Zoznam poradcov

Andrea Lipková - Lipka-team s.r.o

Viazaný agent Generali, Neživotné poistenie, životné poistenie, hypotéky, úvery, poistenie domov, domácností Viazaný agent Generali, Neživotné poistenie, životné poistenie, hypotéky, úvery, poistenie domov, domácností
Zobraziť tel. číslo
0911769096
Fotka Martina Liptáková, Mgr.

Martina Liptáková, Mgr. - Fincentrum a.s.

2 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, poskytovania úverov, poistenia a zaistenia. Registrácia v NBS. 2 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, poskytovania úverov, poistenia a zaistenia. Registrácia v NBS.
Zobraziť tel. číslo
0908736224

Martina Liptáková, Mgr. - Brokeria, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti financií, odborné poradenstvo v oblasti úverov, zabezpečenia, komplexná finančná služba, veľa spokojných klientov.. 6 ročné skúsenosti v oblasti financií, odborné poradenstvo v oblasti úverov, zabezpečenia, komplexná finančná služba, veľa spokojných klientov..
Zobraziť tel. číslo
0908736224

Slavka Litvíková, Ing. - Fincentrum a.s.

Komplexné vypracovanie riešenia ako financovať svoje bývanie pri zohľadnení individuálnych potrieb a možností. Komplexné vypracovanie riešenia ako financovať svoje bývanie pri zohľadnení individuálnych potrieb a možností.
Zobraziť tel. číslo
0948590073
Fotka Ana Lucas, Ing.

Ana Lucas, Ing. - Costex Investment

Poradca. 25 rokov skusenost v bankovnictvo/ financovanie firiem. Viem poradit ako pripravit ziadost o uver pre banky, aj v Aj, a ako banky uvazuju pri schvalovanie. Pomozem spravne pripravit kreditnu strukturu,... Poradca. 25 rokov skusenost v bankovnictvo/ financovanie firiem. Viem poradit ako pripravit ziadost o uver pre banky, aj v Aj, a ako banky uvazuju pri schvalovanie. Pomozem spravne pripravit kreditnu strukturu, s ukazovatelmi a projekciam, aj v posudzovanie podmienky a negociacie Uverove zmluvy.
Zobraziť tel. číslo
0905624484

Lenka Lutišanová - INSIA SK s.r.o.

Mám bohaté skúsenosti s poisťovníctvom a sprostredkovaním úverov a hypoték. Som registrovaná v NBS. Som členom medzinárodnej siete maklérov a sprostredkovateľov INSIA. Spolupracujem takmer so všetkými bankami... Mám bohaté skúsenosti s poisťovníctvom a sprostredkovaním úverov a hypoték. Som registrovaná v NBS. Som členom medzinárodnej siete maklérov a sprostredkovateľov INSIA. Spolupracujem takmer so všetkými bankami a poisťovňami.
Zobraziť tel. číslo
+421 911 700381
Fotka Magdaléna Maciková, Mgr.

Magdaléna Maciková, Mgr. - Broker Consulting, a.s.

8 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, registrácia NBS, spokojní klienti, peniaze navyše. www.magdalenamacikova.sk 8 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, registrácia NBS, spokojní klienti, peniaze navyše.
www.magdalenamacikova.sk
Zobraziť tel. číslo
0915334884
Fotka Peter Macinský, Ing.

Peter Macinský, Ing. - ProSight Finance a. s.

Vyštudoval som odbor financie, bankovníctvo a investovanie. Držím licencie NBS pre prácu finančného sprostredkovateľa vo všetkých sektoroch finančného trhu na Slovensku. Viac na mojom webe www.macinsky.sk. Vyštudoval som odbor financie, bankovníctvo a investovanie. Držím licencie NBS pre prácu finančného sprostredkovateľa vo všetkých sektoroch finančného trhu na Slovensku. Viac na mojom webe www.macinsky.sk.
Zobraziť tel. číslo
0915922215
Fotka Tomáš Maga

Tomáš Maga - RHR

Dobrý deň. Moje meno je Tomáš Maga a som odborníkom v oblasti financií. Mojím poslaním je bojovať proti tomu, aby finančné inštitúcie, ziskuchtiví poradcovia a predajcovia bohatli na neznalosti klientov a inte... Dobrý deň. Moje meno je Tomáš Maga a som odborníkom v oblasti financií. Mojím poslaním je bojovať proti tomu, aby finančné inštitúcie, ziskuchtiví poradcovia a predajcovia bohatli na neznalosti klientov a intenzívne pracovať na zvyšovaní finančnej gramotnosti ľudí. Pomáham ľuďom, podnikateľom a firmám šetriť čas, peniaze a zvyšovať finančný majetok. Poskytujem služby s orientáciou na potreby klienta.
Zobraziť tel. číslo
0918 285 965
Fotka Lukáš Majer, Ing.

Lukáš Majer, Ing. - WorldGlobalGroup a.s

5ročné skúsenosti v oblasti financií, hlavne investovania a zhodnocovania Vašich finančných prostriedkov. Služba je bez poplatkov. Teraz exkluzívny a jediný produkt na investovanie s garantovaným výnosom 14% p.... 5ročné skúsenosti v oblasti financií, hlavne investovania a zhodnocovania Vašich finančných prostriedkov. Služba je bez poplatkov. Teraz exkluzívny a jediný produkt na investovanie s garantovaným výnosom 14% p.a..
Zobraziť tel. číslo
0907827659

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk