Zoznam poradcov

Zuzana Holubeková - Fincentrum a.s.

Pomáham klientom s výberom najvýhodnejších produktov, s riešením financií, zabezpečením seba aj blízkych uz viac ako 4 roky. Samozrejme som registrovaná v nbs. Snažím sa nájsť riešenie pre každého. Dohodnite s... Pomáham klientom s výberom najvýhodnejších produktov, s riešením financií, zabezpečením seba aj blízkych uz viac ako 4 roky. Samozrejme som registrovaná v nbs. Snažím sa nájsť riešenie pre každého.
Dohodnite si so mnou stretnutie už dnes, teším sa na našu spoluprácu.
Zobraziť tel. číslo
0940711850

Michaela Hornáčková - Fincentrum a.s.

Dlhoročné skúsenosti v oblasti Poisťovníctva a Finančného poradenstva. Vedenie obchodnej skupiny. Aktívny telemarketing a školenie v oblasti predaja. Dlhoročné skúsenosti v oblasti Poisťovníctva a Finančného poradenstva. Vedenie obchodnej skupiny. Aktívny telemarketing a školenie v oblasti predaja.
Zobraziť tel. číslo
0948033655

Valéria Horníková - R.I.C. Slovakia, s.r.o.

Od r. 1995 som bola generálnym reprezentantom v poisťovni Allianz a od roku 2003 v Allianz SP GR a aj managerom. Od roku 2012 som finančným sprostredkovateľom v maklérskej spoločnosti R.I.C. Slovakia, s.r.o... Od r. 1995 som bola generálnym reprezentantom v poisťovni Allianz a od roku 2003 v Allianz SP GR a aj managerom.
Od roku 2012 som finančným sprostredkovateľom v maklérskej spoločnosti R.I.C. Slovakia, s.r.o.
Moje profesionálne služby aj dcéry Mgr. Lucie Horníkovej, ktorá pracuje v tejto oblasti od roku 2006, môžete využiť na nezáväznom stretnutí po dohovore v Agentúrnej kancelárii na Geologickej ul. č. 1/d v Bratislave, u Vás doma alebo podľa dohovoru.
Zobraziť tel. číslo
02/45640344

Barbora Hrdeková - Fincentrum a.s.

Niekolko rocne skusenosti a spokojni klienti su za mojou kvalitnou pracou,v ktorej sa snazim usetrit vam peniaze a pomoct ked to potrebujete vy a nie, ked to chce vas sprostredkovatel. Niekolko rocne skusenosti a spokojni klienti su za mojou kvalitnou pracou,v ktorej sa snazim usetrit vam peniaze a pomoct ked to potrebujete vy a nie, ked to chce vas sprostredkovatel.
Zobraziť tel. číslo
0949559731

Eva Hricová, Mgr. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. , poskytujem výhodné a štátom podporované stavebné sporenie a úvery na bývanie a vybavenie domácnosti. Sporenie je vhodné pre deti aj dospelých. Okrem výhodné... Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. , poskytujem výhodné a štátom podporované stavebné sporenie a úvery na bývanie a vybavenie domácnosti. Sporenie je vhodné pre deti aj dospelých. Okrem výhodného úroku získate aj štátnu prémiu z vkladov.
Zobraziť tel. číslo
0917098284
Fotka Pavol Hrnko

Pavol Hrnko - Finvia Group s.r.o.

Vo finančníctve profesionálne pracujem od roku 2010. Disponujem znalosťami produktov ktoré každý z nás využíva a preto viem klientovi poskytnúť najvýhodnejšiu ponuku. Mojou prioritou je spokojný klient a preto... Vo finančníctve profesionálne pracujem od roku 2010. Disponujem znalosťami produktov ktoré každý z nás využíva a preto viem klientovi poskytnúť najvýhodnejšiu ponuku. Mojou prioritou je spokojný klient a preto vždy ponúkam len produkty, v ktorých vidím zmysel a ktoré by som si sám kúpil. Viac informácii a recenzií nájdete na webe www.finvia.sk/pavol-hrnko
Zobraziť tel. číslo
0948444890
Fotka Tatiana Hruščáková

Tatiana Hruščáková - Fincentrum a.s.

Mojim cielom je zabespeciť Vas a Vašu rodinu takym sposobom, aby klient platil len za to čo je nevyhnutne nutne a vyhol sa zbytočným poplatko a vysokym splatkam. Mam skusenosti v olasti finančneho sprostredkova... Mojim cielom je zabespeciť Vas a Vašu rodinu takym sposobom, aby klient platil len za to čo je nevyhnutne nutne a vyhol sa zbytočným poplatko a vysokym splatkam. Mam skusenosti v olasti finančneho sprostredkovania, certifikat odornosti a registracia v NBS. Poradenstvo a pomoc v celom financnom sektore . Tešim sa na spoluprácu .
Zobraziť tel. číslo
0903391568
Fotka Tomáš Hulala

Tomáš Hulala - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

V oblasti finančných služieb podnikám od roku 2006. Mojim krédom je profesionalita a maximálne proklientská orientácie. Finančný trh na Slovensku ponúka možnosti, pri ktorých môže byť vo výhode aj klient, nie l... V oblasti finančných služieb podnikám od roku 2006. Mojim krédom je profesionalita a maximálne proklientská orientácie. Finančný trh na Slovensku ponúka možnosti, pri ktorých môže byť vo výhode aj klient, nie len finančná spoločnosť a práve tieto možnosť hľadám pre svojich klientov pri plnení ich finančných cieľov.
Zobraziť tel. číslo
+421 908 518 931
Fotka Jaroslav Ilek, Mgr.

Jaroslav Ilek, Mgr. - ILEK s.r.o.

Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok.
Zobraziť tel. číslo
0911857221
Fotka Tomáš Ilias, Mgr

Tomáš Ilias, Mgr - Dobré Hypo s.r.o.

vyskúšajte nás aj ked Vám povedia že sa to uz nedá sme TOP jednotka v oblasti bankovníctva, spokojnosť klientov je najlepšia reklama vyskúšajte nás aj ked Vám povedia že sa to uz nedá sme TOP jednotka v oblasti bankovníctva, spokojnosť klientov je najlepšia reklama
Zobraziť tel. číslo
0901737155

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk