Zoznam poradcov

Fotka Dominika Senteši

Dominika Senteši - dominikasentesi.sk

Pomáham klientom efektívne narábať s peniazmi a podporovať finančnú gramotnosť. To, či máte peniaze alebo nie závisí hlavne od finančnej gramotnosti. Viac informácií o mojej práci nájdete na webe http://domin... Pomáham klientom efektívne narábať s peniazmi a podporovať finančnú gramotnosť. To, či máte peniaze alebo nie závisí hlavne od finančnej gramotnosti.
Viac informácií o mojej práci nájdete na webe http://dominikasentesi.sk/
Zobraziť tel. číslo
+421 (0) 949 035 216
Fotka Zuzana Šerešová, Mgr.

Zuzana Šerešová, Mgr. - Generali poisťovňa, a. s

V Generali poisťovni pracujem len krátko, avšak s poisťovníctvom a úverovými produktami mám dlhoročné skúsenosti. Pracovala som 14 rokov vo VÚB banke, najskôr ako osobný bankár a následne ako hypotekárny špecia... V Generali poisťovni pracujem len krátko, avšak s poisťovníctvom a úverovými produktami mám dlhoročné skúsenosti. Pracovala som 14 rokov vo VÚB banke, najskôr ako osobný bankár a následne ako hypotekárny špecialista. Za roky strávené v banke som pomohla stovkám klientov s ich bývaním a taktiež zabezpečením ich kľudného spánku cez životné poistenie a poistenie majetku.
Zobraziť tel. číslo
0903903544

Dana Šimková - Finportal, a.s.

20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb. Klientovi vždy hľadám riešenie na základe jeho potrieb. Som na pozícii obchodnej riaditeľky a t.č. otváram Klientske centrum, kde sa osobne budeme venovať klien... 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb. Klientovi vždy hľadám riešenie na základe jeho potrieb. Som na pozícii obchodnej riaditeľky a t.č. otváram Klientske centrum, kde sa osobne budeme venovať klientovi a poskytovať mu profesionálne služby a servis. Klient u nás má všetko na jednom mieste, čo mu šetrí čas a nemusí venovať veľa času "obiehanim" všetkých inštitúcii, keď niečo potrebuje. Navštívte nás a verím, že Vaša spokojnosť bude zabezpečená.
Zobraziť tel. číslo
0917763603
Fotka Roman Škamla

Roman Škamla - PROSIGHT Slovensko

Finančné sprostredkovanie beriem ako veľmi zodpovednú profesiu a preto svojím klientom poskytujem služby tak, ako by som chcel aby boli poskytované mne. Finančné sprostredkovanie beriem ako veľmi zodpovednú profesiu a preto svojím klientom poskytujem služby tak, ako by som chcel aby boli poskytované mne.
Zobraziť tel. číslo
0902412454
Fotka Ivan Sládek

Ivan Sládek - Brokeria a.s.

Mám viac ako 12r skúsenosti na finančnom trhu, ako obchodník, ale aj ako manažér. Mojou špecializáciou sú najmä pravidelné investície, hypotekárne úvery a životné poistenie. Moji klienti na mne cenia najmä moju... Mám viac ako 12r skúsenosti na finančnom trhu, ako obchodník, ale aj ako manažér. Mojou špecializáciou sú najmä pravidelné investície, hypotekárne úvery a životné poistenie. Moji klienti na mne cenia najmä moju empatiu, skúsenosti, a to že sa na nič nehrám. (oblek nosím len na školenia ;-) )
Zobraziť tel. číslo
0907748038
Fotka Martin Sláma

Martin Sláma - Finvia Group s.r.o.

Mojou primárnou snahou je robiť poradenstvo inak, než celá rada finančných žralokov a upírov, ktorí dokážu povysávať peňaženky takmer do dna a stáva sa, že ani to dno im nestačí a z klienta sa stáva otrok. Pre... Mojou primárnou snahou je robiť poradenstvo inak, než celá rada finančných žralokov a upírov, ktorí dokážu povysávať peňaženky takmer do dna a stáva sa, že ani to dno im nestačí a z klienta sa stáva otrok.
Preto by som Vás všetkých chcel pozvať na moje webové stránky, kde spristupním aj návody ako spraviť niektoré činnosti bez pomoci.
Zobraziť tel. číslo
0903266747
Fotka Marek Slamený

Marek Slamený - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

7 ročne skúsenosti v oblasti financií a sprostredkovania, certifikáti vo všetkých oblastiach, registrácia v NBS , vyše 100 spokojných klientov ktorým boli splnené ich plány. 7 ročne skúsenosti v oblasti financií a sprostredkovania, certifikáti vo všetkých oblastiach, registrácia v NBS , vyše 100 spokojných klientov ktorým boli splnené ich plány.
Zobraziť tel. číslo
0903489116

Jitka Slivková - Generali poisťovňa, a. s

V oblasti financií pracujem 19 rokov, z toho 17 rokov v bankovníctve. Uprednostňujem individuálny prístup ku klientovi,pre ktorého sa snažím nájsť čo najvhodnejšie riešenia. Som registrovaná v NBS v sektoroch:... V oblasti financií pracujem 19 rokov, z toho 17 rokov v bankovníctve. Uprednostňujem individuálny prístup ku klientovi,pre ktorého sa snažím nájsť čo najvhodnejšie riešenia. Som registrovaná v NBS v sektoroch: poskytovanie úverov, prijímanie vkladov, poistenia a zaistenia a kapitálového trhu.
Zobraziť tel. číslo
0908310105

Angelika Slobodová - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

poradenstvo a sprostredkovanie,registrácia v Národnej banke Slovenska, certifikácia v daných oblastiach poradenstvo a sprostredkovanie,registrácia v Národnej banke Slovenska, certifikácia v daných oblastiach
Zobraziť tel. číslo
0940377831
Fotka Ľudmila Slobodová

Ľudmila Slobodová - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. - výhodné sporenie -úvery na zariadenie domácnosti -zaujímavé úvery( konsolidácia, zníženie splátok...) - poistenie na každú situáciu Som otvorená aj sp... Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s.
- výhodné sporenie
-úvery na zariadenie domácnosti
-zaujímavé úvery( konsolidácia, zníženie splátok...)
- poistenie na každú situáciu
Som otvorená aj spolupráci s finančnými poradcami.
Zobraziť tel. číslo
0917834119

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk