Zoznam poradcov

Katarína Glejteková, Mgr - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Zastupujem klientov na finančnom trhu a pomáham im s výberom produktov, ktoré sú pre nich najvhodnejšie (bežné účty, šetrenia, poistenia, hypotéky, dôchodky a pod.), výsledkom mojej práce je budovanie majetku k... Zastupujem klientov na finančnom trhu a pomáham im s výberom produktov, ktoré sú pre nich najvhodnejšie (bežné účty, šetrenia, poistenia, hypotéky, dôchodky a pod.), výsledkom mojej práce je budovanie majetku klienta a jeho spokojnosť, mám 4-ročné skúsenosti a rada vám pomôžem
Zobraziť tel. číslo
0917175144
Fotka Melinda Gombosová, BSc.

Melinda Gombosová, BSc. - Hypocentrum finančné služby, s. r. o.

Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, ako sú hypotéky, úvery, alebo aj v oblasti investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista. Poradím a pomôžem s vybavovaním úveru, alebo ak má... Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, ako sú hypotéky, úvery, alebo aj v oblasti investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista. Poradím a pomôžem s vybavovaním úveru, alebo ak máte viac úverov, nájdeme riešenie ako znížiť splátku. Ak potrebujete poistiť majetok, život, tiež som tu pre Vás. Zhodnotili by ste svoje peniaze? Nájdem pre Vás najlepšie možnosti.
Zobraziť tel. číslo
0908039221
Fotka Michal Greško

Michal Greško - MetLife Amslico poisťovňa, a.s.

Mojím profesionálnym zameraním je pomáhať ľuďom k finančnej nezávislosti. Aby za poistenie neplatili ani o cent viac a pritom mali optimálne zabezpečenie pri výpadku príjmu, strate zdravia a na dôchodku. Mám 1... Mojím profesionálnym zameraním je pomáhať ľuďom k finančnej nezávislosti. Aby za poistenie neplatili ani o cent viac a pritom mali optimálne zabezpečenie pri výpadku príjmu, strate zdravia a na dôchodku. Mám 15 rokov skúsenosti v oblasti životného poistenia a finančného plánovania. Pracujem ako manažér a so svojim tímom poskytujeme služby viac ako 2500 klientom z celého Slovenska.
Zobraziť tel. číslo
+421905529273

Martin Guľaš, Ing. - Prima banka Slovensko, a. s.

Viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti financovania hypotéke, podnikateľov v troch bankách (SLSP, VUB, Prima banka). Aktuálne sa špecializujem na riešenie refinancovania hypoték a spotrebných úverov, ako aj na... Viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti financovania hypotéke, podnikateľov v troch bankách (SLSP, VUB, Prima banka). Aktuálne sa špecializujem na riešenie refinancovania hypoték a spotrebných úverov, ako aj na financovanie bývania, výstavby rodinných domov a bezúčelových úverov.
Zobraziť tel. číslo
0907929888
Fotka Monika Hajasová, Mgr.

Monika Hajasová, Mgr. - DELUVIS s.r.o.

Som zástancom individuálneho, komplexného, rýchleho a spoľahlivého prístupu ku klientom. 5 ročná prax, a množstvo spokojných klientov. Som zástancom individuálneho, komplexného, rýchleho a spoľahlivého prístupu ku klientom. 5 ročná prax, a množstvo spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0910909644
Fotka Martin Hajka

Martin Hajka - Fincentrum a.s.

Moja práca spočíva v tom, stáť vždy na strane klienta , splniť jeho požiadavky a vybrať najvýhodnejšie riešenie pre uskutočnenie jeho cieľov . Máme v ponuke všetky banky ako aj poisťovne a investičné spoločnost... Moja práca spočíva v tom, stáť vždy na strane klienta , splniť jeho požiadavky a vybrať najvýhodnejšie riešenie pre uskutočnenie jeho cieľov . Máme v ponuke všetky banky ako aj poisťovne a investičné spoločnosti . Prvé stretnutie so mnou Vám zaberie 15 minút kde Vám ukážem v čom Vám viem byť užitočný.
Zobraziť tel. číslo
0905523345

Miloslav Halienka - Generali poisťovňa, a. s

Keďže teraz je veľký boom v oblasti hypoték,mám možnosť ušetriť ľudom desiatky eur na úveroch alebo hypotékach,či už nových alebo starých. Ako finančný agent mám za sebou veľa spokojných klientov, všetky potreb... Keďže teraz je veľký boom v oblasti hypoték,mám možnosť ušetriť ľudom desiatky eur na úveroch alebo hypotékach,či už nových alebo starých. Ako finančný agent mám za sebou veľa spokojných klientov, všetky potrebné povolenia a certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu. Všetky vypracovania ponúk, alebo možnosti ušetrenia na výdavkoch sú zdarma, preto ma neváhajte kontaktovať a vypracujem pre vás ponuku šitú na mieru.
Zobraziť tel. číslo
+421904797531
Fotka Zuzana Halienková, Ing.

Zuzana Halienková, Ing. - Generali poisťovňa, a. s

Mám viac ako 23 ročnú prax v bankovom a finančnom sektore. Venujem sa komplexnému poradenstvu pre svojich klientov. Mám za sebou množstvo úspešných stretnutí, kde som našla klientovi riešenie šité na mieru a tý... Mám viac ako 23 ročnú prax v bankovom a finančnom sektore. Venujem sa komplexnému poradenstvu pre svojich klientov. Mám za sebou množstvo úspešných stretnutí, kde som našla klientovi riešenie šité na mieru a tým zabezpečila jeho spokojnosť. Som registrovaná v NBS. Poradenstvo je zdarma.
Zobraziť tel. číslo
+421905556098

Pavol Hanzel - ZFP akadémia, a.s.

8 ročné skúsenosti vo finančnej oblasti a vo vzdelávaní,odborné certifikákaty,skúšky a zápisy vo všetkých sektoroch NBS,stovky klientov a desiatky spolupracovníkov. Naša firma má certifikovaný systém finančnéh... 8 ročné skúsenosti vo finančnej oblasti a vo vzdelávaní,odborné certifikákaty,skúšky a zápisy vo všetkých sektoroch NBS,stovky klientov a desiatky spolupracovníkov.
Naša firma má certifikovaný systém finančného vzdelávania a jednoduchý samospotrebiteľský systém pre širokú verejnosť: ,,poď sa spolu s nami naučiť rozumieť svojím financiám"
Vaše vzdelanie,váš kapitál !
Zobraziť tel. číslo
+421907914550
Fotka Miroslav Harvan

Miroslav Harvan - Finanzpartner, a.s.

- komplexné služby v oblasti financií a obchodu s nehnuteľnosťami - podpora silnej a napredujúcej spoločnosti - komplexné služby v oblasti financií a obchodu s nehnuteľnosťami
- podpora silnej a napredujúcej spoločnosti
Zobraziť tel. číslo
+421907349101

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk