Zoznam poradcov

Angelika Slobodová - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

poradenstvo a sprostredkovanie,registrácia v Národnej banke Slovenska, certifikácia v daných oblastiach poradenstvo a sprostredkovanie,registrácia v Národnej banke Slovenska, certifikácia v daných oblastiach
Zobraziť tel. číslo
0940377831
Fotka Ľudmila Slobodová

Ľudmila Slobodová - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. - výhodné sporenie -úvery na zariadenie domácnosti -zaujímavé úvery( konsolidácia, zníženie splátok...) - poistenie na každú situáciu Som otvorená aj sp... Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s.
- výhodné sporenie
-úvery na zariadenie domácnosti
-zaujímavé úvery( konsolidácia, zníženie splátok...)
- poistenie na každú situáciu
Som otvorená aj spolupráci s finančnými poradcami.
Zobraziť tel. číslo
0917834119
Fotka Andrej Šnajder

Andrej Šnajder - Fincentrum a.s.

Investovanie, poistenie majetku ale aj životné poistenie či úvery. To všetko zabezpečím rýchlo kvalitne no hlavne podľa Vašich predstáv. Vyše troch rokov skúseností v jednej z najväčších spoločností s najväčším... Investovanie, poistenie majetku ale aj životné poistenie či úvery. To všetko zabezpečím rýchlo kvalitne no hlavne podľa Vašich predstáv. Vyše troch rokov skúseností v jednej z najväčších spoločností s najväčším portfóliom a kvalitou.
Zobraziť tel. číslo
0944223692
Fotka Zsolt Šoltés

Zsolt Šoltés - Finportal, a.s.

Skúsenosti ukazujú, že veľa zložitých a neprehľadných finančných produktov je nevýhodných. Stále viac ľudí sa dožíva vysokého veku a potrebujú mať možnosť kompenzovať zhoršujúcu sa starostlivosť zo strany štátu... Skúsenosti ukazujú, že veľa zložitých a neprehľadných finančných produktov je nevýhodných. Stále viac ľudí sa dožíva vysokého veku a potrebujú mať možnosť kompenzovať zhoršujúcu sa starostlivosť zo strany štátu a naopak mladí ľudia potrebujú riešenia na financovanie svojich plánov a budúcnosti svojich detí. So svojimi klientmi sa rozprávam otvorene, v zrozumiteľnom jazyku a snažím sa aby rozumeli všetkým nákladom súvisiace s riešeniami ktorých užitočnosť pre klientov je nesporná.
Zobraziť tel. číslo
+421905343619

Adrián Šoltés, Ing. - PRO SERVICES s.r.o.

Ponúkame len profesionálne služby bankových inštitúcií. Nie sme limitovaný, ponúkame širokú škálu takmer všetkých finančných spoločností pôsobiacich na Slovenskom trhu. Ponúkame len profesionálne služby bankových inštitúcií. Nie sme limitovaný, ponúkame širokú škálu takmer všetkých finančných spoločností pôsobiacich na Slovenskom trhu.
Zobraziť tel. číslo
0944 648 500
Fotka Peter Špaček, Ing.

Peter Špaček, Ing. - Swiss Life Select

Hľadám klientom vhodné riešenia na základe ich potrieb. Riešim hypotéky, poistenie, investície, dôchodkové zabezpečenie a pri svojej práci využívam celý finančný trh a exkluzívne informácie na to, aby mal klie... Hľadám klientom vhodné riešenia na základe ich potrieb. Riešim hypotéky, poistenie, investície, dôchodkové zabezpečenie a pri svojej práci využívam celý finančný trh a exkluzívne informácie na to, aby mal klient to najlepšie.
Zobraziť tel. číslo
0914118111
Fotka Ľubomír Špeťko

Ľubomír Špeťko - Fincentrum a.s.

Profesionálne sprostredkovanie finančných služieb vo všetkých sektoroch finančného trhu. Mojou špecializáciu je správne nastavenie rizikového životného poistenia a dlhodobé sporenie do podielových fondov. Svo... Profesionálne sprostredkovanie finančných služieb vo všetkých sektoroch finančného trhu. Mojou špecializáciu je správne nastavenie rizikového životného poistenia a dlhodobé sporenie do podielových fondov.
Svojim klientom vyberám poistenie, ktoré najviac vyhovuje ich požiadavkám a preferenciám a popri tom je stále cenovo zaujímavé. Pri podielových fondoch kladiem veľký dôraz na nízke priebežné poplatky ktoré často krát rozhodujú o tom, či klient zarobí nadštandardne.

www.financiepopravde.sk
Zobraziť tel. číslo
0905657294
Fotka Radovan Strenk, Ing.

Radovan Strenk, Ing. - Finportal, a.s.

Veľmi dôležité pri výbere správneho finančného produktu je POROVNANIE produktov z hľadiska kvality a ceny. Len na základe objektívneho POROVNANIA sa vie klient vhodne rozhodnúť, ktorý finančný produkt si kúpi.... Veľmi dôležité pri výbere správneho finančného produktu je POROVNANIE produktov z hľadiska kvality a ceny. Len na základe objektívneho POROVNANIA sa vie klient vhodne rozhodnúť, ktorý finančný produkt si kúpi. Preto moji klienti získavajú OBJEKTÍVNE POROVNANIE - hypoték, poistenia, investovania a sporenia... čo im šetrí čas a peniaze.
Zobraziť tel. číslo
0903534893
Fotka Katarína Strnádlová, Mgr.

Katarína Strnádlová, Mgr. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Viac ako 2 roky skúseností na finančnom trhu a desiatky spokojných klientov. S každým klientom jednám individuálne a pristupujem zodpovedne k riešeniu jeho finančnej situácie. Nezastupujem žiadnu finančnú inšt... Viac ako 2 roky skúseností na finančnom trhu a desiatky spokojných klientov. S každým klientom jednám individuálne a pristupujem zodpovedne k riešeniu jeho finančnej situácie. Nezastupujem žiadnu finančnú inštitúciu, ale klienta pri komunikácii s inštitúciami.

Pôsobím v okolí Čadce, Kysuckého Nového Mesta a Žiliny.
Zobraziť tel. číslo
0915 815 434

Adam Struhár - Swiss Life Select

Riadim sa poslaním spoločnosti a to, že umožňujeme žiť klientom život podľa vlastných predstáv. Viem pomôcť s vybavením financovania bývanie, s predčasným odchodom do ekonomického dôchodku a s auditom existujúc... Riadim sa poslaním spoločnosti a to, že umožňujeme žiť klientom život podľa vlastných predstáv. Viem pomôcť s vybavením financovania bývanie, s predčasným odchodom do ekonomického dôchodku a s auditom existujúcich produktov.
Zobraziť tel. číslo
0915998508

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk