie, spotrebiteľských úverov a výhodné poistenie nehnuteľností. Obchodná zástupkyňa Prvej Stavebnej Sporiteľne, poskytujem poradenstvo a sprostredkovanie stavebného sporenia, úverov na bývanie, spotrebiteľských úverov a výhodné poistenie nehnuteľností.
Zobraziť tel. číslo
0911 873 247

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk