Zoznam poradcov

Fotka Ondrej Brdiar, Ing.

Ondrej Brdiar, Ing. - Finvia Group s.r.o.

V oblasti osobných a firemných financií pôsobím od roku 1994, výhradne profesionálne od roku 1999. Aktívne pracujem na východe Slovenska, hlavne v okresoch Košice, Trebišov a Michalovce. Mojím dlhodobým cieľ... V oblasti osobných a firemných financií pôsobím od roku 1994, výhradne profesionálne od roku 1999. Aktívne pracujem na východe Slovenska, hlavne v okresoch Košice, Trebišov a Michalovce.
Mojím dlhodobým cieľom je vzdelávať klientov i širokú verejnosť, ako sa správne orientovať na finančnom trhu a nenechať zo seba urobiť jednoduchý cieľ pre finančné inštitúcie. Veľkú radosť mi robia ľudia, ktorí na sebe pracujú a sú schopní zmeniť svoje finančné návyky k lepšiemu.
Zobraziť tel. číslo
0915740347

Miroslava Brežná - Fincentrum a.s.

dlhoročné skúsenosti v oblasti financií, diskrétnosť, spoľahlivosť, precíznosť, veľa spokojných klientov dlhoročné skúsenosti v oblasti financií, diskrétnosť, spoľahlivosť, precíznosť, veľa spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0907 824 698

Beata Bugová, Mgr - BV Finance s.r.o

10 ročne skusenosti v oblasti sprostresdkovania uverov a poistenia. Hlavnym kredom ,ktorym sa riadim je slogan Toma Marketa: Skvele služby poskytuje ten,kto to robí ozaj rád a verí si,že to zvládne s istotou a... 10 ročne skusenosti v oblasti sprostresdkovania uverov a poistenia. Hlavnym kredom ,ktorym sa riadim je slogan Toma Marketa: Skvele služby poskytuje ten,kto to robí ozaj rád a verí si,že to zvládne s istotou a eleganciou.
Zobraziť tel. číslo
0903400302
Fotka Katarina Bušková

Katarina Bušková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Ako finančný sprostredkovateľ mám za sebou desiatky spokojných klientov, všetky potrebné povolenia a certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu.Keďže teraz je veľký boom ok... Ako finančný sprostredkovateľ mám za sebou desiatky spokojných klientov, všetky potrebné povolenia a certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu.Keďže teraz je veľký boom okolo hypoték,mám možnosť ušetríť ľudom desiatky eur na uveroch,či už nových alebo starých,hypotékach nových ale aj starých/aj vo FIXE/.Zavolajte mi v prípade otázok,rada Vám poradím ale aj vybavím super ponuky
Zobraziť tel. číslo
0905913389

Jaroslav Čačko, Ing. - Fincentrum a.s.

6 ročná prax, NBS oprávnenie poisťovníctvo a úvery, ekonomické vzdelanie. Špecialista na životné poistenie. Všetky banky a poisťovne - najvýhodnejšie poistenie a hypotéka na trhu ! www.ekonomickesluzby.eu 6 ročná prax, NBS oprávnenie poisťovníctvo a úvery, ekonomické vzdelanie. Špecialista na životné poistenie. Všetky banky a poisťovne - najvýhodnejšie poistenie a hypotéka na trhu !
www.ekonomickesluzby.eu
Zobraziť tel. číslo
0915 644 489
Fotka Beata Caránková

Beata Caránková - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Ak chcete žiť bez strachu z dlhov, exekúcií, inkasných agentúr a pod, kontaktujte ma, budem sa Vám snažiť pomôcť v ich riešení, tak aby ste mohli v pokoji spať bez strachu, kto ma zase volá? To za to stojí, skú... Ak chcete žiť bez strachu z dlhov, exekúcií, inkasných agentúr a pod, kontaktujte ma, budem sa Vám snažiť pomôcť v ich riešení, tak aby ste mohli v pokoji spať bez strachu, kto ma zase volá? To za to stojí, skúste to, kontakt Vás nič nestojí, môžete len získať. Mám veľa spokojných klientov, ktorí už dobre spí.
Zobraziť tel. číslo
0948818311

Peter Černický, Bc. - Finportal, a.s.

8 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania, skúsenosti s poisťovníctvom, úvermi, sporením... 8 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania, skúsenosti s poisťovníctvom, úvermi, sporením...
Zobraziť tel. číslo
0918815088
Fotka Marta Chupánova

Marta Chupánova - TOAMFIN, s.r.o.

V oblasti financií pracujem od roku 2005. Vďaka pravidelnej starostlivosti o mojich klientov, sa mnoho mojich klientov radi už viac k mojim známym ako ku klientom. Mojim cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojno... V oblasti financií pracujem od roku 2005. Vďaka pravidelnej starostlivosti o mojich klientov, sa mnoho mojich klientov radi už viac k mojim známym ako ku klientom. Mojim cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť klientov, preto pracujem tak, aby sa na mňa kedykoľvek znovu s dôverou obrátili. Najväčšou motiváciou a odmenou pri tejto práci je pre mňa spokojný a šťastný klient.
Zobraziť tel. číslo
0948655817
Fotka Marína Chvojková

Marína Chvojková - Finportal, a.s.

veľa spokojných zákazníkov, skúsenosti v oblasti riešenia spotrebných, hypotekárnych úverov, firemného poistenia, životného poistenia, investícií a dôchodkov veľa spokojných zákazníkov, skúsenosti v oblasti riešenia spotrebných, hypotekárnych úverov, firemného poistenia, životného poistenia, investícií a dôchodkov
Zobraziť tel. číslo
0902076783

Ladislav Cienky, JUDr. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Vyše dvojročné skúsenosti. Vykonané skúšky zo sektorov poistenie alebo zaistenie, vklady, úvery,doplnkového dôchodkového sporenia. Skúšky sú overiteľné na www. NBS. Vyše dvojročné skúsenosti. Vykonané skúšky zo sektorov poistenie alebo zaistenie, vklady, úvery,doplnkového dôchodkového sporenia. Skúšky sú overiteľné na www. NBS.
Zobraziť tel. číslo
0905747273

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk