Zoznam poradcov

Slavka Litvíková, Ing. - Fincentrum a.s.

Komplexné vypracovanie riešenia ako financovať svoje bývanie pri zohľadnení individuálnych potrieb a možností. Komplexné vypracovanie riešenia ako financovať svoje bývanie pri zohľadnení individuálnych potrieb a možností.
Zobraziť tel. číslo
0948590073
Fotka Ana Lucas, Ing.

Ana Lucas, Ing. - Costex Investment

Poradca. 25 rokov skusenost v bankovnictvo/ financovanie firiem. Viem poradit ako pripravit ziadost o uver pre banky, aj v Aj, a ako banky uvazuju pri schvalovanie. Pomozem spravne pripravit kreditnu strukturu,... Poradca. 25 rokov skusenost v bankovnictvo/ financovanie firiem. Viem poradit ako pripravit ziadost o uver pre banky, aj v Aj, a ako banky uvazuju pri schvalovanie. Pomozem spravne pripravit kreditnu strukturu, s ukazovatelmi a projekciam, aj v posudzovanie podmienky a negociacie Uverove zmluvy.
Zobraziť tel. číslo
0905624484

Šimon Ľupták - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb a auditu. Široké portfólio. Veľa spokojných klientov. Všetky služby sú ZADARMO. Komplexná dlhodobá starostlivosť. Skúsenosti v oblasti finančných služieb a auditu. Široké portfólio. Veľa spokojných klientov. Všetky služby sú ZADARMO. Komplexná dlhodobá starostlivosť.
Zobraziť tel. číslo
0904025838

Lenka Lutišanová - INSIA SK s.r.o.

Mám bohaté skúsenosti s poisťovníctvom a sprostredkovaním úverov a hypoték. Som registrovaná v NBS. Som členom medzinárodnej siete maklérov a sprostredkovateľov INSIA. Spolupracujem takmer so všetkými bankami... Mám bohaté skúsenosti s poisťovníctvom a sprostredkovaním úverov a hypoték. Som registrovaná v NBS. Som členom medzinárodnej siete maklérov a sprostredkovateľov INSIA. Spolupracujem takmer so všetkými bankami a poisťovňami.
Zobraziť tel. číslo
+421 911 700381
Fotka Magdaléna Maciková, Mgr.

Magdaléna Maciková, Mgr. - Broker Consulting, a.s.

8 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, registrácia NBS, spokojní klienti, peniaze navyše. www.magdalenamacikova.sk 8 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, registrácia NBS, spokojní klienti, peniaze navyše.
www.magdalenamacikova.sk
Zobraziť tel. číslo
0915334884
Fotka Peter Macinský, Ing.

Peter Macinský, Ing. - ProSight Finance a. s.

Vyštudoval som odbor financie, bankovníctvo a investovanie. Držím licencie NBS pre prácu finančného sprostredkovateľa vo všetkých sektoroch finančného trhu na Slovensku. Viac na mojom webe www.macinsky.sk. Vyštudoval som odbor financie, bankovníctvo a investovanie. Držím licencie NBS pre prácu finančného sprostredkovateľa vo všetkých sektoroch finančného trhu na Slovensku. Viac na mojom webe www.macinsky.sk.
Zobraziť tel. číslo
0915922215
Fotka Tomáš Maga

Tomáš Maga - RHR

Dobrý deň. Moje meno je Tomáš Maga a som odborníkom v oblasti financií. Mojím poslaním je bojovať proti tomu, aby finančné inštitúcie, ziskuchtiví poradcovia a predajcovia bohatli na neznalosti klientov a inte... Dobrý deň. Moje meno je Tomáš Maga a som odborníkom v oblasti financií. Mojím poslaním je bojovať proti tomu, aby finančné inštitúcie, ziskuchtiví poradcovia a predajcovia bohatli na neznalosti klientov a intenzívne pracovať na zvyšovaní finančnej gramotnosti ľudí. Pomáham ľuďom, podnikateľom a firmám šetriť čas, peniaze a zvyšovať finančný majetok. Poskytujem služby s orientáciou na potreby klienta.
Zobraziť tel. číslo
0918 285 965
Fotka Lukáš Majer, Ing.

Lukáš Majer, Ing. - WorldGlobalGroup a.s

5ročné skúsenosti v oblasti financií, hlavne investovania a zhodnocovania Vašich finančných prostriedkov. Služba je bez poplatkov. Teraz exkluzívny a jediný produkt na investovanie s garantovaným výnosom 14% p.... 5ročné skúsenosti v oblasti financií, hlavne investovania a zhodnocovania Vašich finančných prostriedkov. Služba je bez poplatkov. Teraz exkluzívny a jediný produkt na investovanie s garantovaným výnosom 14% p.a..
Zobraziť tel. číslo
0907827659

Ľudmila Malá, Phdr. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Mám 11 ročné skúsenosti v oblasti finančného poradenstva v oblasti stavebného.Sprostredkujem spotrebiteľské úvery, úvery so založením nehnuteľnosti,poistenia domácností, životné poistenia, pohrebné poistenia.Na... Mám 11 ročné skúsenosti v oblasti finančného poradenstva v oblasti stavebného.Sprostredkujem spotrebiteľské úvery, úvery so založením nehnuteľnosti,poistenia domácností, životné poistenia, pohrebné poistenia.Na prvom mieste je u mňa klient, a jeho spokojnosť...
Zobraziť tel. číslo
0918470809

Matej Marcinko - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

2 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania poistenia, potrebné certifikáty a mnoho spokojných klientov. 2 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania poistenia, potrebné certifikáty a mnoho spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0949856581

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk