Zoznam poradcov

Fotka Jakub Balúch

Jakub Balúch - Finvia Group s.r.o.

Pretože spájame to najlepšie zo sveta online financií s reálnymi riešeniami od expertov. Ako to funguje? Jednoducho si u nás len vyberiete oblasť, ktorá Vás zaujíma a odošlete požiadavku s kontaktným formulá... Pretože spájame to najlepšie zo sveta online financií s reálnymi riešeniami od expertov.

Ako to funguje? Jednoducho si u nás len vyberiete oblasť, ktorá Vás zaujíma a odošlete požiadavku s kontaktným formulárom. Kým sedíte v pohodlí domova, naši experti pripravia najvýhodnejšie ponuky z trhu presne pre Vás.

www.finvia.sk
Zobraziť tel. číslo
0918645871
Fotka Tomáš Barány

Tomáš Barány - NS-Trade s.r.o.

V oblasti sprostredkovania sa pohybujem od roku 2009,moje stretnutie s klientom je vždy vedené cez otázky.Jedna z nich je : Viete o skrytých poplatkoch? oboznámili Vás s výlukami v zmluve? Ak si na tieto otázky... V oblasti sprostredkovania sa pohybujem od roku 2009,moje stretnutie s klientom je vždy vedené cez otázky.Jedna z nich je : Viete o skrytých poplatkoch? oboznámili Vás s výlukami v zmluve? Ak si na tieto otázky ani vy nedokážete zodpovedať, kontaktujte ma.
Zobraziť tel. číslo
0944221791

Tomáš Barány - Reality Financie

Kompletný servis v oblasti kúpy bytov a domov, financovanie bývania, poistenie áut a nehnuteľností od roku 2009. www.realityfinancie.sk Kompletný servis v oblasti kúpy bytov a domov, financovanie bývania, poistenie áut a nehnuteľností od roku 2009.

www.realityfinancie.sk
Zobraziť tel. číslo
+421 944 221 791

Branislav Barbirík - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti privátneho bankovníctva, overená spôsobilosť vo všetkých sektoroch NBS, Vyše dvesto spokojných klientov s ktorými aktívne pracujem na ich cieľoch. 6 ročné skúsenosti v oblasti privátneho bankovníctva, overená spôsobilosť vo všetkých sektoroch NBS, Vyše dvesto spokojných klientov s ktorými aktívne pracujem na ich cieľoch.
Zobraziť tel. číslo
0904862425
Fotka Dušan Barborík, Ing.

Dušan Barborík, Ing. - Finportal, a.s.

Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, v oblasti hypoték, úverov, investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista s dlhoročnými skúsenosťami s potrebnými licenciami, skúškami a zápi... Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, v oblasti hypoték, úverov, investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista s dlhoročnými skúsenosťami s potrebnými licenciami, skúškami a zápisom v NBS. Poradím a pomôžem s vybavovaním úveru, refinancovaním, konsolidáciou úverov, nájdeme riešenie ako znížiť splátku. V prípade potreby životného a neživotného poistenia ma neváhajte kontaktovať, som tu pre Vás. Zhodnotili by ste svoje peniaze? Nájdem pre Vás najlepšie možnosti.
Zobraziť tel. číslo
+421 905 313292
Fotka Peter Belan

Peter Belan - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Mám 10 ročné skúsenosti vo finančných službách, aktuálne niekoľko rokov v oblasti stavebných úverov, úverov na dofinancovanie hypotekárnych úverov, refinančných a konsolidačných. Mám 10 ročné skúsenosti vo finančných službách, aktuálne niekoľko rokov v oblasti stavebných úverov, úverov na dofinancovanie hypotekárnych úverov, refinančných a konsolidačných.
Zobraziť tel. číslo
0918811678
Fotka Fabbio Ben

Fabbio Ben - Iná

Chcete byť finančne nezávislý? Či už ste rodina, podnikateľ, študent, jednotlivec alebo dokonca farmár, sme Vám k dispozícii na podporu od € 2000 od € 500,000 za pevnú úrokovú sadzbu 2,5%. Neváhajte nás kon... Chcete byť finančne nezávislý?
Či už ste rodina, podnikateľ, študent, jednotlivec alebo dokonca farmár, sme Vám k dispozícii na podporu od € 2000 od € 500,000 za pevnú úrokovú sadzbu 2,5%.

Neváhajte nás kontaktovať.

Číslo akcie: +33644694927
E-mail: Fabbioben@gmail.com
Zobraziť tel. číslo
33644694927
Fotka Milan Beňo, Ing.

Milan Beňo, Ing. - Finportal, a.s.

Mám 14 ročné skúsenosti vo Finančnej sfére v oblasti investícií a úverov. INVESTÍCIE - fixný výnos od 5% ročne - bezpoplatkové investície do A-čkových komerčných nehnuteľností cez DLHOPISY. DRAHÉ KOVY -... Mám 14 ročné skúsenosti vo Finančnej sfére v oblasti investícií a úverov.

INVESTÍCIE - fixný výnos od 5% ročne - bezpoplatkové investície do A-čkových komerčných nehnuteľností cez DLHOPISY.

DRAHÉ KOVY - predaj fyzického ZLATA a STRIEBRA.

ÚVERY - pomôžem Vám vybaviť čo najlepšie podmienky v ľubovoľnej banke. Robím aj Korporátne úvery.

Taktiež pôsobím v oblasti predaja INVESTIČNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ a DEVELOPERSKÝCH PROJEKTOV.
Zobraziť tel. číslo
+421 948 399 999

Marcela Berníková, Bc. - Fincentrum a.s.

Finančné poradenstvo vždy v prospech klienta! Profesionálne prezentovanie vybraných finančných produktov a servis klientových finančných záležitosti. Finančné poradenstvo vždy v prospech klienta! Profesionálne prezentovanie vybraných finančných produktov a servis klientových finančných záležitosti.
Zobraziť tel. číslo
0907 939 578

Miroslav Bezák - Finportal, a.s.

7 ročné skúsenosti v oblasti poistenia života, majetku, právnej ochrany, poistenia právnických osôb , hypotekárnych a spotrebných úverov , sporenia a investovania. 7 ročné skúsenosti v oblasti poistenia života, majetku, právnej ochrany, poistenia právnických osôb , hypotekárnych a spotrebných úverov , sporenia a investovania.
Zobraziť tel. číslo
0904281322

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk