Zoznam poradcov

Fotka Jaroslav Ilek, Mgr.

Jaroslav Ilek, Mgr. - ILEK s.r.o.

Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok.
Zobraziť tel. číslo
0911857221
Fotka Tomáš Ilias, Mgr

Tomáš Ilias, Mgr - Dobré Hypo s.r.o.

vyskúšajte nás aj ked Vám povedia že sa to uz nedá sme TOP jednotka v oblasti bankovníctva, spokojnosť klientov je najlepšia reklama vyskúšajte nás aj ked Vám povedia že sa to uz nedá sme TOP jednotka v oblasti bankovníctva, spokojnosť klientov je najlepšia reklama
Zobraziť tel. číslo
0901737155
Fotka Robert IVAN, PhD.

Robert IVAN, PhD. - IVIRON s.r.o.

Chcete vedieť ako rýchlo a efektívne predať / kúpiť / prenajať či prefinancovať alebo poistiť nehnuteľnosť v Košiciach a širokom okolí? ZAVOLAJTE MI ALEBO NAPÍŠTE MI SPRÁVU! :o) Chcete vedieť ako rýchlo a efektívne predať / kúpiť / prenajať či prefinancovať alebo poistiť nehnuteľnosť v Košiciach a širokom okolí?

ZAVOLAJTE MI ALEBO NAPÍŠTE MI SPRÁVU! :o)
Zobraziť tel. číslo
+421 (0) 911 313 757
Fotka Ladislav Jamrich, Ing

Ladislav Jamrich, Ing - DELUVIS s.r.o.

Mojou prácou je zlepšovať Vám kvalitu života. Správna voľba je dôležitým faktorom pre istejšiu a komfortnejšiu budúcnosť. Pomôžem Vám prijímať iba tie správne rozhodnutia o Vašich financiách. Ak chcete tú... Mojou prácou je zlepšovať Vám kvalitu života.

Správna voľba je dôležitým faktorom pre istejšiu a komfortnejšiu budúcnosť. Pomôžem Vám prijímať iba tie správne rozhodnutia o Vašich financiách.

Ak chcete tú najvyššiu kvalitu a vidieť o čom je skutočné poradenstvo, investujte 15 minút, zoznámime sa a Vy sa rozhodnete či chcete ísť do spolupráce a či v službe ktorú ponúkam vidíte zmysel.
Zobraziť tel. číslo
0905799881
Fotka Ján Janek

Ján Janek - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finančných a poistných služieb,registrácia NBS v daných sektoroch,spokojný klienti a spolupracovníci ... 6 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finančných a poistných služieb,registrácia NBS v daných sektoroch,spokojný klienti a spolupracovníci ...
Zobraziť tel. číslo
0908758810
Fotka Jozef Jankaj, Ing.

Jozef Jankaj, Ing. - Auvesta AG

Mám 56 rokov a vyše 30 ročné skúsenosti s finančnými produktmi a podnikaním. U mňa mate veľký výber. Ohľadom drahých kovov spolupracujem s 10 spoločnosťami. Viac tu http://www.zlatopredaj.sk a tiež: http://www... Mám 56 rokov a vyše 30 ročné skúsenosti s finančnými produktmi a podnikaním. U mňa mate veľký výber. Ohľadom drahých kovov spolupracujem s 10 spoločnosťami.
Viac tu http://www.zlatopredaj.sk a tiež: http://www.webporadca.eu/
Zobraziť tel. číslo
0907 535928

Jaroslav Jankovič - Refis

20 ročná prax v oblasti sprostredkovania finančných služieb, z toho 12 r. špecialista v oblasti hypotekárneho financovania a 3 roky osobitného finančného zabezpečenia klienta a jeho schopnosti splácania hypoték... 20 ročná prax v oblasti sprostredkovania finančných služieb, z toho 12 r. špecialista v oblasti hypotekárneho financovania a 3 roky osobitného finančného zabezpečenia klienta a jeho schopnosti splácania hypotéky i jej predčasného splatenia (nie cez poistenie!) Kancelárie: Hlohovec, SNP 10, 1.poschodie - pri VšZP (oproti pošte), resp. Nitra, Slnečná 2/A (vchod z Kavcovej ul., na jej začiatku) Stretnutie po tel. dohovore i u vás. Klient je u mňa vždy na prvom mieste!!!
Zobraziť tel. číslo
0905/424231
Fotka Barbora Jendrušová

Barbora Jendrušová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

2-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska. Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú k jeho príjmu. Každý klient je... 2-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska.
Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú k jeho príjmu.
Každý klient je individuálny,avšak ku každému pristupujem tak,akoby som bola v jeho situácií a riešila si vlastný finančný plán.
Pôsobím v okolí Serede,Trnavy,Bratislavy,Nitry a kanceláriu mám aj v Púchove.
Zobraziť tel. číslo
0918870144

Anna Jurčová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mám 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v oblastiach poisťovníctva, vkladov, úverov, DDS aj SDS, registráciu v NBS a stovky spokojných klientov Mám 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v oblastiach poisťovníctva, vkladov, úverov, DDS aj SDS, registráciu v NBS a stovky spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0903658017
Fotka Marek Jurica, Mgr

Marek Jurica, Mgr - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

www.juricamarek.sk https://www.facebook.com/groups/1535154339980169/ Sprostredkovateľ s 18 ročnými skúsenosťami a praxou vo všetkých 6 oblastiach finančného trhu. K roku 2020 cca 500 klientov, ktorým... www.juricamarek.sk

https://www.facebook.com/groups/1535154339980169/

Sprostredkovateľ s 18 ročnými
skúsenosťami a praxou vo všetkých 6 oblastiach finančného trhu.

K roku 2020 cca 500 klientov, ktorým pomohol.
Zobraziť tel. číslo
+421 907 844 049

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk