Zoznam poradcov

Fotka Martin Prekop

Martin Prekop - BROKERIA a.s.

Brokeria vám poskytne unikátne motivačné a stabilné zázemie. Záleží nám na spoločnom úspechu. Máme jasné a otvorené pravidlá a podmienky pre dosiahnutie kariérneho rastu. Otvorený a transparentný odmeňovací sys... Brokeria vám poskytne unikátne motivačné a stabilné zázemie. Záleží nám na spoločnom úspechu. Máme jasné a otvorené pravidlá a podmienky pre dosiahnutie kariérneho rastu. Otvorený a transparentný odmeňovací systém je pre nás samozrejmosťou.

Aby ste svoju kariéru naštartovali čo najlepšie, poskytneme vám potrebnú marketingovú aj informačnú podporu.

https://vizitka.brokeria.sk/martin.prekop
Zobraziť tel. číslo
0907700845
Fotka Martina Sharon Priclova

Martina Sharon Priclova - Fincentrum a.s.

5 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, množstvo spokojných klientov... 5 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, množstvo spokojných klientov...
Zobraziť tel. číslo
0904857976
Fotka Matúš Priganc, Bc.

Matúš Priganc, Bc. - ///SUPERHYPO.SK

Erudícia. Garančný servis. Progresívne partnerstvo. Etablované portfólio služieb. Pojmy, vďaka ktorým rastieme a stávame sa partnerom, ktorému dôverujete. Ďakujeme za každé dobré slovo, ktoré sme si svo... Erudícia.
Garančný servis.
Progresívne partnerstvo.
Etablované portfólio služieb.

Pojmy, vďaka ktorým rastieme a stávame sa partnerom, ktorému dôverujete.
Ďakujeme za každé dobré slovo, ktoré sme si svojím prístupom zaslúžili a v budúcnosti zaslúžime.

Sme ///SUPERHYPO.SK
Spoločne tvoríme Vašu budúcnosť

Ponúkané služby:
/// HYPOTÉKY
/// ÚVERY
/// KONSOLIDÁCIA
/// REFINANCOVANIE
/// INVESTÍCIE
/// POISTENIE
Zobraziť tel. číslo
0950775077

Michal Rajcsányi - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Zaoberám sa optimalizáciou starých zmlúv. Pri hypotékach Vám ušetrím od 10%-50%. Samozrejme vybavýme aj nové hypotéky. Robím životné aj neživotné poistenia. Tým sa ale nič nekončí. Práve naopak, začína. Doživ... Zaoberám sa optimalizáciou starých zmlúv. Pri hypotékach Vám ušetrím od 10%-50%. Samozrejme vybavýme aj nové hypotéky. Robím životné aj neživotné poistenia.
Tým sa ale nič nekončí. Práve naopak, začína. Doživotný servis o Vás.
Zobraziť tel. číslo
0904327742
Fotka Vladimír Rašla, Ing., PhD.

Vladimír Rašla, Ing., PhD. - Finportal, a.s.

15 ročné skúsenosti z oblasti finančných služieb. Certifikát pre sektory Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov, Kapitálový trh, Prijmanie vkladov, Doplnkové dôchodkové sporenie. Doktorád z oblasti krízovéh... 15 ročné skúsenosti z oblasti finančných služieb. Certifikát pre sektory Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov, Kapitálový trh, Prijmanie vkladov, Doplnkové dôchodkové sporenie. Doktorád z oblasti krízového a rizikového manažmentu, Každý klient je špecifický a preto je mojou snahou nájsť optimálne riešenie jeho potrieb vďaka veľmi širokej ponuke finan. produktov. Viac ako 400 spokojných klientov. Pôsobím v oblasti Trnava, Bratislava, Nitra, Trenčín, Senica, a pod. Registrácia NBS 182721,
Zobraziť tel. číslo
0908740491
Fotka Peter Recski

Peter Recski - Fingo.sk

20 ročné skúsenosti v oblasti financií a služieb, príďte sa poradiť do kamennej pobočky STORE R BROKER v Košiciach Toryská ul. pri OC Galéria, kde pri šálke kávy nájdeme riešenie pre Vaše bývanie, Vaše investí... 20 ročné skúsenosti v oblasti financií a služieb, príďte sa poradiť do kamennej pobočky STORE R BROKER v Košiciach Toryská ul. pri OC Galéria, kde pri šálke kávy nájdeme riešenie pre Vaše bývanie, Vaše investície, Vaše poistenie. Vieme za Vami aj vycestovať. Your Money is changing NOW !
Zobraziť tel. číslo
0903309032
Fotka Peter Repáš

Peter Repáš - NN ŽIVOTNÁ POISŤOVŇA

dlhorocne skusenosti v oblasti financneho a dochodkoveho zabezpecenia, detailne financne informacie, registracia NBS, kontrola osobnych udajov, vela spokojnych klientov, bezplatny servis a starostlivost o klien... dlhorocne skusenosti v oblasti financneho a dochodkoveho zabezpecenia, detailne financne informacie, registracia NBS, kontrola osobnych udajov, vela spokojnych klientov, bezplatny servis a starostlivost o klienta, rodinny lekar atd atd
Zobraziť tel. číslo
0915086300
Fotka Juraj Richtárech

Juraj Richtárech - Fincentrum a.s.

Úlohou klienta, je nájsť si kvalitného sporstredkovateľa, poradcu a obchodného partnera vo svete financií, ktorý bude po jeho boku stáť pri všetkých životných situáciách. Za 6 rokov môjho pôsobenia vo finančnom... Úlohou klienta, je nájsť si kvalitného sporstredkovateľa, poradcu a obchodného partnera vo svete financií, ktorý bude po jeho boku stáť pri všetkých životných situáciách. Za 6 rokov môjho pôsobenia vo finančnom sektore, môžem zodpovedne prehlásiť, že klient, ako taký, je pre mňa vždy na prvom mieste. Práve preto sa v prvom rade, sústredím na všetky finančné rozhodnutia, ktoré klient spravil v minulosti. V druhom rade, zisťujem, či všetky tieto rozhodnutia spĺňajú Vaše očakávania a priania.
Zobraziť tel. číslo
+421 910 618 122

Veronika Ridarská - Fincentrum a.s.

Ja zastupujem spoločnosť Fincentrum (patríme medzi najväčšie finančno-sprostredkovateľské spoločnosti na trhu). Pomáham ľuďom prijímať tie správne rozhodnutia o ich financiách, aby zbytočne nepreplácali na fina... Ja zastupujem spoločnosť Fincentrum (patríme medzi najväčšie finančno-sprostredkovateľské spoločnosti na trhu). Pomáham ľuďom prijímať tie správne rozhodnutia o ich financiách, aby zbytočne nepreplácali na finančnom trhu. Spolupracujeme so všetkými bankami- dbám na objektívnosť.
Ak by ste mali záujem o nezáväznú konzultáciu ohľadom hypotekárneho úveru, alebo poistenia nehnuteľnosti, pokojne ma kontaktujte.
S pozdravom Veronika Ridarská
(mail: veronika.ridarska@fincentrum.com, t.č. 0949284175
Zobraziť tel. číslo
0949284175
Fotka Ivana Ruttkayová

Ivana Ruttkayová - DELUVIS s.r.o.

Financiám sa venujem od apríla 2012. Za základný pilier svojej práce považujem proklientskosť, vysokú odbornosť, komplexnosť a dlhodobý servis. Financiám sa venujem od apríla 2012. Za základný pilier svojej práce považujem proklientskosť, vysokú odbornosť, komplexnosť a dlhodobý servis.
Zobraziť tel. číslo
0908921894

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk