Zoznam poradcov

Fotka Anna Hrabošová, Bc.

Anna Hrabošová, Bc. - Fingo.sk

Dobrý deň, ponúkam objektívne poradenstvo pre fyzické a právnicke osoby vo všetkých sektoroch finančného trhu: -úvery, hypotéky, leasing -poistenie - sporenie a investicie - zabezpečenie na dôchodok (2. a... Dobrý deň,
ponúkam objektívne poradenstvo pre fyzické a právnicke osoby vo všetkých sektoroch finančného trhu:
-úvery, hypotéky, leasing
-poistenie
- sporenie a investicie
- zabezpečenie na dôchodok (2. a 3. pilier)
- stavebné sporenie
Spolupracujem s viac ako 50 renomovaných produktových partnerov - poisťovní, bánk, stavebných sporiteľní a investičných spoločností a vďaka tomu ponúkam nezávisle poradenstvo podľa požiadaviek a k maximálnej spokojnosti klienta.
Zobraziť tel. číslo
0948 125 556

Barbora Hrdeková - Fincentrum a.s.

Niekolko rocne skusenosti a spokojni klienti su za mojou kvalitnou pracou,v ktorej sa snazim usetrit vam peniaze a pomoct ked to potrebujete vy a nie, ked to chce vas sprostredkovatel. Niekolko rocne skusenosti a spokojni klienti su za mojou kvalitnou pracou,v ktorej sa snazim usetrit vam peniaze a pomoct ked to potrebujete vy a nie, ked to chce vas sprostredkovatel.
Zobraziť tel. číslo
0949559731

Eva Hricová, Mgr. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. , poskytujem výhodné a štátom podporované stavebné sporenie a úvery na bývanie a vybavenie domácnosti. Sporenie je vhodné pre deti aj dospelých. Okrem výhodné... Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. , poskytujem výhodné a štátom podporované stavebné sporenie a úvery na bývanie a vybavenie domácnosti. Sporenie je vhodné pre deti aj dospelých. Okrem výhodného úroku získate aj štátnu prémiu z vkladov. Refinancovanie úverov. Ponúkam spoluprácu aj finančným poradcom,
Zobraziť tel. číslo
0917098284
Fotka Pavol Hrnko

Pavol Hrnko - Finvia Group s.r.o.

Vo finančníctve profesionálne pracujem od roku 2010. Disponujem znalosťami produktov ktoré každý z nás využíva a preto viem klientovi poskytnúť najvýhodnejšiu ponuku. Mojou prioritou je spokojný klient a preto... Vo finančníctve profesionálne pracujem od roku 2010. Disponujem znalosťami produktov ktoré každý z nás využíva a preto viem klientovi poskytnúť najvýhodnejšiu ponuku. Mojou prioritou je spokojný klient a preto vždy ponúkam len produkty, v ktorých vidím zmysel a ktoré by som si sám kúpil. Viac informácii a recenzií nájdete na webe www.finvia.sk/pavol-hrnko
Zobraziť tel. číslo
0948444890
Fotka Tatiana Hruščáková

Tatiana Hruščáková - Fincentrum a.s.

Mojim cielom je zabespeciť Vas a Vašu rodinu takym sposobom, aby klient platil len za to čo je nevyhnutne nutne a vyhol sa zbytočným poplatko a vysokym splatkam. Mam skusenosti v olasti finančneho sprostredkova... Mojim cielom je zabespeciť Vas a Vašu rodinu takym sposobom, aby klient platil len za to čo je nevyhnutne nutne a vyhol sa zbytočným poplatko a vysokym splatkam. Mam skusenosti v olasti finančneho sprostredkovania, certifikat odornosti a registracia v NBS. Poradenstvo a pomoc v celom financnom sektore . Tešim sa na spoluprácu .
Zobraziť tel. číslo
0903391568
Fotka Jakub Hubčík

Jakub Hubčík - PARTNERS GROUP SK, s.r.o.

Skúsenosti v oblasti finančného poradenstva, certifikát odbornosti v daných oblastiach, registrácia NBS, desiatky spokojných klientov. Skúsenosti v oblasti finančného poradenstva, certifikát odbornosti v daných oblastiach, registrácia NBS, desiatky spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
+421908878362
Fotka Jaroslav Ilek, Mgr.

Jaroslav Ilek, Mgr. - ILEK s.r.o.

Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok.
Zobraziť tel. číslo
0911857221
Fotka Tomáš Ilias, Mgr

Tomáš Ilias, Mgr - Dobré Hypo s.r.o.

vyskúšajte nás aj ked Vám povedia že sa to uz nedá sme TOP jednotka v oblasti bankovníctva, spokojnosť klientov je najlepšia reklama vyskúšajte nás aj ked Vám povedia že sa to uz nedá sme TOP jednotka v oblasti bankovníctva, spokojnosť klientov je najlepšia reklama
Zobraziť tel. číslo
0901737155
Fotka Robert IVAN, PhD.

Robert IVAN, PhD. - IVIRON s.r.o.

Ako FINPORTAL partner spolupracujem so všetkými renomovanými spoločnosťami na trhu. (Licencia NBS pre všetky sektory finančníctva.) Vďaka tomu: 1. Šetrím klientom čas, stres a peniaze. 2. Nemyslím krá... Ako FINPORTAL partner spolupracujem so všetkými renomovanými spoločnosťami na trhu.
(Licencia NBS pre všetky sektory finančníctva.)

Vďaka tomu:

1. Šetrím klientom čas, stres a peniaze.
2. Nemyslím krátkodobo.
3. Som flexibilný.
4. Stále sa vzdelávam.
5. Zakladám si na svojej povesti.
6. Nie som vševediaci - kolegovia mi pomôžu.
7. Stále som človekom a záleží mi na spokojnosti klienta.

Rád Vám pomôžem - dajte mi o sebe vedieť mobilom alebo e-mailom ešte dnes!
Zobraziť tel. číslo
+421 (0) 911 313 757
Fotka Ladislav Jamrich, Ing

Ladislav Jamrich, Ing - DELUVIS s.r.o.

Mojou prácou je zlepšovať Vám kvalitu života. Správna voľba je dôležitým faktorom pre istejšiu a komfortnejšiu budúcnosť. Pomôžem Vám prijímať iba tie správne rozhodnutia o Vašich financiách. Ak chcete tú... Mojou prácou je zlepšovať Vám kvalitu života.

Správna voľba je dôležitým faktorom pre istejšiu a komfortnejšiu budúcnosť. Pomôžem Vám prijímať iba tie správne rozhodnutia o Vašich financiách.

Ak chcete tú najvyššiu kvalitu a vidieť o čom je skutočné poradenstvo, investujte 15 minút, zoznámime sa a Vy sa rozhodnete či chcete ísť do spolupráce a či v službe ktorú ponúkam vidíte zmysel.
Zobraziť tel. číslo
0905799881

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk