Zoznam poradcov

René Haščák, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Registrácia NBS v sektoroch poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, prijímanie vkladov. Mnoho spokojných klientov. Dlhoročné skúsenosti ako finančný riaditeľ. Registrácia NBS v sektoroch poistenie a zaistenie, poskytovanie úverov, prijímanie vkladov. Mnoho spokojných klientov.
Dlhoročné skúsenosti ako finančný riaditeľ.
Zobraziť tel. číslo
0911456152
Fotka Petr Hechtberger

Petr Hechtberger - Fincentrum a.s.

Odlišujem sa od väčšiny poradcov výrazne iným prístupom ku klientovi a tiež navrhovanými riešeniami. To všetko len vďaka nadštandardným vzťahom vo finančných inštitúciach. Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15... Odlišujem sa od väčšiny poradcov výrazne iným prístupom ku klientovi a tiež navrhovanými riešeniami. To všetko len vďaka nadštandardným vzťahom vo finančných inštitúciach. Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov. Viac o mne, vrátane referencií od klientov nájdete na mojej stránke. Stačí keď zadáte vo vyhľadávači moje meno, som hneď na prvých miestach.
Zobraziť tel. číslo
+421903231659

Peter Henček - VSG - SLOVAKIA s.r.o.

14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva,bankovníctva,vysoko kvalitný servis,aktívny prezentátor a školiteľ. 14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva,bankovníctva,vysoko kvalitný servis,aktívny prezentátor a školiteľ.
Zobraziť tel. číslo
0905917519

Milan Herold - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Neustále za Vás analyzujeme finančný trh a profilujeme z neho tie najzaujímavejšie možnosti. Ušetrenie peňazí klienta je u mňa prvoradé. Komunikujem z fin. inštitúciami namiesto klienta čím mu šetrím peniaz... Neustále za Vás analyzujeme finančný trh a profilujeme z neho tie najzaujímavejšie možnosti.
Ušetrenie peňazí klienta je u mňa prvoradé.
Komunikujem z fin. inštitúciami namiesto klienta čím mu šetrím peniaze a čas.
Moja práca je klientovi priniesť peniaze a nie ho o ne obrať.
Zobraziť tel. číslo
0918757854
Fotka Vladislav Hofrík, Ing.

Vladislav Hofrík, Ing. - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva, člen klubu predsedu predstavenstva Allianz - Slovenskej poisťovne. Vyše 6 tisíc klientov má k dispozícii moju kanceláriu č. 208 na 1.poschodi budovy Allianz v Martin... 14 ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva, člen klubu predsedu predstavenstva Allianz - Slovenskej poisťovne. Vyše 6 tisíc klientov má k dispozícii moju kanceláriu č. 208 na 1.poschodi budovy Allianz v Martine,
kde okrem uzatvorenia poistných zmlúv, môžu nahlásiť poistnú udalosť, doložiť potrebné doklady. Niektoré z týchto činností vieme zabezpečiť aj emailom bez toho, aby klient musel osobne prísť.
Zobraziť tel. číslo
0903393369

Zuzana Holubeková - Fincentrum a.s.

Pomáham klientom s výberom najvýhodnejších produktov, s riešením financií, zabezpečením seba aj blízkych uz viac ako 4 roky. Samozrejme som registrovaná v nbs. Snažím sa nájsť riešenie pre každého. Dohodnite s... Pomáham klientom s výberom najvýhodnejších produktov, s riešením financií, zabezpečením seba aj blízkych uz viac ako 4 roky. Samozrejme som registrovaná v nbs. Snažím sa nájsť riešenie pre každého.
Dohodnite si so mnou stretnutie už dnes, teším sa na našu spoluprácu.
Zobraziť tel. číslo
0940711850

Michaela Hornáčková - Fincentrum a.s.

Dlhoročné skúsenosti v oblasti Poisťovníctva a Finančného poradenstva. Vedenie obchodnej skupiny. Aktívny telemarketing a školenie v oblasti predaja. Dlhoročné skúsenosti v oblasti Poisťovníctva a Finančného poradenstva. Vedenie obchodnej skupiny. Aktívny telemarketing a školenie v oblasti predaja.
Zobraziť tel. číslo
0948033655

Valéria Horníková - R.I.C. Slovakia, s.r.o.

Od r. 1995 som bola generálnym reprezentantom v poisťovni Allianz a od roku 2003 v Allianz SP GR a aj managerom. Od roku 2012 som finančným sprostredkovateľom v maklérskej spoločnosti R.I.C. Slovakia, s.r.o... Od r. 1995 som bola generálnym reprezentantom v poisťovni Allianz a od roku 2003 v Allianz SP GR a aj managerom.
Od roku 2012 som finančným sprostredkovateľom v maklérskej spoločnosti R.I.C. Slovakia, s.r.o.
Moje profesionálne služby aj dcéry Mgr. Lucie Horníkovej, ktorá pracuje v tejto oblasti od roku 2006, môžete využiť na nezáväznom stretnutí po dohovore v Agentúrnej kancelárii na Geologickej ul. č. 1/d v Bratislave, u Vás doma alebo podľa dohovoru.
Zobraziť tel. číslo
02/45640344

Barbora Hrdeková - Fincentrum a.s.

Niekolko rocne skusenosti a spokojni klienti su za mojou kvalitnou pracou,v ktorej sa snazim usetrit vam peniaze a pomoct ked to potrebujete vy a nie, ked to chce vas sprostredkovatel. Niekolko rocne skusenosti a spokojni klienti su za mojou kvalitnou pracou,v ktorej sa snazim usetrit vam peniaze a pomoct ked to potrebujete vy a nie, ked to chce vas sprostredkovatel.
Zobraziť tel. číslo
0949559731

Eva Hricová, Mgr. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. , poskytujem výhodné a štátom podporované stavebné sporenie a úvery na bývanie a vybavenie domácnosti. Sporenie je vhodné pre deti aj dospelých. Okrem výhodné... Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. , poskytujem výhodné a štátom podporované stavebné sporenie a úvery na bývanie a vybavenie domácnosti. Sporenie je vhodné pre deti aj dospelých. Okrem výhodného úroku získate aj štátnu prémiu z vkladov.
Zobraziť tel. číslo
0917098284

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk