Zoznam poradcov

Fotka Martin Antálek

Martin Antálek - DELUVIS s.r.o.

20 ročné skúsenosti z oblasti poistenia a zaistenia. 10 ročné skúsenosti z oblasti kapitálového trhu. 20 ročné skúsenosti z oblasti poistenia a zaistenia.
10 ročné skúsenosti z oblasti kapitálového trhu.
Zobraziť tel. číslo
+421919415658
Fotka Ladislav Ásványi

Ladislav Ásványi - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov 10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
+421905418609
Fotka Ladislav Ásványi

Ladislav Ásványi - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov 10 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, hlavne poisťovníctva, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
+421905418609
Fotka Martin Bachár

Martin Bachár - Finportal, a.s.

17 ročné skúsenosti s finančným poradenstvom. 12 rokov poisťovníctvo, 5 rokov úvery, 2 roky kapitálový trh. Vždy som pracoval v prospech klienta, lebo táto práca ma živý a záleží mi na spokojnosti mojich záka... 17 ročné skúsenosti s finančným poradenstvom. 12 rokov poisťovníctvo, 5 rokov úvery, 2 roky kapitálový trh.
Vždy som pracoval v prospech klienta, lebo táto práca ma živý a záleží mi na spokojnosti mojich zákazníkov. Som podnikateľ a som na to hrdý.
Zobraziť tel. číslo
+421905479391
Fotka Valéria Badevová, Ing.

Valéria Badevová, Ing. - RESULT FINANCE

Venujem sa životnému poisteniu, neživotnému poisteniu občanov, poisteniu podnikateľov, riešim nové hypotéky i refinancovanie existujúcich hypoték, dôchodkové sporenie v 2. i 3. pilieri a investovanie. Registr... Venujem sa životnému poisteniu, neživotnému poisteniu občanov, poisteniu podnikateľov, riešim nové hypotéky i refinancovanie existujúcich hypoték, dôchodkové sporenie v 2. i 3. pilieri a investovanie. Registrácia v NBS pre sektory poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, starobné dôchodkové sporenie, doplnkové dôchodkové sporenie, prijímanie vkladov,kapitálový trh
www.hypofin.sk
Zobraziť tel. číslo
0944615071

Oľga Bajčiová - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Dlhodobo sa venujem finančnému poradenstvu v oblasti úverov, poistenia a prijímania vkladov. Svoje skúsenosti som získala počas 21 ročnej praxe v banke. Pomáham svojim klientom získať kvalitné poistenie šité na... Dlhodobo sa venujem finančnému poradenstvu v oblasti úverov, poistenia a prijímania vkladov. Svoje skúsenosti som získala počas 21 ročnej praxe v banke. Pomáham svojim klientom získať kvalitné poistenie šité na mieru, kompletne im vybavím nový úver, ale aj refinancovanie alebo konsolidáciu starších nevýhodných úverov. Svoju pomoc viem poskytnúť aj klientom, ktorí nevyhovujú štandardným požiadavkám bánk.
Zobraziť tel. číslo
0948 035 858
Fotka Jakub Balúch

Jakub Balúch - Finvia Group s.r.o.

Pretože spájame to najlepšie zo sveta online financií s reálnymi riešeniami od expertov. Ako to funguje? Jednoducho si u nás len vyberiete oblasť, ktorá Vás zaujíma a odošlete požiadavku s kontaktným formulá... Pretože spájame to najlepšie zo sveta online financií s reálnymi riešeniami od expertov.

Ako to funguje? Jednoducho si u nás len vyberiete oblasť, ktorá Vás zaujíma a odošlete požiadavku s kontaktným formulárom. Kým sedíte v pohodlí domova, naši experti pripravia najvýhodnejšie ponuky z trhu presne pre Vás.

www.finvia.sk
Zobraziť tel. číslo
0918645871
Fotka Tomáš Barány

Tomáš Barány - NS-Trade s.r.o.

V oblasti sprostredkovania sa pohybujem od roku 2009,moje stretnutie s klientom je vždy vedené cez otázky.Jedna z nich je : Viete o skrytých poplatkoch? oboznámili Vás s výlukami v zmluve? Ak si na tieto otázky... V oblasti sprostredkovania sa pohybujem od roku 2009,moje stretnutie s klientom je vždy vedené cez otázky.Jedna z nich je : Viete o skrytých poplatkoch? oboznámili Vás s výlukami v zmluve? Ak si na tieto otázky ani vy nedokážete zodpovedať, kontaktujte ma.
Zobraziť tel. číslo
0944221791

Tomáš Barány - Reality Financie

Kompletný servis v oblasti kúpy bytov a domov, financovanie bývania, poistenie áut a nehnuteľností od roku 2009. www.realityfinancie.sk Kompletný servis v oblasti kúpy bytov a domov, financovanie bývania, poistenie áut a nehnuteľností od roku 2009.

www.realityfinancie.sk
Zobraziť tel. číslo
+421 944 221 791

Branislav Barbirík - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti privátneho bankovníctva, overená spôsobilosť vo všetkých sektoroch NBS, Vyše dvesto spokojných klientov s ktorými aktívne pracujem na ich cieľoch. 6 ročné skúsenosti v oblasti privátneho bankovníctva, overená spôsobilosť vo všetkých sektoroch NBS, Vyše dvesto spokojných klientov s ktorými aktívne pracujem na ich cieľoch.
Zobraziť tel. číslo
0904862425

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk