Zoznam poradcov

Fotka Miriama Michaliková

Miriama Michaliková - ČSOB Poisťovňa, a.s.

Poskytujem poradenstvo a sprostredkovanie v oblasti životného a neživotného poistenia, hypoték a úverov. Poskytujem poradenstvo a sprostredkovanie v oblasti životného a neživotného poistenia, hypoték a úverov.
Zobraziť tel. číslo
0907522931
Fotka Ján Michalov, Mgr. art.

Ján Michalov, Mgr. art. - Prosight Slovensko

S finančným sprostredkovaním som začal kôli tomu, že som sa rozhodol vrátiť profesii finančného sprostredkovateľa opäť dôveru. Mojim cieľom je ukázať ľuďom, aké je dôležité mať niekoho, kto im nastaví ich finan... S finančným sprostredkovaním som začal kôli tomu, že som sa rozhodol vrátiť profesii finančného sprostredkovateľa opäť dôveru. Mojim cieľom je ukázať ľuďom, aké je dôležité mať niekoho, kto im nastaví ich finančný plán na mieru a bude im k dispozícii nielen v dobrých ale aj ťažkých časoch. Nieje to len o tom, spísať zmluvu, ale aj o následnom servise. Byť klientovi nápomocný nielen teraz ale aj v budúcnosti.
Zobraziť tel. číslo
0905946769
Fotka Petra Mihályiová, Bc

Petra Mihályiová, Bc - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

5 ročné skúsenosti v oblasti poradenstva a sprostredkovania, registrácia v NBS, certifikát z NBS v sektoroch: poistenie a zaistenie, úvery, dôchodkové zabezpečenie, kapitálový trh, stavebné sporenie, viac než 1... 5 ročné skúsenosti v oblasti poradenstva a sprostredkovania, registrácia v NBS, certifikát z NBS v sektoroch: poistenie a zaistenie, úvery, dôchodkové zabezpečenie, kapitálový trh, stavebné sporenie, viac než 100 spokojných klientov :)
Zobraziť tel. číslo
0948485663

Juraj Mikuška - Tower finance

2 ročné skúsenosti, služba tvorby finančných plánov s polročným servisom. Ľudský a priateľský prístup požadujem i ja. :) 2 ročné skúsenosti, služba tvorby finančných plánov s polročným servisom. Ľudský a priateľský prístup požadujem i ja. :)
Zobraziť tel. číslo
0910147479
Fotka Viliam Mišech

Viliam Mišech - Fincentrum a.s.

Som expert v oblasti finančného sprostredkovania. NBS certifikovaný. Poradenstvo a audit existujúcich produktov, bezplatné vypracovanie ponuky do 24 hodín. Postarám sa zníženie výdavkov a naopak rast Vašich prí... Som expert v oblasti finančného sprostredkovania. NBS certifikovaný. Poradenstvo a audit existujúcich produktov, bezplatné vypracovanie ponuky do 24 hodín. Postarám sa zníženie výdavkov a naopak rast Vašich príjmov. Dbám na to, aby moji klienti dostali najefektívnejšie riešenie svojich finančných problémov v čo možno najkratšom čase. Žiadny OVB systém a žiadne IŽP do Vašej rodiny :)
Zobraziť tel. číslo
0908334384

Michal Mitrenga, Ing. - SOPHISTIC Pro finance, a. s.

profesionálne finančné služby, dlhoročné skúsenosti, ponúkam možnosť spolupráce vo finančnej oblasti profesionálne finančné služby, dlhoročné skúsenosti, ponúkam možnosť spolupráce vo finančnej oblasti
Zobraziť tel. číslo
0905377773

Veronika Monišová, Bc. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Tvoj úsmev je tvoje logo Tvoja osobnosť je tvojou vizitkou a to ako sa ľudia cítia po stretnutí s tebou je tvoja obchodná značka Jay Danzie Tvoj úsmev je tvoje logo Tvoja osobnosť je tvojou vizitkou a to ako sa ľudia cítia po stretnutí s tebou je tvoja obchodná značka Jay Danzie
Zobraziť tel. číslo
0907488978
Fotka Matej Mráz

Matej Mráz - ProSight Finance a. s.

Zaoberáme sa situáciou v oblasti financií, prostredníctvom ktorej pomáhame ľuďom plniť si sny, prinášať do života dlhodobý profit, pocit istoty a bezpečia. Každému klientovi poskytujeme individuálnu starostliv... Zaoberáme sa situáciou v oblasti financií, prostredníctvom ktorej pomáhame ľuďom plniť si sny, prinášať do života dlhodobý profit, pocit istoty a bezpečia.
Každému klientovi poskytujeme individuálnu starostlivosť, zaručujeme vysokú odbornosť a garantujeme maximálnu transparentnosť za každých okolností.
Zobraziť tel. číslo
0918789659

Marek Murko - Generali poisťovňa, a. s

Niekoľko rokov pracujem ako poradca pre poistenie . Pomáham všetkým ľuďom , bez rozdielu veku , pohlavia , príslušnosti , národnosti.... , pri výbere poistenia na mieru , aby bol každý človek pripravený na nepr... Niekoľko rokov pracujem ako poradca pre poistenie . Pomáham všetkým ľuďom , bez rozdielu veku , pohlavia , príslušnosti , národnosti.... , pri výbere poistenia na mieru , aby bol každý človek pripravený na nepredvídateľné životné situácie , ktoré v živote môžu nastať .
Zobraziť tel. číslo
+4210907787808
Fotka Tomáš Nádašdy

Tomáš Nádašdy - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

3-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska. Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú presne k jeho príjmu. Každý kli... 3-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska.
Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú presne k jeho príjmu.
Každý klient je individuálny,avšak ku každému pristupujem tak,akoby som bola v jeho situácií a riešila si vlastný finančný plán.
Pôsobím v okolí Levíc,Bratislavy,Nitry,Krupiny,Zvolen a Banskej Bystrici.
Zobraziť tel. číslo
0904644301

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk