Zoznam poradcov

Ľudmila Malá, Phdr. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Mám 11 ročné skúsenosti v oblasti finančného poradenstva v oblasti stavebného.Sprostredkujem spotrebiteľské úvery, úvery so založením nehnuteľnosti,poistenia domácností, životné poistenia, pohrebné poistenia.Na... Mám 11 ročné skúsenosti v oblasti finančného poradenstva v oblasti stavebného.Sprostredkujem spotrebiteľské úvery, úvery so založením nehnuteľnosti,poistenia domácností, životné poistenia, pohrebné poistenia.Na prvom mieste je u mňa klient, a jeho spokojnosť...
Zobraziť tel. číslo
0918470809

Matej Marcinko - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

2 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania poistenia, potrebné certifikáty a mnoho spokojných klientov. 2 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania poistenia, potrebné certifikáty a mnoho spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0949856581
Fotka Emília Mariňáková, Mgr.

Emília Mariňáková, Mgr. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

15 ročné skúsenosti, stovky vyriešených finančných situácií.Kompletné poradenstvo. Proklientsky prístup. Pre mňa je vždy najdôležitejší spokojný klient!!! 15 ročné skúsenosti, stovky vyriešených finančných situácií.Kompletné poradenstvo. Proklientsky prístup. Pre mňa je vždy najdôležitejší spokojný klient!!!
Zobraziť tel. číslo
0908261826

Hedviga Markotánová - CAPITOL, akciová spoločnosť

To ,ako sa máme dnes je výsledkom rozhodnutí,ktoré sme urobili v minulosti.Aby naše dnešné rozhodnutie o budúcnosti bolo správne,je nutné uvedomiť si niekoľko faktov.... Denne riešim otázky o zabezpečení sa p... To ,ako sa máme dnes je výsledkom rozhodnutí,ktoré sme urobili v minulosti.Aby naše dnešné rozhodnutie o budúcnosti bolo správne,je nutné uvedomiť si niekoľko faktov....
Denne riešim otázky o zabezpečení sa počas produktívneho veku,ale aj otázky o možnostiach kompenzácie nedostatku financií v dôchodkovom veku. Naše produkty sú šité na mieru pre každého,odzrkadľujú potreby klientov a korešpondujú s ich finančnými možnosťami.
Odborná spôsobilosť a registrácia v NBS je samozrejmosť.
Zobraziť tel. číslo
0905906399
Fotka Marta Marková

Marta Marková - AXA životní pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

16 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania,certifikát odbornosti v danej oblasti,registracia NBS,tisícka spokojných klientov 16 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania,certifikát odbornosti v danej oblasti,registracia NBS,tisícka spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0905739147

Anna Mašánová, Ing. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Finančnému poradenstvu sa venujem viac ako 15 rokov. Zameriavam sa hlavne na úvery ,poistenie, otvorené fin. fondy a predaj nehnuteľností. "Nemožné" je pre mňa výzva a "problém" len zdolateľnou prekážkou. Pô... Finančnému poradenstvu sa venujem viac ako 15 rokov. Zameriavam sa hlavne na úvery ,poistenie, otvorené fin. fondy a predaj nehnuteľností. "Nemožné" je pre mňa výzva a "problém" len zdolateľnou prekážkou.
Pôsobím pre PSS, a.s. a iné banky.
Zobraziť tel. číslo
0903696786
Fotka Ivan Masarik, Bc.

Ivan Masarik, Bc. - Prosight Slovensko

Volám sa Ivan Masarik a som finančný sprostredkovateľ. Pomáham bežným ľuďom zorientovať sa vo svete financií, aby neplatili zbytočne vysoké poplatky za také veci ako poistenie, investície, hypotéky a podobne. V... Volám sa Ivan Masarik a som finančný sprostredkovateľ. Pomáham bežným ľuďom zorientovať sa vo svete financií, aby neplatili zbytočne vysoké poplatky za také veci ako poistenie, investície, hypotéky a podobne. Viac informácií o mne nájdete na mojom webe: www.ivanmasarik.sk
Referencie na moju prácu nájdete na stránke: https://dobry-financny-poradca.sk/poradcovia/ivan-masarik
Zobraziť tel. číslo
0918886202
Fotka Adrián Matejček

Adrián Matejček - Fincentrum a.s.

Dlhodobé skúsenosti, spokojný klienti. Vďaka spolupráci z najviac finančnými inštitúciami oproti konkurenčním spoločnostiam máte u mňa vždy najvýhodnejšie úvery,poistenia a najviac výnosové investície. Robím v... Dlhodobé skúsenosti, spokojný klienti.
Vďaka spolupráci z najviac finančnými inštitúciami oproti konkurenčním spoločnostiam máte u mňa vždy najvýhodnejšie úvery,poistenia a najviac výnosové investície. Robím všetko čo sa týka finančného trhu ,Teším sa na naše stretnutie.
Zobraziť tel. číslo
0940898596
Fotka Martin Máthé

Martin Máthé - EPO INVEST a. s.

Je rozdiel vlastniť 20 rokov papierovú zmluvu v šuplíku, kde vám sľubujú obrovské výnosy , alebo kov najvyššej kvality ? Ktorý nepodlieha inflácii, hyperinflácii, menovým či dôchodkovým reformám ? A navyše bez... Je rozdiel vlastniť 20 rokov papierovú zmluvu v šuplíku, kde vám sľubujú obrovské výnosy , alebo kov najvyššej kvality ? Ktorý nepodlieha inflácii, hyperinflácii, menovým či dôchodkovým reformám ? A navyše bez dane z výnosov či rizika protistrany. Keď si myslíte že áno , rád sa s Vami stretnem osobne. Prečo Epo Invest a.s.? Skúste nájsť u konkurencie zverejnený na ich stránke každoročný audit uskladneného zlata. Transparentnosť serióznosť. Prajem Vám všetko dobré. FB:MartinMáthé Zlaté Sporenie
Zobraziť tel. číslo
0944303717

Tomáš Medovič - Allrisk Slovakia, s. r. o.

Mám skúsenosti v oblasti poistenia, zaistenia, sprostredkovania všetkých úverov, leasingov pre podnikateľov aj nepodnikateľov. Poistenie, úvery a leasingi pre kamiónovú dopravu, osobné automobily, a rôzne segme... Mám skúsenosti v oblasti poistenia, zaistenia, sprostredkovania všetkých úverov, leasingov pre podnikateľov aj nepodnikateľov. Poistenie, úvery a leasingi pre kamiónovú dopravu, osobné automobily, a rôzne segmenty. Som registrovaný v NBS.
Zobraziť tel. číslo
0910322535

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk