Zoznam poradcov

Fotka Vladimír Čigáš, Mgr.

Vladimír Čigáš, Mgr. - BANKBROKER Invest, a.s.

15 ročné skúsenosti v oblasti bankovníctva, 5 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finančných služieb, registrácia v NBS v oblasti kapitálového trhu a v sektore poistenia a zaistenia 15 ročné skúsenosti v oblasti bankovníctva, 5 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finančných služieb, registrácia v NBS v oblasti kapitálového trhu a v sektore poistenia a zaistenia
Zobraziť tel. číslo
0905503174
Fotka Michal Cihlář

Michal Cihlář - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Internet je plný rôznych informácií. Ten Vám ale nedokáže poskytnúť 24 hodinový servis a konkrétnu odpoveď na vaše otázky a informácie šité na mieru. Korektnosť, diskrétnosť a starostlivosť vám nič iné ako osob... Internet je plný rôznych informácií. Ten Vám ale nedokáže poskytnúť 24 hodinový servis a konkrétnu odpoveď na vaše otázky a informácie šité na mieru. Korektnosť, diskrétnosť a starostlivosť vám nič iné ako osobný kontakt nevynahradí.
Dlhoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania. Certifikát odbornosti vo všetkých sektoroch danej oblasti, https://regfap.nbs.sk/search.php?row=1
registrácia v NBS, stovka spokojných klientov. Veľmi rád odpoviem na akúkoľvek vašu otázku.
Zobraziť tel. číslo
0948523283
Fotka Zoltán Čikes

Zoltán Čikes - FISPRO, a. s.

7 ročné skúsenosti ako finančný sprostredkovateľ, licencie so všetkých sektorov, špecialista na hypotéky a stavebné sporenie, ... 7 ročné skúsenosti ako finančný sprostredkovateľ, licencie so všetkých sektorov, špecialista na hypotéky a stavebné sporenie, ...
Zobraziť tel. číslo
0918868471

Edita Cséfalvayová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Nemáte prehľad v oblasti financií?S dôverou sa obráťte na mňa.Som nezávislá finančná konzultantka registrovaná v NBS poskytujúca bezplatné poradenstvo v oblasti bankovníctva (refinancie,vklady,úvery,hypotéky)... Nemáte prehľad v oblasti financií?S dôverou sa obráťte na mňa.Som nezávislá finančná konzultantka registrovaná v NBS poskytujúca bezplatné poradenstvo v oblasti bankovníctva (refinancie,vklady,úvery,hypotéky)
poisťovníctva (životné poistenie,zdravotné poistenie,cestovné poistenie,poistenie majetku,poistenie vozidla).Zaručujem korektný osobný prístup ku klientovi k jeho úplnej spokojnosti.
Zobraziť tel. číslo
0907433186
Fotka Tibor Csunyocska

Tibor Csunyocska - Fincentrum a.s.

Pomáham ľuďom orientovať sa v zložitom svete financií a ukazujem im cestu k finančnej nezávislosti. Svoje 11 ročné skúsenosti som získal praxou vo VUB banke kde som posledných 9 pôsobil na rôznych pozíciách... Pomáham ľuďom orientovať sa v zložitom svete financií a ukazujem im cestu k finančnej nezávislosti.

Svoje 11 ročné skúsenosti som získal praxou vo VUB banke kde som posledných 9 pôsobil na rôznych pozíciách a posledný rok a pol sa venujem finančnému sprostredkovaniu v spoločnosti Fincentrum, o kvalite mojej práce hovorí viac ako 180 spokojných klientov.

Vďaka overenému systému prace viem klientom pomôcť napr. k hypotéke s nízkymi úrokmi a tým k úspore niekoľko desiatok až stoviek eur.
Zobraziť tel. číslo
0901920636

Matej Cuninka - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Registracia v NBS,certifikacia a skusky v sektoroch poistenie a zaistenie,vklady a uvery.Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú k jeho pr... Registracia v NBS,certifikacia a skusky v sektoroch poistenie a zaistenie,vklady a uvery.Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú k jeho príjmu.
Každý klient je individuálny,avšak ku každému pristupujem tak,akoby som bola v jeho situácií a riešila si vlastný finančný plán.
Pôsobím v okolí Hlohovca a Trnavy
Zobraziť tel. číslo
0949649995
Fotka Martin Cyprich

Martin Cyprich - CYPO TRADING, s. r. o.

poradenstvo v oblasti fyzických komodít, priamy predaj investičného zlata, striebra, platiny a diamantov, výroba diamantových šperkov, investičný program (postupný nákup drahých kovov), investičné mince, medail... poradenstvo v oblasti fyzických komodít, priamy predaj investičného zlata, striebra, platiny a diamantov, výroba diamantových šperkov, investičný program (postupný nákup drahých kovov), investičné mince, medaily...
Zobraziť tel. číslo
0917 964 579
Fotka Klaudius Danics

Klaudius Danics - GEPARD FINANCE, s. r. o.

Moje pracovné skúsenosti v oblasti bankovníctva a financií som prvýkrát získal v Prvej stavebnej sporiteľni, ďalej som 6 rokov pracoval ako oblastný riaditeľ ČSOB stavebnej sporiteľni a 2 roky ako regionálny ri... Moje pracovné skúsenosti v oblasti bankovníctva a financií som prvýkrát získal v Prvej stavebnej sporiteľni, ďalej som 6 rokov pracoval ako oblastný riaditeľ ČSOB stavebnej sporiteľni a 2 roky ako regionálny riaditeľ. Od roku 2009 pôsobím vo vlastnej realitnej kancelárii www.reality-humenne.sk a spolupracujem so všetkými slovenskými bankami.
Zobraziť tel. číslo
0915961074

Ivona Demková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Na finančnom trhu posobím 6 rokov, spolupracujem s viac ako tromi desiatkami partnerov, kde mám priestor vybrať pre klienta najoptimálnejšie a najvýhodnejšie riešenie ich finančnej situácie bez toho, aby boli o... Na finančnom trhu posobím 6 rokov, spolupracujem s viac ako tromi desiatkami partnerov, kde mám priestor vybrať pre klienta najoptimálnejšie a najvýhodnejšie riešenie ich finančnej situácie bez toho, aby boli obmedzení na jednu konkrétnu inštitúciu.
Zobraziť tel. číslo
0908858572
Fotka Marián Didnianský

Marián Didnianský - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, stovka spokojných klientov Stropkov Svidník Medzilaborce a okolie 6 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, stovka spokojných klientov Stropkov Svidník Medzilaborce a okolie
Zobraziť tel. číslo
0905875203

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk