Zoznam poradcov

Fotka Andrea Juríčková, Bc.

Andrea Juríčková, Bc. - BROKER SERVICE GROUP s.r.o.

Pracujem so všetkými bankami, mám i dlhoročné skúsenosti z realitnej a stavebnej oblasti. Pôsobím v BA, MA a okolí. Nájdete ma i na FB - Hypotéka pre Váš domov. Ďakujem za Vašu dôveru. Andrea Juríčková Pracujem so všetkými bankami, mám i dlhoročné skúsenosti z realitnej a stavebnej oblasti. Pôsobím v BA, MA a okolí. Nájdete ma i na FB - Hypotéka pre Váš domov. Ďakujem za Vašu dôveru. Andrea Juríčková
Zobraziť tel. číslo
0903449414
Fotka Zuzana Kádárová

Zuzana Kádárová - Fincentrum a.s.

Volám sa Zuzana Kádárová a pracujem v spoločnosti Fincentrum ako finančný agent. Na finančnom trhu existuje veľký počet rôznorodých finančných produktov a nástrojov. Ide najmä o rôzne druhy úverov, poistení, c... Volám sa Zuzana Kádárová a pracujem v spoločnosti Fincentrum ako finančný agent.
Na finančnom trhu existuje veľký počet rôznorodých finančných produktov a nástrojov. Ide najmä o rôzne druhy úverov, poistení, cenných papierov, komodít, derivátov a pod.
Pokiaľ máte pocit, že sa neviete zorientovať v množstve finančných nástrojov a ponúk, ktoré jednotlivé finančné inštitúcie poskytujú, obráťte sa priamo na mňa.
Zobraziť tel. číslo
0902 149 331

Silvia Kadelova - Finportal, a.s.

12 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát o odbornosti, registrácia v NBS, stovky spokojných klientov 12 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát o odbornosti, registrácia v NBS, stovky spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0903454501
Fotka Milan Kalmancai, Ing.

Milan Kalmancai, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Vedeli ste, že väčšina klientov je nespokojných s prácou poradcu preto, lebo sa o nich nestará? Vadí Vám, že máte finančné produkty a nemáte ich s kým prehodnotiť? Máte svoje finančné a aj životné ciele,... Vedeli ste, že väčšina klientov je nespokojných s prácou poradcu preto, lebo sa o nich nestará?

Vadí Vám, že máte finančné produkty a nemáte ich s kým prehodnotiť?

Máte svoje finančné a aj životné ciele, ale neviete ako ich efektívne naplniť?

Zavolajte mi. Už 11 rokov pôsobím na finančnom trhu ako poradca.

Venujem sa projektu Akadémia rozvoja, ktorý je zameraný na zvyšovanie finančnej gramotnosti na školách aj vo firmách.
www.akademiarozvoja.sk
info@akademiarozvoja.sk
Zobraziť tel. číslo
+421905645337
Fotka Margita Kenížová

Margita Kenížová - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Máte veľké dlhy a neviete ako to urobiť aby ste mali pokoj, tak ako kedysi aj ja? Niet nad osobnú skúsenosť s veriteľom, vymáhačom, telefóny, sms zprávamy, listy a neviem čo ešte ďalej. Ak chcete mať pokoj ako... Máte veľké dlhy a neviete ako to urobiť aby ste mali pokoj, tak ako kedysi aj ja? Niet nad osobnú skúsenosť s veriteľom, vymáhačom, telefóny, sms zprávamy, listy a neviem čo ešte ďalej. Ak chcete mať pokoj ako ja, a ešte si na dlhy úplne v pokoji a pohodlne zarobiť, viete čo chcete a že preto musíte aj niečo urobiť, potom ma kontaktujte. Viete, som stará žena, dôchodkyňa, ale rada sa s Vami podelím o moje skúsenosti a ak budem môcť, rada pomôžem. To ma verte, preto hovorím na rovinu.
Zobraziť tel. číslo
0904962343
Fotka Silvia Kiktová

Silvia Kiktová - FinGO.sk s.r.o.

Poskytovanie kompletného servisu týkajúceho sa financií. Poistenia - Hypotekárne úvery -Sporenia - Investície. Spolupráca so všetkými finančnými inštitúciami na celom SVK.Služby sú bezplatné a nezáväzné. Poskytovanie kompletného servisu týkajúceho sa financií.
Poistenia - Hypotekárne úvery -Sporenia - Investície. Spolupráca so všetkými finančnými inštitúciami na celom SVK.Služby sú bezplatné a nezáväzné.
Zobraziť tel. číslo
0902257158
Fotka Mário Kiss

Mário Kiss - Broker Consulting, a.s.

Sme finanční a realitní konzultanti. Pomáhame ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké finančné rozhodnutia. Inšpirujeme našich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti. Sme finanční a realitní konzultanti. Pomáhame ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké finančné rozhodnutia. Inšpirujeme našich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti.
Zobraziť tel. číslo
+421918441542
Fotka Marián Kleštinec, Mgr

Marián Kleštinec, Mgr - UNIVERSAL maklérsky dom, a.s.

Potrebujete poradiť s úverom či poistením a neviete sa rozhodnúť? Ak áno, ponúkam Vám riešenie tejto situácie. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a poradenstva pre fyzické a právnicke osoby.... Potrebujete poradiť s úverom či poistením a neviete sa rozhodnúť? Ak áno, ponúkam Vám riešenie tejto situácie. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a poradenstva pre fyzické a právnicke osoby. Som registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska a svojím klientom ponúkam úsporu času a peňazí, dlhodobú starostlivosť, objektívne informácie, kompletný servis a pravidelné konzultácie.
www.klestinec.com
Zobraziť tel. číslo
0910532991
Fotka Marcela Kondrová

Marcela Kondrová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Nezastupujem žiadnu konkrétnu finančnú inštitúciu, ale klientov pri komunikácii s týmito inštitúciami, kde využívam výhody a akcie týchto inštitúcii v prospech klienta..Mám 15 ročné skúsenosti v oblasti financi... Nezastupujem žiadnu konkrétnu finančnú inštitúciu, ale klientov pri komunikácii s týmito inštitúciami, kde využívam výhody a akcie týchto inštitúcii v prospech klienta..Mám 15 ročné skúsenosti v oblasti financií, povolenia,skúšky a certifikáty vo všetkých finančných sektoroch, registráciu v NBS a stovku spokojných klientov...Ponúkam užitočné informácie z oblasti finančného trhu...
Zobraziť tel. číslo
0917 568 449
Fotka Tomáš Konečný, Bc.

Tomáš Konečný, Bc. - ČSOB Poisťovňa, a.s.

7 rokov pôsobím v oblasti finančníctva a sprostredkovania poradenstva. Venujem sa poradenstvu v oblasti životného a neživotného poistenia a poskytovaniu úverov na bývanie. 7 rokov pôsobím v oblasti finančníctva a sprostredkovania poradenstva. Venujem sa poradenstvu v oblasti životného a neživotného poistenia a poskytovaniu úverov na bývanie.
Zobraziť tel. číslo
0911404776

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk