Zoznam poradcov

Fotka Martin Hesek

Martin Hesek - ProSight Finance a. s.

Mám 5 ročné skúsenosti v správe finančného majetku. S mojimi klientmi riešim komplexné finančné plánovanie. Mojim cieľom je aby moji klienti zarábali a zvyšovali si životnú úroveň. Mám 5 ročné skúsenosti v správe finančného majetku. S mojimi klientmi riešim komplexné finančné plánovanie. Mojim cieľom je aby moji klienti zarábali a zvyšovali si životnú úroveň.
Zobraziť tel. číslo
+421910493998
Fotka Vladislav Hofrík, Ing.

Vladislav Hofrík, Ing. - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva, člen klubu predsedu predstavenstva Allianz - Slovenskej poisťovne. Vyše 6 tisíc klientov má k dispozícii moju kanceláriu č. 208 na 1.poschodi budovy Allianz v Martin... 14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva, člen klubu predsedu predstavenstva Allianz - Slovenskej poisťovne. Vyše 6 tisíc klientov má k dispozícii moju kanceláriu č. 208 na 1.poschodi budovy Allianz v Martine,
kde okrem uzatvorenia poistných zmlúv, môžu nahlásiť poistnú udalosť, doložiť potrebné doklady. Niektoré z týchto činností vieme zabezpečiť aj emailom bez toho, aby klient musel osobne prísť.
Zobraziť tel. číslo
0903393369

Zuzana Holubeková - Fincentrum a.s.

Pomáham klientom s výberom najvýhodnejších produktov, s riešením financií, zabezpečením seba aj blízkych uz viac ako 4 roky. Samozrejme som registrovaná v nbs. Snažím sa nájsť riešenie pre každého. Dohodnite s... Pomáham klientom s výberom najvýhodnejších produktov, s riešením financií, zabezpečením seba aj blízkych uz viac ako 4 roky. Samozrejme som registrovaná v nbs. Snažím sa nájsť riešenie pre každého.
Dohodnite si so mnou stretnutie už dnes, teším sa na našu spoluprácu.
Zobraziť tel. číslo
0940711850

Michaela Hornáčková - Fincentrum a.s.

Dlhoročné skúsenosti v oblasti Poisťovníctva a Finančného poradenstva. Vedenie obchodnej skupiny. Aktívny telemarketing a školenie v oblasti predaja. Dlhoročné skúsenosti v oblasti Poisťovníctva a Finančného poradenstva. Vedenie obchodnej skupiny. Aktívny telemarketing a školenie v oblasti predaja.
Zobraziť tel. číslo
0948033655

Valéria Horníková - R.I.C. Slovakia, s.r.o.

Od r. 1995 som bola generálnym reprezentantom v poisťovni Allianz a od roku 2003 v Allianz SP GR a aj managerom. Od roku 2012 som finančným sprostredkovateľom v maklérskej spoločnosti R.I.C. Slovakia, s.r.o... Od r. 1995 som bola generálnym reprezentantom v poisťovni Allianz a od roku 2003 v Allianz SP GR a aj managerom.
Od roku 2012 som finančným sprostredkovateľom v maklérskej spoločnosti R.I.C. Slovakia, s.r.o.
Moje profesionálne služby aj dcéry Mgr. Lucie Horníkovej, ktorá pracuje v tejto oblasti od roku 2006, môžete využiť na nezáväznom stretnutí po dohovore v Agentúrnej kancelárii na Geologickej ul. č. 1/d v Bratislave, u Vás doma alebo podľa dohovoru.
Zobraziť tel. číslo
02/45640344

Barbora Hrdeková - Fincentrum a.s.

Niekolko rocne skusenosti a spokojni klienti su za mojou kvalitnou pracou,v ktorej sa snazim usetrit vam peniaze a pomoct ked to potrebujete vy a nie, ked to chce vas sprostredkovatel. Niekolko rocne skusenosti a spokojni klienti su za mojou kvalitnou pracou,v ktorej sa snazim usetrit vam peniaze a pomoct ked to potrebujete vy a nie, ked to chce vas sprostredkovatel.
Zobraziť tel. číslo
0949559731

Eva Hricová, Mgr. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. , poskytujem výhodné a štátom podporované stavebné sporenie a úvery na bývanie a vybavenie domácnosti. Sporenie je vhodné pre deti aj dospelých. Okrem výhodné... Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. , poskytujem výhodné a štátom podporované stavebné sporenie a úvery na bývanie a vybavenie domácnosti. Sporenie je vhodné pre deti aj dospelých. Okrem výhodného úroku získate aj štátnu prémiu z vkladov. Refinancovanie úverov. Ponúkam spoluprácu aj finančným poradcom,
Zobraziť tel. číslo
0917098284
Fotka Pavol Hrnko

Pavol Hrnko - Finvia Group s.r.o.

Vo finančníctve profesionálne pracujem od roku 2010. Disponujem znalosťami produktov ktoré každý z nás využíva a preto viem klientovi poskytnúť najvýhodnejšiu ponuku. Mojou prioritou je spokojný klient a preto... Vo finančníctve profesionálne pracujem od roku 2010. Disponujem znalosťami produktov ktoré každý z nás využíva a preto viem klientovi poskytnúť najvýhodnejšiu ponuku. Mojou prioritou je spokojný klient a preto vždy ponúkam len produkty, v ktorých vidím zmysel a ktoré by som si sám kúpil. Viac informácii a recenzií nájdete na webe www.finvia.sk/pavol-hrnko
Zobraziť tel. číslo
0948444890
Fotka Tatiana Hruščáková

Tatiana Hruščáková - Fincentrum a.s.

Mojim cielom je zabespeciť Vas a Vašu rodinu takym sposobom, aby klient platil len za to čo je nevyhnutne nutne a vyhol sa zbytočným poplatko a vysokym splatkam. Mam skusenosti v olasti finančneho sprostredkova... Mojim cielom je zabespeciť Vas a Vašu rodinu takym sposobom, aby klient platil len za to čo je nevyhnutne nutne a vyhol sa zbytočným poplatko a vysokym splatkam. Mam skusenosti v olasti finančneho sprostredkovania, certifikat odornosti a registracia v NBS. Poradenstvo a pomoc v celom financnom sektore . Tešim sa na spoluprácu .
Zobraziť tel. číslo
0903391568
Fotka Jakub Hubčík

Jakub Hubčík - PARTNERS GROUP SK, s.r.o.

Skúsenosti v oblasti finančného poradenstva, certifikát odbornosti v daných oblastiach, registrácia NBS, desiatky spokojných klientov. Skúsenosti v oblasti finančného poradenstva, certifikát odbornosti v daných oblastiach, registrácia NBS, desiatky spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
+421908878362

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk