Zoznam poradcov

Marek Pecár - Fingo.sk

Mám viac ako 10 ročné skúsenosti vo financiách/životné a neživotné poistenie,hypotekárne úvery,investovanie atď/ Mám viac ako 10 ročné skúsenosti vo financiách/životné a neživotné poistenie,hypotekárne úvery,investovanie atď/
Zobraziť tel. číslo
0903069566
Fotka Silvia Peťková, Bc.

Silvia Peťková, Bc. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Aktívne, rýchle, odborné a PROklientské riešenia v oblastiach - hypotekárne a spotrebné úvery, dofinancovania hypoték, sporenia, kapitálové, úrazové, detské životné poistenia. Registrácia v NBS. Mojou odmenou j... Aktívne, rýchle, odborné a PROklientské riešenia v oblastiach - hypotekárne a spotrebné úvery, dofinancovania hypoték, sporenia, kapitálové, úrazové, detské životné poistenia. Registrácia v NBS. Mojou odmenou je spokojný klient pripravený na budúcnosť. Kontaktujte ma.
Zobraziť tel. číslo
0905365148

Nikola Pitoňáková - UNIQA poisťovňa, a.s.

3 ročná skusenosť v oblasti finančníctva, momentálne pracujem v poistovni Uniqa, NBS certifikát, robim aj odškodnovanie poistných udalosti spoločnosť Votum s.a. 3 ročná skusenosť v oblasti finančníctva, momentálne pracujem v poistovni Uniqa, NBS certifikát, robim aj odškodnovanie poistných udalosti spoločnosť Votum s.a.
Zobraziť tel. číslo
+421908999354
Fotka Daša Pivarčíková

Daša Pivarčíková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Internet je zavalený tisíckami informácií, neviete sa v nich zorientovať? Ktoré sú tie správne?? Pomôžem vám.. Kvalitné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v... Internet je zavalený tisíckami informácií,
neviete sa v nich zorientovať?
Ktoré sú tie správne??
Pomôžem vám..

Kvalitné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0902755803
Fotka Peter Počarovský

Peter Počarovský - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Máme dlhoročné skúsenosti v riešení problémov občanov s dlhmi, exekúciami, dražbami s dobrými výsledkami, vždy sa snažíme nájsť zodpovedajúce riešenie pre nášho klienta tak, aby žil v pokoji a bez strachu z ver... Máme dlhoročné skúsenosti v riešení problémov občanov s dlhmi, exekúciami, dražbami s dobrými výsledkami, vždy sa snažíme nájsť zodpovedajúce riešenie pre nášho klienta tak, aby žil v pokoji a bez strachu z veriteľov, inkasných agentúr, advokátov, rozhodcov, exekučných konaní atď .. Pracujeme na maximum pre nášho klienta a vďaka našej práci máme veľa spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
917976241
Fotka Eva Poláčiková Klimantová

Eva Poláčiková Klimantová - Fincentrum a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb, poistenie, investície...registrácia v NBS. Úvery, poistky, refinancovanie, sporenie... môžete ma kontaktovať. Skúsenosti v oblasti finančných služieb, poistenie, investície...registrácia v NBS.
Úvery, poistky, refinancovanie, sporenie... môžete ma kontaktovať.
Zobraziť tel. číslo
0905350627
Fotka Michal Poliak, Bc.

Michal Poliak, Bc. - PROSIGHT Slovensko

740+ poskytnutých úverov 11+ ročné skúsenosti z oblasti finančného trhu SOM POCTIVÝ PORADCA, KTORÝ SA NERIADI VÝŠKOU PROVÍZIE KTORÚ DOSTANE, ALE RIADI SA TÝM, ČO JE NAJVÝHODNEJŠIE PRE KLIENTA www.michalp... 740+ poskytnutých úverov
11+ ročné skúsenosti z oblasti finančného trhu

SOM POCTIVÝ PORADCA, KTORÝ SA NERIADI VÝŠKOU PROVÍZIE KTORÚ DOSTANE, ALE RIADI SA TÝM, ČO JE NAJVÝHODNEJŠIE PRE KLIENTA

www.michalpoliak.sk
Zobraziť tel. číslo
0908837647

Lucia Polónyová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mojou prioritou je spokjnosť každého klienta. V oblasti financii a sprostredkovania pracuje 3 roky. Pokojne ma kontaktujte, som Vám plne k dispozicii. :-) Mojou prioritou je spokjnosť každého klienta. V oblasti financii a sprostredkovania pracuje 3 roky. Pokojne ma kontaktujte, som Vám plne k dispozicii. :-)
Zobraziť tel. číslo
0907482880
Fotka Peter Popovič

Peter Popovič - Finvia Group s.r.o.

25 rokov v obchode a vo financiách 6 rokov. Ako klient viem, ako sa chcem cítiť, keď mi je podávaná nejaká služba. Preto robím veci tak, ako by som bol klientom ja a ako by som to očakával. Pritom využívam naše... 25 rokov v obchode a vo financiách 6 rokov. Ako klient viem, ako sa chcem cítiť, keď mi je podávaná nejaká služba. Preto robím veci tak, ako by som bol klientom ja a ako by som to očakával. Pritom využívam naše online nástroje pre rýchlu komunikáciu s klientami ako aj s partnermi. Hľadám pre ľudí to najlepšie riešenie v ich financiách, v konkrétnom čase v ich dnešnej situácii. Som vďačný za to, že sa klienti obracajú na mňa pri každom dôležitom rozhodovaní. Dlhodobý vzťah je prioritou a zárukou.
Zobraziť tel. číslo
+421948201983

Gabriel Pozsga - Finportal, a.s.

Registrácia NBS v sektoroch poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, doplnkové dôchodkové sporenie. Mnoho spokojných klientov. Registrácia NBS v sektoroch poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, doplnkové dôchodkové sporenie.
Mnoho spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0902344292

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk