Zoznam poradcov

Silvia Osmanovičová - Allrisk Slovakia, s. r. o.

úvery, hypotekárne úvery, poistenie majetku, poistenie právnej ochrany osôb, životné poistenie, leasing, investície, stavebné sporenie, finančné služby pre podnikateľov úvery, hypotekárne úvery, poistenie majetku, poistenie právnej ochrany osôb, životné poistenie, leasing, investície, stavebné sporenie, finančné služby pre podnikateľov
Zobraziť tel. číslo
0918062526
Fotka Iveta Otrošinová, Ing.

Iveta Otrošinová, Ing. - Finportal, a.s.

Uvažujete o kúpe nehnuteľnosti, poistení či investícií, ale neviete ktorá inštitúcia ponúka konkrétne pre Vás najlepšie podmienky? Cestu si spravíme. Zo všetkých spoločností na Slovensku vyberieme najlepšie pon... Uvažujete o kúpe nehnuteľnosti, poistení či investícií, ale neviete ktorá inštitúcia ponúka konkrétne pre Vás najlepšie podmienky? Cestu si spravíme. Zo všetkých spoločností na Slovensku vyberieme najlepšie ponuky pre Vašu situáciu. Prekonzultujeme, spracujeme. Týždňové behanie po bankách vymeníme za 10minút .
Konzultácia a celá asistencia je bez poplatku.
Zobraziť tel. číslo
+421902528598

Jan Ovčačík - Procare Partners

2 ročná skúsenosť vo financiách s kompletným servisom pre klientov. Registrované skúšky v NBS - Poistenie a zaistenie, 2 a 3 pilier, úvery, Kapitalový trh. Veľa spokojných klientov 2 ročná skúsenosť vo financiách s kompletným servisom pre klientov. Registrované skúšky v NBS - Poistenie a zaistenie, 2 a 3 pilier, úvery, Kapitalový trh. Veľa spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0911476738
Fotka Peter Palenčár, Ing.

Peter Palenčár, Ing. - Hypo Consulting, s.r.o.

Pomáham záujemcom pri výbere a nastavení hypoték tak, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok. Pomáham záujemcom pri výbere a nastavení hypoték tak, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok.
Zobraziť tel. číslo
0903222436
Fotka Viktória Paľuchová, Mgr.

Viktória Paľuchová, Mgr. - ProSight Finance a. s.

Verím, že financie sa dajú robiť poctivo a čestne. Som držiteľkou všetkých licencií NBS na finančnom trhu. Rada Vám pomôžem vyriešiť Vašu situáciu. Verím, že financie sa dajú robiť poctivo a čestne. Som držiteľkou všetkých licencií NBS na finančnom trhu. Rada Vám pomôžem vyriešiť Vašu situáciu.
Zobraziť tel. číslo
0915995364
Fotka Igor Papík, Bc.

Igor Papík, Bc. - UNIVERSAL maklérsky dom, a.s.

Pomáham ľudom k správnemu rozhodnutiu v oblasti majetku a financií. Mam za sebou viac ročné skúsenosti, zaujímave príbehy a mnohých spokojných klientov. Niekedy je potrebné zájsť aj za hranice poradenstva kde... Pomáham ľudom k správnemu rozhodnutiu v oblasti majetku a financií. Mam za sebou viac ročné skúsenosti, zaujímave príbehy a mnohých spokojných klientov. Niekedy je potrebné zájsť aj za hranice poradenstva kde práve skúsenosti hrajú rozhodujúcu úlohu. "Najviac čo môžeme dať je pozornosť..."
Zobraziť tel. číslo
0903800336

Robert Pastierik - UNIVERSAL maklérsky dom, a.s.

Finančný sprostredkovateľ od roku 2006. Specializujem sa na investície a sporiace programy. Pôsobím v Trenčianskom kraji. Finančný sprostredkovateľ od roku 2006. Specializujem sa na investície a sporiace programy. Pôsobím v Trenčianskom kraji.
Zobraziť tel. číslo
0904634745
Fotka Iveta Pauerová

Iveta Pauerová - Fincentrum a.s.

Pomáham ľuďom prijímať správne rozhodnutia o ich financiách, s následným kvalitným servisom vo všetkých oblastiach - poistenia, úverov, investícií, starobného dôchodkového sporenia. Pomáham ľuďom prijímať správne rozhodnutia o ich financiách, s následným kvalitným servisom vo všetkých oblastiach - poistenia, úverov, investícií, starobného dôchodkového sporenia.
Zobraziť tel. číslo
0918399991
Fotka Eva Pavliková, Ing.

Eva Pavliková, Ing. - Family Finance s.r.o.

Aby nás to spolu bavilo, prinášam vám možnosti kde znížiť náklady, kde zvýšiť výnosy vo finančných produktoch. Som tu pre Vás už viac ako 7 rokov.☎ 0907 948 159. Aby nás to spolu bavilo, prinášam vám možnosti kde znížiť náklady, kde zvýšiť výnosy vo finančných produktoch. Som tu pre Vás už viac ako 7 rokov.☎ 0907 948 159.
Zobraziť tel. číslo
0907948159

Marek Pecár - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Registracia v NBS,certifikacia a skusky v sektoroch poistenie a zaistenie,vklady a uvery,starobne dochodkove,kapital.trh...vela spokojnych klientov... Registracia v NBS,certifikacia a skusky v sektoroch poistenie a zaistenie,vklady a uvery,starobne dochodkove,kapital.trh...vela spokojnych klientov...
Zobraziť tel. číslo
0914134169

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk