Zoznam poradcov

Fotka Ľuboš Vzorový, Ing.

Ľuboš Vzorový, Ing. - Vzorová finančná spoločnosť, s.r.o.

Som vzorový finančný poradca už 10 rokov radím klientom ako nakladať s financiami čo najhospodárnejšie a najvýnosnejšie. Som registrovaný v NBS. Absolvoval som skúšky zo sektora poistenie a zaistenie, kapitálo... Som vzorový finančný poradca už 10 rokov radím klientom ako nakladať s financiami čo najhospodárnejšie a najvýnosnejšie. Som registrovaný v NBS. Absolvoval som skúšky zo sektora poistenie a zaistenie, kapitálový trh, poskytovanie úverov. V našej firme som bol ocenený ako Najlepší poradca roku 2005 2007 2012 2013. Mám viac ako 300 spokojných klientov ktorí sa neustále ku mne vracajú. Dohodnite si so mnou nezáväzné stretnutie už dnes.
Zobraziť tel. číslo
0948106048

Mária Wojtillová, Bc. - SALVE INVESTMENTS, o.c.p., a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti životného poistenia, starobné dôchodkové sporenie od vzniku tzv. II. piliera 6 ročné skúsenosti v oblasti životného poistenia, starobné dôchodkové sporenie od vzniku tzv. II. piliera
Zobraziť tel. číslo
0911812234

XXX YYY - mBank S.A., pobočka zahraničnej banky

xxcvcx vyxcv yxv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcvy xcv yxcv yxc yxcv yxcv yxcv yxcvy xcv yxcvyxcvyxcvyxcv yxcv yxcv y xxcvcx vyxcv yxv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcv yxcvy xcv yxcv yxc yxcv yxcv yxcv yxcvy xcv yxcvyxcvyxcvyxcv yxcv yxcv y
Zobraziť tel. číslo
0912345678
Fotka Ladislav Zakar, Dr.

Ladislav Zakar, Dr. - lacozakar.sk

Mojim cieľom je v čo najväčšej miere prispieť k rovnováhe v informačnej nerovnosti medzi klientom a finančnými inštitúciami. Stojím na strane klienta aj v prípadoch, kedy je potrebné odstrániť negatívne dôsledk... Mojim cieľom je v čo najväčšej miere prispieť k rovnováhe v informačnej nerovnosti medzi klientom a finančnými inštitúciami. Stojím na strane klienta aj v prípadoch, kedy je potrebné odstrániť negatívne dôsledky vyplývajúce z aktivít takzvaných "finančných poradcov", ktorých prvotným zámerom je, za každú cenu, predávať. Takéto "produkty" sú často pre klienta nevhodné, neodzrkadľujú jeho potreby a nekorešpondujú s jeho finančnými možnosťami. Samozrejmosťou ja následná starostlivosť o klienta.
Zobraziť tel. číslo
0905424144

erik zátopek - iná

Veľa ludí si chodí do banky riešiť veci na istotu že banka im dám NAJlepšiu možnú variantu a to je chyba. Prečo ja ? jednuduchá odpoveď fungujem pre novo otvorenu spoločnosť Safelife na Slovenskom trhu a spolup... Veľa ludí si chodí do banky riešiť veci na istotu že banka im dám NAJlepšiu možnú variantu a to je chyba. Prečo ja ? jednuduchá odpoveď fungujem pre novo otvorenu spoločnosť Safelife na Slovenskom trhu a spolupracujem nie s jedno ani z dvoma ale zo všetkými spoločnostami na SK a preto vám možem ponúknuť LEN to najlepšie a najvyhodnejšie...
Zobraziť tel. číslo
+421948108316

Zuzana Zelená, Ing. - Home Credit Slovakia, a.s.

Ja som sa učila deväť rokov na základnej škole, štyri roky na strednej škole a päť rokov na vysokej škole. Som veľmi šťastná s mojim mužom a deťmi. Som nesmierne hrdá na svoju kariéru a prácu ,ktorou môžem pom... Ja som sa učila deväť rokov na základnej škole, štyri roky na strednej škole a päť rokov na vysokej škole. Som veľmi šťastná s mojim mužom a deťmi. Som nesmierne hrdá na svoju kariéru a prácu ,ktorou môžem pomáhať ľudom.
Zobraziť tel. číslo
0905565555
Fotka Matúš Zliechovec

Matúš Zliechovec - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

PRIJMEM SPOLUPRACOVNÍKOV NA OTVORENIE NOVÝCH POBOČIEK! Registrovaný v NBS a absolvovanie odborných skúšok v daných oblastiach finančného trhu. V tejto sfére vidím svoje dlhodobé pôsobenie. Vďaka nám majú ľudia... PRIJMEM SPOLUPRACOVNÍKOV NA OTVORENIE NOVÝCH POBOČIEK! Registrovaný v NBS a absolvovanie odborných skúšok v daných oblastiach finančného trhu. V tejto sfére vidím svoje dlhodobé pôsobenie. Vďaka nám majú ľudia jednoduchší život.
Zobraziť tel. číslo
0911386442
Fotka Matúš Zliechovec, Bc.

Matúš Zliechovec, Bc. - WealthEffectManagem.

Pracujem v investičnej spoločnosti, ako odborník na sporiace a investičné produkty, ktoré sú jedinečné na trhu pre retailovú klientelu. Pomocou týchto nástrojov sa dá efektívnejšie a hlavne rýchlejšie zbaviť zá... Pracujem v investičnej spoločnosti, ako odborník na sporiace a investičné produkty, ktoré sú jedinečné na trhu pre retailovú klientelu. Pomocou týchto nástrojov sa dá efektívnejšie a hlavne rýchlejšie zbaviť záväzkov ako hypotéka a podobné. Rovnako tak sa s nimi dá ideálne naplánovať dofinancovanie v prípade že riešiť bývanie máte len v pláne. Spoločnosť Wealth Effect Management má vlastných hypotekárnych odborníkov a odborníkov v servisnom centre, ktorí sa starajú o neživotné poistenie a servis
Zobraziť tel. číslo
0911 386 442

Adriana Žubrietovská, Ing. - Finportal, a.s.

registrácia v NBS, certifikáty na skúšky odbornosti, pracovné skúsenosti, spokojní klienti, plné pracovné nasadenie, pravidelný servis klientov registrácia v NBS, certifikáty na skúšky odbornosti, pracovné skúsenosti, spokojní klienti, plné pracovné nasadenie, pravidelný servis klientov
Zobraziť tel. číslo
0905155669

Roman Žuffa - Finportal, a.s.

16 ročné skúsenosti. Množstvo spokojných zákazníkov. Riešenie financií pre každého. Zastúpenie všetkých bánk na jednom mieste. 16 ročné skúsenosti. Množstvo spokojných zákazníkov. Riešenie financií pre každého. Zastúpenie všetkých bánk na jednom mieste.
Zobraziť tel. číslo
0905887165

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk