Zoznam poradcov

Fotka Vladimír Rybanič

Vladimír Rybanič - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Máte dlhy? Neviete ako ich riešiť, prerástli Vám cez hlavu? A pritom nechcete spoznať svojho exekútora? Alebo ho už poznáte? Stále niekto volá, zaplať, zaplať? Chcete mať už pokoj? Tak potom ste tu správne a ak... Máte dlhy? Neviete ako ich riešiť, prerástli Vám cez hlavu? A pritom nechcete spoznať svojho exekútora? Alebo ho už poznáte? Stále niekto volá, zaplať, zaplať? Chcete mať už pokoj? Tak potom ste tu správne a ak viete čo naozaj chcete - kontaktujte ma.
Iste budete ďalším spokojným klientom.
Zobraziť tel. číslo
0911139113

Ján Rybár - Fincentrum a.s.

Mám dlhoročné skúsenosti na finančnom trhu a pôsobím hlavne ako odborník na hypotéky. Moja pôsobnosť je celoslovenská. Mám dlhoročné skúsenosti na finančnom trhu a pôsobím hlavne ako odborník na hypotéky. Moja pôsobnosť je celoslovenská.
Zobraziť tel. číslo
0903545921
Fotka Ivana Salíniová

Ivana Salíniová - Brokeria a.s.

Informácie a odporúčania, ktoré svojím klientom poskytujem sú nezávislé , transparentné a kvalifikované, pričom vychádzajú z prianí a požiadaviek klienta. Najdôležitejšie pre mňa sú spokojný klienti, ktorí sa... Informácie a odporúčania, ktoré svojím klientom poskytujem sú nezávislé , transparentné a kvalifikované, pričom vychádzajú z prianí a požiadaviek klienta. Najdôležitejšie pre mňa sú spokojný klienti, ktorí sa na mňa môžu obrátiť s akoukoľvek požiadavkou z oblasti financií a ja viem, že dostanú tú najkvalitnejšiu radu.Veľkú výhodu pre mojich klientov je veľké portfólio produktov, ktoré im môžem ponúknuť.
Zobraziť tel. číslo
0918399181
Fotka Viera Semaneková, Ing.

Viera Semaneková, Ing. - MetLife Amslico poisťovňa, a.s.

20 ročné skúsenosti v oblasti životného a úrazového poistenia, registrácia v NBS, serióznosť, v poistkách je rozdiel a nie sú pre každého 20 ročné skúsenosti v oblasti životného a úrazového poistenia, registrácia v NBS, serióznosť, v poistkách je rozdiel a nie sú pre každého
Zobraziť tel. číslo
0907 855 218
Fotka Dominika Senteši

Dominika Senteši - dominikasentesi.sk

Pomáham klientom efektívne narábať s peniazmi a podporovať finančnú gramotnosť. To, či máte peniaze alebo nie závisí hlavne od finančnej gramotnosti. Viac informácií o mojej práci nájdete na webe http://domin... Pomáham klientom efektívne narábať s peniazmi a podporovať finančnú gramotnosť. To, či máte peniaze alebo nie závisí hlavne od finančnej gramotnosti.
Viac informácií o mojej práci nájdete na webe http://dominikasentesi.sk/
Zobraziť tel. číslo
+421 (0) 949 035 216
Fotka Zuzana Šerešová, Mgr.

Zuzana Šerešová, Mgr. - Generali poisťovňa, a. s

V Generali poisťovni pracujem len krátko, avšak s poisťovníctvom a úverovými produktami mám dlhoročné skúsenosti. Pracovala som 14 rokov vo VÚB banke, najskôr ako osobný bankár a následne ako hypotekárny špecia... V Generali poisťovni pracujem len krátko, avšak s poisťovníctvom a úverovými produktami mám dlhoročné skúsenosti. Pracovala som 14 rokov vo VÚB banke, najskôr ako osobný bankár a následne ako hypotekárny špecialista. Za roky strávené v banke som pomohla stovkám klientov s ich bývaním a taktiež zabezpečením ich kľudného spánku cez životné poistenie a poistenie majetku.
Zobraziť tel. číslo
0903903544
Fotka MARTINA Simičkova, Svedectvo

MARTINA Simičkova, Svedectvo - 1. Servisné Finančné centrum, s.r.o.

Keď banky alebo príbuzní s vami nemôžu držať krok, je dobré vedieť, že existuje vzájomná pomoc. Pomoc, viem, že je to súčasť mojej práce. Banka nás momentálne nechce sledovať, pretože uprednostňuje splácanie a... Keď banky alebo príbuzní s vami nemôžu držať krok, je dobré vedieť, že existuje vzájomná pomoc.
Pomoc, viem, že je to súčasť mojej práce. Banka nás momentálne nechce sledovať, pretože uprednostňuje splácanie aktuálneho úveru. Práve som dostal finančné prostriedky vo výške 45 000 eur od tejto dámy, ktorá nie je zahraničným podvodníkom.
Ak máte vážne potreby, kontaktujte ho na adrese: annaturacovazet@gmail.com

PS: Posielajte správy svojim priateľom, susedom, kolegom a príbuzným.
Zobraziť tel. číslo
0965226352

Dana Šimková - Finportal, a.s.

20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb. Klientovi vždy hľadám riešenie na základe jeho potrieb. Som na pozícii obchodnej riaditeľky a t.č. otváram Klientske centrum, kde sa osobne budeme venovať klien... 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb. Klientovi vždy hľadám riešenie na základe jeho potrieb. Som na pozícii obchodnej riaditeľky a t.č. otváram Klientske centrum, kde sa osobne budeme venovať klientovi a poskytovať mu profesionálne služby a servis. Klient u nás má všetko na jednom mieste, čo mu šetrí čas a nemusí venovať veľa času "obiehanim" všetkých inštitúcii, keď niečo potrebuje. Navštívte nás a verím, že Vaša spokojnosť bude zabezpečená.
Zobraziť tel. číslo
0917763603
Fotka Ivan Sládek

Ivan Sládek - Brokeria a.s.

Mám viac ako 12r skúsenosti na finančnom trhu, ako obchodník, ale aj ako manažér. Mojou špecializáciou sú najmä pravidelné investície, hypotekárne úvery a životné poistenie. Moji klienti na mne cenia najmä moju... Mám viac ako 12r skúsenosti na finančnom trhu, ako obchodník, ale aj ako manažér. Mojou špecializáciou sú najmä pravidelné investície, hypotekárne úvery a životné poistenie. Moji klienti na mne cenia najmä moju empatiu, skúsenosti, a to že sa na nič nehrám. (oblek nosím len na školenia ;-) )
Zobraziť tel. číslo
0907748038
Fotka Martin Sláma

Martin Sláma - Finvia Group s.r.o.

Mojou primárnou snahou je robiť poradenstvo inak, než celá rada finančných žralokov a upírov, ktorí dokážu povysávať peňaženky takmer do dna a stáva sa, že ani to dno im nestačí a z klienta sa stáva otrok. Pre... Mojou primárnou snahou je robiť poradenstvo inak, než celá rada finančných žralokov a upírov, ktorí dokážu povysávať peňaženky takmer do dna a stáva sa, že ani to dno im nestačí a z klienta sa stáva otrok.
Preto by som Vás všetkých chcel pozvať na moje webové stránky, kde spristupním aj návody ako spraviť niektoré činnosti bez pomoci.
Zobraziť tel. číslo
0903266747

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk