Zoznam poradcov

Fotka Matúš .Mieres

Matúš .Mieres - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Dobré poistenie má slúžiť ľuďom, a pomáhať pri ťažkých životných situáciách. Mojím cieľom je nájsť čo najvhodnejšie riešenie pre každého individuálne a dojednať čo najlepšiu cenu pre klienta. Správny email:... Dobré poistenie má slúžiť ľuďom, a pomáhať pri ťažkých životných situáciách. Mojím cieľom je nájsť čo najvhodnejšie riešenie pre každého individuálne a dojednať čo najlepšiu cenu pre klienta.

Správny email: matus.mieres@os.allianz.sk
Zobraziť tel. číslo
0950289199
Fotka Ján Achberger

Ján Achberger - ProSight Finance a. s.

Som presvedčený, že správny finančný poradca by mal ísť s dobou a mal by pristupovať inovatívne. O to sa snažím aj ja. Poskytujem rýchly servis klientom, minimalizácia straty času zo strany klienta. Som presvedčený, že správny finančný poradca by mal ísť s dobou a mal by pristupovať inovatívne. O to sa snažím aj ja. Poskytujem rýchly servis klientom, minimalizácia straty času zo strany klienta.
Zobraziť tel. číslo
0910134856
Fotka Martin Antálek

Martin Antálek - DELUVIS s.r.o.

20 ročné skúsenosti z oblasti poistenia a zaistenia. 10 ročné skúsenosti z oblasti kapitálového trhu. 20 ročné skúsenosti z oblasti poistenia a zaistenia.
10 ročné skúsenosti z oblasti kapitálového trhu.
Zobraziť tel. číslo
+421919415658
Fotka Ladislav Ásványi

Ladislav Ásványi - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov 10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
+421905418609
Fotka Ladislav Ásványi

Ladislav Ásványi - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov 10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
+421905418609
Fotka Martin Bachár

Martin Bachár - Finportal, a.s.

17 ročné skúsenosti s finančným poradenstvom. 12 rokov poisťovníctvo, 5 rokov úvery, 2 roky kapitálový trh. Vždy som pracoval v prospech klienta, lebo táto práca ma živý a záleží mi na spokojnosti mojich záka... 17 ročné skúsenosti s finančným poradenstvom. 12 rokov poisťovníctvo, 5 rokov úvery, 2 roky kapitálový trh.
Vždy som pracoval v prospech klienta, lebo táto práca ma živý a záleží mi na spokojnosti mojich zákazníkov. Som podnikateľ a som na to hrdý.
Zobraziť tel. číslo
+421905479391
Fotka Valéria Badevová, Ing.

Valéria Badevová, Ing. - RESULT FINANCE

Venujem sa životnému poisteniu, neživotnému poisteniu občanov, poisteniu podnikateľov, riešim nové hypotéky i refinancovanie existujúcich hypoték, dôchodkové sporenie v 2. i 3. pilieri a investovanie. Registr... Venujem sa životnému poisteniu, neživotnému poisteniu občanov, poisteniu podnikateľov, riešim nové hypotéky i refinancovanie existujúcich hypoték, dôchodkové sporenie v 2. i 3. pilieri a investovanie. Registrácia v NBS pre sektory poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, starobné dôchodkové sporenie, doplnkové dôchodkové sporenie, prijímanie vkladov,kapitálový trh
www.hypofin.sk
Zobraziť tel. číslo
0944615071

Oľga Bajčiová - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Dlhodobo sa venujem finančnému poradenstvu v oblasti úverov, poistenia a prijímania vkladov. Svoje skúsenosti som získala počas 21 ročnej praxe v banke. Pomáham svojim klientom získať kvalitné poistenie šité na... Dlhodobo sa venujem finančnému poradenstvu v oblasti úverov, poistenia a prijímania vkladov. Svoje skúsenosti som získala počas 21 ročnej praxe v banke. Pomáham svojim klientom získať kvalitné poistenie šité na mieru, kompletne im vybavím nový úver, ale aj refinancovanie alebo konsolidáciu starších nevýhodných úverov. Svoju pomoc viem poskytnúť aj klientom, ktorí nevyhovujú štandardným požiadavkám bánk.
Zobraziť tel. číslo
0948 035 858
Fotka Dana Bališová

Dana Bališová - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

5 ročné skúsenosti v PSS, mojou prioritou je dofinancovanie úverov pre spokojnosť klienta. Najlepšia spolupráca s finančnými poradcami. 5 ročné skúsenosti v PSS, mojou prioritou je dofinancovanie úverov pre spokojnosť klienta. Najlepšia spolupráca s finančnými poradcami.
Zobraziť tel. číslo
0915899655
Fotka Patrícia Balkó

Patrícia Balkó - Broker Consulting, a.s.

Pomáham ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké životné rozhodnutia. Inšpirujem svojich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti. Pracujem v oblasti komplexných finančných a realitných... Pomáham ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké životné rozhodnutia. Inšpirujem svojich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti. Pracujem v oblasti komplexných finančných a realitných službách od roku 2003.
Zobraziť tel. číslo
0905817647

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Budúcnosť peňazí je digitálna mena. Naším cieľom je ukázať ľuďom jednoduchú a bezpečnú cestu ako využiť kryptomeny vo svoj prospech. Preto sme aj v zozname poradcov.
GTKchain.com
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa od dobrého poradcu.
Lacozakar.sk