Zoznam poradcov

René Haščák, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Registrácia NBS v sektoroch poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, prijímanie vkladov. Mnoho spokojných klientov. Dlhoročné skúsenosti ako finančný riaditeľ. Registrácia NBS v sektoroch poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, prijímanie vkladov. Mnoho spokojných klientov.
Dlhoročné skúsenosti ako finančný riaditeľ.
Zobraziť tel. číslo
0911456152
Fotka Petr Hechtberger

Petr Hechtberger - Fincentrum a.s.

Odlišujem sa od väčšiny poradcov výrazne iným prístupom ku klientovi a tiež navrhovanými riešeniami. To všetko len vďaka nadštandardným vzťahom vo finančných inštitúciach. Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15... Odlišujem sa od väčšiny poradcov výrazne iným prístupom ku klientovi a tiež navrhovanými riešeniami. To všetko len vďaka nadštandardným vzťahom vo finančných inštitúciach. Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov. Viac o mne, vrátane referencií od klientov nájdete na mojej stránke. Stačí keď zadáte vo vyhľadávači moje meno, som hneď na prvých miestach.
Zobraziť tel. číslo
+421903231659

Peter Henček - VSG - SLOVAKIA s.r.o.

14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva,bankovníctva,vysoko kvalitný servis,aktívny prezentátor a školiteľ. 14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva,bankovníctva,vysoko kvalitný servis,aktívny prezentátor a školiteľ.
Zobraziť tel. číslo
0905917519
Fotka Anna Herichová, LL.M, MBA

Anna Herichová, LL.M, MBA - KORDES Poprad, s.r.o

8 rokov skúsenosti,, množstvo spokojných klientov. Profesionalita a individuálny prístup. Komplexný servis, tvorba finančného plánu 8 rokov skúsenosti,, množstvo spokojných klientov. Profesionalita a individuálny prístup.
Komplexný servis, tvorba finančného plánu
Zobraziť tel. číslo
0903448970

Milan Herold - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Neustále za Vás analyzujeme finančný trh a profilujeme z neho tie najzaujímavejšie možnosti. Ušetrenie peňazí klienta je u mňa prvoradé. Komunikujem z fin. inštitúciami namiesto klienta čím mu šetrím peniaz... Neustále za Vás analyzujeme finančný trh a profilujeme z neho tie najzaujímavejšie možnosti.
Ušetrenie peňazí klienta je u mňa prvoradé.
Komunikujem z fin. inštitúciami namiesto klienta čím mu šetrím peniaze a čas.
Moja práca je klientovi priniesť peniaze a nie ho o ne obrať.
Zobraziť tel. číslo
0918757854
Fotka Martin Hesek

Martin Hesek - ProSight Finance a. s.

Mám 5 ročné skúsenosti v správe finančného majetku. S mojimi klientmi riešim komplexné finančné plánovanie. Mojim cieľom je aby moji klienti zarábali a zvyšovali si životnú úroveň. Mám 5 ročné skúsenosti v správe finančného majetku. S mojimi klientmi riešim komplexné finančné plánovanie. Mojim cieľom je aby moji klienti zarábali a zvyšovali si životnú úroveň.
Zobraziť tel. číslo
+421910493998
Fotka Vladislav Hofrík, Ing.

Vladislav Hofrík, Ing. - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva, člen klubu predsedu predstavenstva Allianz - Slovenskej poisťovne. Vyše 6 tisíc klientov má k dispozícii moju kanceláriu č. 208 na 1.poschodi budovy Allianz v Martin... 14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva, člen klubu predsedu predstavenstva Allianz - Slovenskej poisťovne. Vyše 6 tisíc klientov má k dispozícii moju kanceláriu č. 208 na 1.poschodi budovy Allianz v Martine,
kde okrem uzatvorenia poistných zmlúv, môžu nahlásiť poistnú udalosť, doložiť potrebné doklady. Niektoré z týchto činností vieme zabezpečiť aj emailom bez toho, aby klient musel osobne prísť.
Zobraziť tel. číslo
0903393369

Zuzana Holubeková - Fincentrum a.s.

Pomáham klientom s výberom najvýhodnejších produktov, s riešením financií, zabezpečením seba aj blízkych uz viac ako 4 roky. Samozrejme som registrovaná v nbs. Snažím sa nájsť riešenie pre každého. Dohodnite s... Pomáham klientom s výberom najvýhodnejších produktov, s riešením financií, zabezpečením seba aj blízkych uz viac ako 4 roky. Samozrejme som registrovaná v nbs. Snažím sa nájsť riešenie pre každého.
Dohodnite si so mnou stretnutie už dnes, teším sa na našu spoluprácu.
Zobraziť tel. číslo
0940711850

Michaela Hornáčková - Fincentrum a.s.

Dlhoročné skúsenosti v oblasti Poisťovníctva a Finančného poradenstva. Vedenie obchodnej skupiny. Aktívny telemarketing a školenie v oblasti predaja. Dlhoročné skúsenosti v oblasti Poisťovníctva a Finančného poradenstva. Vedenie obchodnej skupiny. Aktívny telemarketing a školenie v oblasti predaja.
Zobraziť tel. číslo
0948033655

Valéria Horníková - R.I.C. Slovakia, s.r.o.

Od r. 1995 som bola generálnym reprezentantom v poisťovni Allianz a od roku 2003 v Allianz SP GR a aj managerom. Od roku 2012 som finančným sprostredkovateľom v maklérskej spoločnosti R.I.C. Slovakia, s.r.o... Od r. 1995 som bola generálnym reprezentantom v poisťovni Allianz a od roku 2003 v Allianz SP GR a aj managerom.
Od roku 2012 som finančným sprostredkovateľom v maklérskej spoločnosti R.I.C. Slovakia, s.r.o.
Moje profesionálne služby aj dcéry Mgr. Lucie Horníkovej, ktorá pracuje v tejto oblasti od roku 2006, môžete využiť na nezáväznom stretnutí po dohovore v Agentúrnej kancelárii na Geologickej ul. č. 1/d v Bratislave, u Vás doma alebo podľa dohovoru.
Zobraziť tel. číslo
02/45640344

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk