Zoznam poradcov

Anet Szilágyiová - Fincentrum a.s.

skúsenosti vo finančníctve a poistení.NBS skúšky - úvery, poistenia, DDS, kapitálový trh,stovky spokojných klientov. skúsenosti vo finančníctve a poistení.NBS skúšky - úvery, poistenia, DDS, kapitálový trh,stovky spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0949688898
Fotka Jana Tarišková, Bc.

Jana Tarišková, Bc. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Obchodná zástupkyňa Prvej Stavebnej Sporiteľne, poskytujem poradenstvo a sprostredkovanie stavebného sporenia, úverov na bývanie, spotrebiteľských úverov a výhodné poistenie nehnuteľností. Obchodná zástupkyňa Prvej Stavebnej Sporiteľne, poskytujem poradenstvo a sprostredkovanie stavebného sporenia, úverov na bývanie, spotrebiteľských úverov a výhodné poistenie nehnuteľností.
Zobraziť tel. číslo
0911 873 247
Fotka Katarína Tesáková

Katarína Tesáková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Pomáham riešiť a orientovať sa v oblasti úverov, životných poistení detí aj dospelých, poistení majetku, áut, cestovné poistenie, stavebné sporenie, sporenie krátkodobé aj dlhodobé na dôchodok, 2. pilier, leasi... Pomáham riešiť a orientovať sa v oblasti úverov, životných poistení detí aj dospelých, poistení majetku, áut, cestovné poistenie, stavebné sporenie, sporenie krátkodobé aj dlhodobé na dôchodok, 2. pilier, leasin na auto, investovanie...
Mojou prioritou je spokojný klient.
Zobraziť tel. číslo
0915 865 961
Fotka Katarína Tesáková

Katarína Tesáková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Zastupujem klienta v oblasti finančných služieb a sprostredkovania s finančnými inštitúciami v prospech klienta.Odbornosť v daných oblastiach mám obhájenú opakovanými skúškami, certifikátmi, registráciou v NBS... Zastupujem klienta v oblasti finančných služieb a sprostredkovania s finančnými inštitúciami v prospech klienta.Odbornosť v daných oblastiach mám obhájenú opakovanými skúškami, certifikátmi, registráciou v NBS a v neposlednom rade aj stovkami klientov...
Zobraziť tel. číslo
0915 865 961
Fotka Erika Timoranská

Erika Timoranská - Finportal, a.s.

mám 16 ročné skúsenosti v bankovníctve a finančnom poradenstve.Spolupracujem so všetkými bankami a finančnými inštitúciami. Vzhľadom na dĺžku praxe mám vyriešených a schválených niekoľko stoviek hypotekárnych ú... mám 16 ročné skúsenosti v bankovníctve a finančnom poradenstve.Spolupracujem so všetkými bankami a finančnými inštitúciami. Vzhľadom na dĺžku praxe mám vyriešených a schválených niekoľko stoviek hypotekárnych úverov k spokojnosti klienta s exkluzívnymi podmienkami pre klienta a samozrejme s následnou starostlivosťou o finančné portfólio klienta. Kompletné poradenstvo vykonávam na základe registrácie v NBS.
Zobraziť tel. číslo
+421905932769

Mária Tkáčová - Broker Consulting, a.s.

11 ročná skúsennosť, registrácia vo všetkých sektoroch, profesionalita, množstvo spokojných klientov 11 ročná skúsennosť, registrácia vo všetkých sektoroch, profesionalita, množstvo spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0910913682
Fotka Michal Tóth

Michal Tóth - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Pomáham ľudom efektívne pracovať s peniazmi. Určite ste už niekedy narazili na problém v oblasti poistenia, hypoték či sporenia, ktorý ste nevedeli sami vyriešiť. Ak sa vám vyskytnú nejaké štrapácie v tejto s... Pomáham ľudom efektívne pracovať s peniazmi.
Určite ste už niekedy narazili na problém v oblasti poistenia, hypoték či sporenia, ktorý ste nevedeli sami vyriešiť. Ak sa vám vyskytnú nejaké štrapácie v tejto sfére opäť, neváhajte ma kontaktovať.
Vyše dvoch rokov spolupracujem s OVB Allfinanz a.s.
V spolupráci s mojím menom získate serióznosť, korektnosť a férový prístup.

http://www.akademiarozvoja.sk/financny-tip/poistenie-produkt-ktory-ma-sluzit/
www.akademiarozvoja.sk
Zobraziť tel. číslo
0948207810
Fotka Zoltán Tóth, Mgr.

Zoltán Tóth, Mgr. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Som okresným riaditeľom pre OVB. Spolupracovníci OVB sa aktívne podieľajú na tvorbe relácie Krotitelia dlhov vysielanej pravidelne na STV1. Mám viac ako 11 ročné skúsenosti s poskytovaním finančných služieb. Po... Som okresným riaditeľom pre OVB. Spolupracovníci OVB sa aktívne podieľajú na tvorbe relácie Krotitelia dlhov vysielanej pravidelne na STV1. Mám viac ako 11 ročné skúsenosti s poskytovaním finančných služieb. Ponúkam komplexné vypracovanie riešení ako financovať svoje bývanie za čo najkratší čas a najmenej peňazí pri zohľadnení individuálnych potrieb a možností. Viac informácií o mne a našej službe nájdete na: www.byvanievovlastnom.sk Kontakt: +421 918 462 111 E-mail: toth@byvanievovlastnom.sk
Zobraziť tel. číslo
+421918462111
Fotka Iveta Vaculovičová

Iveta Vaculovičová - Broker Consulting, a.s.

15-ročné skúsenosti v oblasti finančného poradenstva, komplexné finančné služby v oblasti rodinných financií 15-ročné skúsenosti v oblasti finančného poradenstva, komplexné finančné služby v oblasti rodinných financií
Zobraziť tel. číslo
0905520732

Andrea Valková - PARTNERS GROUP SK, s.r.o.

Vlastnim licencie na vsetky segmenty financneho sprostredkovania, cim viem zastresit komplexne portfolio klienta. Od hypoteky po cestovne poistenie. Verim, ze ludia sa mozu mat lepsie, ak by aspon tie produkty... Vlastnim licencie na vsetky segmenty financneho sprostredkovania, cim viem zastresit komplexne portfolio klienta. Od hypoteky po cestovne poistenie. Verim, ze ludia sa mozu mat lepsie, ak by aspon tie produkty financneho trhu, ktore vyuzivaju, mali spravne nastavene. Mojim cielom je, aby klienti citili, ze vdaka nasej spolupraci sa maju lepsie.
Zobraziť tel. číslo
0905926855

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk