Zoznam poradcov

Fotka Slavomír Dlugoš

Slavomír Dlugoš - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Stavebné sporenie – je výhodné sporenie podporované štátom. Časť prostriedkov potrebných na bývanie si nasporíte svojimi vkladmi, štátnou prémiou a úrokmi a druhú časť môžete získať ako výhodný stavebný úver. Stavebné sporenie – je výhodné sporenie podporované štátom. Časť prostriedkov potrebných na bývanie si nasporíte svojimi vkladmi, štátnou prémiou a úrokmi a druhú časť môžete získať ako výhodný stavebný úver.
Zobraziť tel. číslo
0917098265

Juraj Dolník - NRF,s.r.o.

Finančný agent (podľa NBS) 15 ročné skúsenosti, registrácia v NBS vo všetkých sektoroch. Mojím cieľom je čestne pomáhať klientom zorientovať sa v oblasti financií. Finančný agent (podľa NBS) 15 ročné skúsenosti, registrácia v NBS vo všetkých sektoroch. Mojím cieľom je čestne pomáhať klientom zorientovať sa v oblasti financií.
Zobraziť tel. číslo
+421903415285
Fotka Katarína Drienková, Ing.

Katarína Drienková, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Pomáham ľuďom pri otázke riešenia bývania, t.j. im vybavím úver bez toho, aby sami museli obehávať finančné inštitúcie a tým ušetria čas a hlavne mesačne 10-100vky €. Pomáham im pri výbere produktov z celého fi... Pomáham ľuďom pri otázke riešenia bývania, t.j. im vybavím úver bez toho, aby sami museli obehávať finančné inštitúcie a tým ušetria čas a hlavne mesačne 10-100vky €. Pomáham im pri výbere produktov z celého finančného trhu tak, aby za ne platili čo najmenej a získali pritom čo najväčší úžitok. Svoje skúsenosti som získala počas 10 rokov práce v oblasti finančného sprostredkovania. Moje služby dnes využíva už vyše 200 spokojných klientov. V poslednej dobe najviac refinancujeme nevýhodné úvery.
Zobraziť tel. číslo
0907407118

Richard Drobný - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb a auditu. Široké portfólio. Veľa spokojných klientov. Všetky služby sú ZADARMO. Komplexná dlhodobá starostlivosť. Skúsenosti v oblasti finančných služieb a auditu. Široké portfólio. Veľa spokojných klientov. Všetky služby sú ZADARMO. Komplexná dlhodobá starostlivosť.
Zobraziť tel. číslo
0915459474
Fotka Martin Dudáš, Mgr.

Martin Dudáš, Mgr. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Certifikácia v danej oblasti, registrácia v NBS(6 sektorov), niekoľkoročné skúsenosti(od roku 2014). Zodpovedný prístup k informáciam, ktoré sa snažím distiribuovať svojim klientom pre ich čo najlepšie východis... Certifikácia v danej oblasti, registrácia v NBS(6 sektorov), niekoľkoročné skúsenosti(od roku 2014). Zodpovedný prístup k informáciam, ktoré sa snažím distiribuovať svojim klientom pre ich čo najlepšie východiskové podmienky. Pomahám klientom zorientovať sa vo svete financií a smerovať ich k budovaniu vlastného kapitálu.
Zobraziť tel. číslo
0907274540

Peter Duplinský, Ing. - BANKBROKER, a. s.

Moje motto je: Klient rozhoduje, banky musia zaujať klienta a predbiehať sa ktorá ponúkne lepšie podmienky, nie naopak. Moje motto je: Klient rozhoduje, banky musia zaujať klienta a predbiehať sa ktorá ponúkne lepšie podmienky, nie naopak.
Zobraziť tel. číslo
0918 661 517
Fotka Róbert Ďurec, Ing.

Róbert Ďurec, Ing. - Salve Finance, a.s.

Kouč a finančný agent. Mnoho ľudí sa naháňa za peniazmi. Ale to je len časť mozaiky, v prvom rade si treba urobiť poriadok vo svojej hlave - Ujasniť si, čo chceme. Žiť a nechať žiť. Byť v prítomnosti. A cesta... Kouč a finančný agent.
Mnoho ľudí sa naháňa za peniazmi. Ale to je len časť mozaiky, v prvom rade si treba urobiť poriadok vo svojej hlave - Ujasniť si, čo chceme. Žiť a nechať žiť. Byť v prítomnosti. A cesta sa vždy nájde :)
Spájam koučovanie s komplexnými finančnými službami, pretože to ide so sebou ruka v ruke. 5-ročná prax vo financiách, skúšky overiteľné v NBS. Vrámci služieb aj poradenstvo ohľadom aktuálnych finančných zmlúv.
Kde je vôľa, tam je cesta :)
Zobraziť tel. číslo
0949423535
Fotka Dana Ďurišová

Dana Ďurišová - AXA životní pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Nerozmýšľame až tak o budúcnosti a všetko berieme tak nejak za samozrejmé. Žijeme pre TERAZ........ Súčasne je ale náš život plný momentov ---ktoré si nahrávame ---ktoré zdieľame ---ktoré nechceme stratiť--- k... Nerozmýšľame až tak o budúcnosti a všetko berieme tak nejak za samozrejmé. Žijeme pre TERAZ........
Súčasne je ale náš život plný momentov ---ktoré si nahrávame ---ktoré zdieľame ---ktoré nechceme stratiť--- ktoré si chceme chrániť.
Zobraziť tel. číslo
0908800474
Fotka František Ďurkáč

František Ďurkáč - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Poradenstvu sa venujem už 9 rokov profesionálne. Za ten čas sme s mojím tímom dokázali okoliu, že sa dá na nás spoľahnúť. Naše odborné rady sú pripravené aj pre Vás. Poradenstvu sa venujem už 9 rokov profesionálne. Za ten čas sme s mojím tímom dokázali okoliu, že sa dá na nás spoľahnúť.

Naše odborné rady sú pripravené aj pre Vás.
Zobraziť tel. číslo
0948534668
Fotka Stanislav Elbert, Mgr.

Stanislav Elbert, Mgr. - Finportal, a.s.

Na dosiahnutie akýchkoľvek finančných cieľov, potrebujete viac než len finančné produkty. Pomáham ľuďom premeniť ich finančné ciele na výsledky, aby aj vďaka tomu žili život, po ktorom túžia. 80% úspechu je zm... Na dosiahnutie akýchkoľvek finančných cieľov, potrebujete viac než len finančné produkty. Pomáham ľuďom premeniť ich finančné ciele na výsledky, aby aj vďaka tomu žili život, po ktorom túžia. 80% úspechu je zmena správania, sebadisciplína a správne návyky. Odborné vedomosti sú len 20%. Píšem o tom články a tvorím jednoduché nástroje, ktoré pomáhajú vytvárať pozitívne návyky a tým dosahovať želané ciele rýchlejšie a efektívnejšie. Viac o mne nájdete na www.elbert.sk
Zobraziť tel. číslo
0918 638 270

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk