Zoznam poradcov

Fotka Margita Kenížová

Margita Kenížová - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Máte veľké dlhy a neviete ako to urobiť aby ste mali pokoj, tak ako kedysi aj ja? Niet nad osobnú skúsenosť s veriteľom, vymáhačom, telefóny, sms zprávamy, listy a neviem čo ešte ďalej. Ak chcete mať pokoj ako... Máte veľké dlhy a neviete ako to urobiť aby ste mali pokoj, tak ako kedysi aj ja? Niet nad osobnú skúsenosť s veriteľom, vymáhačom, telefóny, sms zprávamy, listy a neviem čo ešte ďalej. Ak chcete mať pokoj ako ja, a ešte si na dlhy úplne v pokoji a pohodlne zarobiť, viete čo chcete a že preto musíte aj niečo urobiť, potom ma kontaktujte. Viete, som stará žena, dôchodkyňa, ale rada sa s Vami podelím o moje skúsenosti a ak budem môcť, rada pomôžem. To ma verte, preto hovorím na rovinu.
Zobraziť tel. číslo
0904962343
Fotka Silvia Kiktová

Silvia Kiktová - FinGO.sk s.r.o.

Poskytovanie kompletného servisu týkajúceho sa financií. Poistenia - Hypotekárne úvery -Sporenia - Investície. Spolupráca so všetkými finančnými inštitúciami na celom SVK.Služby sú bezplatné a nezáväzné. Poskytovanie kompletného servisu týkajúceho sa financií.
Poistenia - Hypotekárne úvery -Sporenia - Investície. Spolupráca so všetkými finančnými inštitúciami na celom SVK.Služby sú bezplatné a nezáväzné.
Zobraziť tel. číslo
0902257158
Fotka Mário Kiss

Mário Kiss - Broker Consulting, a.s.

Sme finanční a realitní konzultanti. Pomáhame ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké finančné rozhodnutia. Inšpirujeme našich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti. Sme finanční a realitní konzultanti. Pomáhame ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké finančné rozhodnutia. Inšpirujeme našich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti.
Zobraziť tel. číslo
+421918441542
Fotka Marián Kleštinec, Mgr

Marián Kleštinec, Mgr - UNIVERSAL maklérsky dom, a.s.

Potrebujete poradiť s úverom či poistením a neviete sa rozhodnúť? Ak áno, ponúkam Vám riešenie tejto situácie. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a poradenstva pre fyzické a právnicke osoby.... Potrebujete poradiť s úverom či poistením a neviete sa rozhodnúť? Ak áno, ponúkam Vám riešenie tejto situácie. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a poradenstva pre fyzické a právnicke osoby. Som registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska a svojím klientom ponúkam úsporu času a peňazí, dlhodobú starostlivosť, objektívne informácie, kompletný servis a pravidelné konzultácie.
www.klestinec.com
Zobraziť tel. číslo
0910532991
Fotka Marcela Kondrová

Marcela Kondrová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Nezastupujem žiadnu konkrétnu finančnú inštitúciu, ale klientov pri komunikácii s týmito inštitúciami, kde využívam výhody a akcie týchto inštitúcii v prospech klienta..Mám 15 ročné skúsenosti v oblasti financi... Nezastupujem žiadnu konkrétnu finančnú inštitúciu, ale klientov pri komunikácii s týmito inštitúciami, kde využívam výhody a akcie týchto inštitúcii v prospech klienta..Mám 15 ročné skúsenosti v oblasti financií, povolenia,skúšky a certifikáty vo všetkých finančných sektoroch, registráciu v NBS a stovku spokojných klientov...Ponúkam užitočné informácie z oblasti finančného trhu...
Zobraziť tel. číslo
0917 568 449
Fotka Tomáš Konečný, Bc.

Tomáš Konečný, Bc. - ČSOB Poisťovňa, a.s.

7 rokov pôsobím v oblasti finančníctva a sprostredkovania poradenstva. Venujem sa poradenstvu v oblasti životného a neživotného poistenia a poskytovaniu úverov na bývanie. 7 rokov pôsobím v oblasti finančníctva a sprostredkovania poradenstva. Venujem sa poradenstvu v oblasti životného a neživotného poistenia a poskytovaniu úverov na bývanie.
Zobraziť tel. číslo
0911404776

Marián Konkoľ, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Zdravím Vas priatelia,,, ponúkam Vam nezavisle a objektívne finančné poradenstvo vo všetkych oblastiach finančného trhu (úvery, hypotéky, sporenia, investície, zabezpečenie rodiny, domácnosti, pzp, dss, dds.)... Zdravím Vas priatelia,,,
ponúkam Vam nezavisle a objektívne finančné poradenstvo vo všetkych oblastiach finančného trhu (úvery, hypotéky, sporenia, investície, zabezpečenie rodiny, domácnosti, pzp, dss, dds.)
Ak prave riešite svoju finančnú situáciu nevahajte ma kontaktovať, mile rád Vám poradím ako a kde sa dajú peniaze ušetriť, prípadne efektívnejšie sporiť so štátnim príspevkom. Zaoberam sa okrem iného auditom už existujúcich zmlúv..
Som registrovaný sprostredkovateľ v NBS..
Zobraziť tel. číslo
0911334878
Fotka Kamila Kopčiková

Kamila Kopčiková - MetLife Amslico poisťovňa, a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikácia v danom obore, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov. Pristupujem ku každému klientovi individuálne a zodpovedne.Čestnosť je u mň... Skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikácia v danom obore, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov. Pristupujem ku každému klientovi individuálne a zodpovedne.Čestnosť je u mňa na 1. mieste.
Zobraziť tel. číslo
0944229661
Fotka Helena Kostecká, Ing.

Helena Kostecká, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Ako klient môžete získať komplexné profesionálne služby v oblasti finančného plánovania, sporenia, renty, financovania bývania a zabezpečenia. Intenzívne pracujeme na tom, aby sme mohli našim klientom poskyto... Ako klient môžete získať komplexné profesionálne služby v oblasti finančného plánovania, sporenia, renty, financovania bývania a zabezpečenia.
Intenzívne pracujeme na tom, aby sme mohli našim klientom poskytovať čo najviac benefitov a pomôcť im na ceste k splneniu cieľov a finančnej nezávislosti.
V tejto oblasti pracujem od roku 2004, neváhajte a zavolajte.
Zobraziť tel. číslo
0907288704

Dagmar Kostúrová - Finportal, a.s.

16 ročné skúsenosti v oblasti finančníctva, poskytovanie úverov, životné a neživotné poistenie, sporenie, investície 16 ročné skúsenosti v oblasti finančníctva, poskytovanie úverov, životné a neživotné poistenie, sporenie, investície
Zobraziť tel. číslo
0907999791

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk