Zoznam poradcov

Fotka Ján Janek

Ján Janek - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finančných a poistných služieb,registrácia NBS v daných sektoroch,spokojný klienti a spolupracovníci ... 6 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finančných a poistných služieb,registrácia NBS v daných sektoroch,spokojný klienti a spolupracovníci ...
Zobraziť tel. číslo
0908758810
Fotka Jozef Jankaj, Ing.

Jozef Jankaj, Ing. - Auvesta AG

Mám 56 rokov a vyše 30 ročné skúsenosti s finančnými produktmi a podnikaním. U mňa mate veľký výber. Ohľadom drahých kovov spolupracujem s 10 spoločnosťami. Viac tu http://www.zlatopredaj.sk a tiež: http://www... Mám 56 rokov a vyše 30 ročné skúsenosti s finančnými produktmi a podnikaním. U mňa mate veľký výber. Ohľadom drahých kovov spolupracujem s 10 spoločnosťami.
Viac tu http://www.zlatopredaj.sk a tiež: http://www.webporadca.eu/
Zobraziť tel. číslo
0907 535928

Jaroslav Jankovič - Refis

20 ročná prax v oblasti sprostredkovania finančných služieb, z toho 12 r. špecialista v oblasti hypotekárneho financovania a 3 roky osobitného finančného zabezpečenia klienta a jeho schopnosti splácania hypoték... 20 ročná prax v oblasti sprostredkovania finančných služieb, z toho 12 r. špecialista v oblasti hypotekárneho financovania a 3 roky osobitného finančného zabezpečenia klienta a jeho schopnosti splácania hypotéky i jej predčasného splatenia (nie cez poistenie!) Kancelárie: Hlohovec, SNP 10, 1.poschodie - pri VšZP (oproti pošte), resp. Nitra, Slnečná 2/A (vchod z Kavcovej ul., na jej začiatku) Stretnutie po tel. dohovore i u vás. Klient je u mňa vždy na prvom mieste!!!
Zobraziť tel. číslo
0905/424231
Fotka Barbora Jendrušová

Barbora Jendrušová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

2-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska. Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú k jeho príjmu. Každý klient je... 2-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska.
Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú k jeho príjmu.
Každý klient je individuálny,avšak ku každému pristupujem tak,akoby som bola v jeho situácií a riešila si vlastný finančný plán.
Pôsobím v okolí Serede,Trnavy,Bratislavy,Nitry a kanceláriu mám aj v Púchove.
Zobraziť tel. číslo
0918870144

Anna Jurčová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mám 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v oblastiach poisťovníctva, vkladov, úverov, DDS aj SDS, registráciu v NBS a stovky spokojných klientov Mám 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v oblastiach poisťovníctva, vkladov, úverov, DDS aj SDS, registráciu v NBS a stovky spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0903658017
Fotka Marek Jurica, Mgr

Marek Jurica, Mgr - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

www.juricamarek.sk https://www.facebook.com/groups/1535154339980169/ Sprostredkovateľ s 20 ročnými skúsenosťami a praxou vo všetkých 6 oblastiach finančného trhu. K roku 2022 je to už cca 530 kliento... www.juricamarek.sk

https://www.facebook.com/groups/1535154339980169/

Sprostredkovateľ s 20 ročnými
skúsenosťami a praxou vo všetkých 6 oblastiach finančného trhu.

K roku 2022 je to už cca 530 klientov, ktorým som pomohol.
Zobraziť tel. číslo
+421 907 844 049
Fotka Andrea Juríčková, Bc.

Andrea Juríčková, Bc. - BROKER SERVICE GROUP s.r.o.

Pracujem so všetkými bankami, mám i dlhoročné skúsenosti z realitnej a stavebnej oblasti. Pôsobím v BA, MA a okolí. Nájdete ma i na FB - Hypotéka pre Váš domov. Ďakujem za Vašu dôveru. Andrea Juríčková Pracujem so všetkými bankami, mám i dlhoročné skúsenosti z realitnej a stavebnej oblasti. Pôsobím v BA, MA a okolí. Nájdete ma i na FB - Hypotéka pre Váš domov. Ďakujem za Vašu dôveru. Andrea Juríčková
Zobraziť tel. číslo
0903449414
Fotka Zuzana Kádárová

Zuzana Kádárová - Fincentrum a.s.

Volám sa Zuzana Kádárová a pracujem v spoločnosti Fincentrum ako finančný agent. Na finančnom trhu existuje veľký počet rôznorodých finančných produktov a nástrojov. Ide najmä o rôzne druhy úverov, poistení, c... Volám sa Zuzana Kádárová a pracujem v spoločnosti Fincentrum ako finančný agent.
Na finančnom trhu existuje veľký počet rôznorodých finančných produktov a nástrojov. Ide najmä o rôzne druhy úverov, poistení, cenných papierov, komodít, derivátov a pod.
Pokiaľ máte pocit, že sa neviete zorientovať v množstve finančných nástrojov a ponúk, ktoré jednotlivé finančné inštitúcie poskytujú, obráťte sa priamo na mňa.
Zobraziť tel. číslo
0902 149 331

Silvia Kadelova - Finportal, a.s.

12 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát o odbornosti, registrácia v NBS, stovky spokojných klientov 12 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát o odbornosti, registrácia v NBS, stovky spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0903454501
Fotka Milan Kalmancai, Ing.

Milan Kalmancai, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Vedeli ste, že väčšina klientov je nespokojných s prácou poradcu preto, lebo sa o nich nestará? Vadí Vám, že máte finančné produkty a nemáte ich s kým prehodnotiť? Máte svoje finančné a aj životné ciele,... Vedeli ste, že väčšina klientov je nespokojných s prácou poradcu preto, lebo sa o nich nestará?

Vadí Vám, že máte finančné produkty a nemáte ich s kým prehodnotiť?

Máte svoje finančné a aj životné ciele, ale neviete ako ich efektívne naplniť?

Zavolajte mi. Už 11 rokov pôsobím na finančnom trhu ako poradca.

Venujem sa projektu Akadémia rozvoja, ktorý je zameraný na zvyšovanie finančnej gramotnosti na školách aj vo firmách.
www.akademiarozvoja.sk
info@akademiarozvoja.sk
Zobraziť tel. číslo
+421905645337

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk