Zoznam poradcov

Fotka Martin Turjak
Top

Martin Turjak - GTK chain s.r.o.

Poskytujeme jednoduchú a zároveň bezpečnú možnosť podieľať sa na rozvoji trhu s block-chain technológiou a digitálnymi menami. Hlavným cieľom spoločnosti je priniesť klientovi výnimočné zhodnotenie kapitálu pro... Poskytujeme jednoduchú a zároveň bezpečnú možnosť podieľať sa na rozvoji trhu s block-chain technológiou a digitálnymi menami. Hlavným cieľom spoločnosti je priniesť klientovi výnimočné zhodnotenie kapitálu prostredníctvom programov, ktoré diverzifikujú portfólio až do 6 segmentov trhu a zabezpečujú priebežný návrat kapitálu vďaka automatickému využitiu najvhodnejších a najvýhodnejších segmentov trhu v danom čase. Informujte sa o výkonnosti programov a zistite ako môžete profitovať.
Zobraziť tel. číslo
0948955384
Fotka Milan Beňo, Ing.
Top

Milan Beňo, Ing. - Finportal, a.s.

Mám 12 ročné skúsenosti vo Finančnej sfére v oblasti investícií a úverov. INVESTÍCIE - fixný výnos od 5% ročne - bezpoplatkové investície do A-čkových komerčných nehnuteľností cez DLHOPISY. DRAHÉ KOVY -... Mám 12 ročné skúsenosti vo Finančnej sfére v oblasti investícií a úverov.

INVESTÍCIE - fixný výnos od 5% ročne - bezpoplatkové investície do A-čkových komerčných nehnuteľností cez DLHOPISY.

DRAHÉ KOVY - predaj fyzického ZLATA a STRIEBRA.

ÚVERY - pomôžem Vám vybaviť čo najlepšie podmienky v ľubovoľnej banke. Robím aj Korporátne úvery.

Taktiež pôsobím v oblasti predaja INVESTIČNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ a DEVELOPERSKÝCH PROJEKTOV.
Zobraziť tel. číslo
+421 948 399 999
Fotka Martin Antálek

Martin Antálek - DELUVIS s.r.o.

20 ročné skúsenosti z oblasti poistenia a zaistenia. 10 ročné skúsenosti z oblasti kapitálového trhu. 20 ročné skúsenosti z oblasti poistenia a zaistenia.
10 ročné skúsenosti z oblasti kapitálového trhu.
Zobraziť tel. číslo
+421919415658
Fotka Ladislav Ásványi

Ladislav Ásványi - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov 10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
+421905418609
Fotka Ladislav Ásványi

Ladislav Ásványi - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov 10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
+421905418609
Fotka Martin Bachár

Martin Bachár - Finportal, a.s.

17 ročné skúsenosti s finančným poradenstvom. 12 rokov poisťovníctvo, 5 rokov úvery, 2 roky kapitálový trh. Vždy som pracoval v prospech klienta, lebo táto práca ma živý a záleží mi na spokojnosti mojich záka... 17 ročné skúsenosti s finančným poradenstvom. 12 rokov poisťovníctvo, 5 rokov úvery, 2 roky kapitálový trh.
Vždy som pracoval v prospech klienta, lebo táto práca ma živý a záleží mi na spokojnosti mojich zákazníkov. Som podnikateľ a som na to hrdý.
Zobraziť tel. číslo
+421905479391
Fotka Valéria Badevová, Ing.

Valéria Badevová, Ing. - RESULT FINANCE

Venujem sa životnému poisteniu, neživotnému poisteniu občanov, poisteniu podnikateľov, riešim nové hypotéky i refinancovanie existujúcich hypoték, dôchodkové sporenie v 2. i 3. pilieri a investovanie. Registr... Venujem sa životnému poisteniu, neživotnému poisteniu občanov, poisteniu podnikateľov, riešim nové hypotéky i refinancovanie existujúcich hypoték, dôchodkové sporenie v 2. i 3. pilieri a investovanie. Registrácia v NBS pre sektory poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, starobné dôchodkové sporenie, doplnkové dôchodkové sporenie, prijímanie vkladov,kapitálový trh
www.hypofin.sk
Zobraziť tel. číslo
0944615071

Oľga Bajčiová - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Dlhodobo sa venujem finančnému poradenstvu v oblasti úverov, poistenia a prijímania vkladov. Svoje skúsenosti som získala počas 21 ročnej praxe v banke. Pomáham svojim klientom získať kvalitné poistenie šité na... Dlhodobo sa venujem finančnému poradenstvu v oblasti úverov, poistenia a prijímania vkladov. Svoje skúsenosti som získala počas 21 ročnej praxe v banke. Pomáham svojim klientom získať kvalitné poistenie šité na mieru, kompletne im vybavím nový úver, ale aj refinancovanie alebo konsolidáciu starších nevýhodných úverov. Svoju pomoc viem poskytnúť aj klientom, ktorí nevyhovujú štandardným požiadavkám bánk.
Zobraziť tel. číslo
0948 035 858
Fotka Dana Bališová

Dana Bališová - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

5 ročné skúsenosti v PSS, mojou prioritou je dofinancovanie úverov pre spokojnosť klienta. Najlepšia spolupráca s finančnými poradcami. 5 ročné skúsenosti v PSS, mojou prioritou je dofinancovanie úverov pre spokojnosť klienta. Najlepšia spolupráca s finančnými poradcami.
Zobraziť tel. číslo
0915899655
Fotka Patrícia Balkó

Patrícia Balkó - Broker Consulting, a.s.

Pomáham ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké životné rozhodnutia. Inšpirujem svojich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti. Pracujem v oblasti komplexných finančných a realitných... Pomáham ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké životné rozhodnutia. Inšpirujem svojich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti. Pracujem v oblasti komplexných finančných a realitných službách od roku 2003.
Zobraziť tel. číslo
0905817647

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk