Zoznam poradcov

Fotka Zuzana Valkovičová

Zuzana Valkovičová - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Odborný konzultant Prvej Stavebnej Sporiteľne. Poskytovanie finančného poradenstva v oblasti hypoték, úverov na vybavenie domácnosti, sporenia, stavebného sporenia, poistenia nehnuteľnosti. Servis k zmluvám. Odborný konzultant Prvej Stavebnej Sporiteľne. Poskytovanie finančného poradenstva v oblasti hypoték, úverov na vybavenie domácnosti, sporenia, stavebného sporenia, poistenia nehnuteľnosti. Servis k zmluvám.
Zobraziť tel. číslo
0911469676

Peter Vano, Bc - 1. Servisné Finančné centrum, s.r.o.

Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole Testovacie pole
Testovacie pole
Zobraziť tel. číslo
+421907761771
Fotka Ľubor Varecha

Ľubor Varecha - ProSight Finance a. s.

Ak sporenie tak priamo do fondov. AK poistenie tak rizikové poistenie. Všetko za najnižšie poplatky na trhu. Nastavenie optimálneho portfólia. Ak sporenie tak priamo do fondov. AK poistenie tak rizikové poistenie. Všetko za najnižšie poplatky na trhu. Nastavenie optimálneho portfólia.
Zobraziť tel. číslo
0949895007
Fotka Róbert Varga

Róbert Varga - R. Vargas s.r.o

Mnoho ročné skúsenosti vo oblasti finančného sprostredkovania a poradenstva. Možnosť využitia všetkých nižšie uvedených riešení, Bezplatne! -zabezpečenie príjmu -riešenie bývania -zabezpečenie detí -rieše... Mnoho ročné skúsenosti vo oblasti finančného sprostredkovania a poradenstva. Možnosť využitia všetkých nižšie uvedených riešení, Bezplatne!

-zabezpečenie príjmu
-riešenie bývania
-zabezpečenie detí
-riešenie dôchodku
-budovanie a zabezpečenie majetku
-investovanie
-iné zabezpečenia
-štátna podpora a daňové výhody
Zobraziť tel. číslo
+421918113415

Mária Vargová - Fincentrum a.s.

viacročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, veľa spokojných klientov... viacročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, veľa spokojných klientov...
Zobraziť tel. číslo
0911 122636
Fotka Milan Varšo, Ing.

Milan Varšo, Ing. - Fincentrum a.s.

Som odborník v osobných a podnikateľských financiách s ekonomickým vzdelaním a praxou v banke, stavebnej sporiteľni a od roku 2012 ako finančný sprostredkovateľ v oblasti úverov, poistenia a kapitálového trhu.... Som odborník v osobných a podnikateľských financiách s ekonomickým vzdelaním a praxou v banke, stavebnej sporiteľni a od roku 2012 ako finančný sprostredkovateľ v oblasti úverov, poistenia a kapitálového trhu. Klientom pomôžem ako ušetriť peniaze na úveroch a poistení a sprostredkujem službu do inštitúcie, kde to pre neho bude najvýhodnejšie. V prípade refinancovania úveru do inej banky, vypočítam úsporu peňazí a navrhnem optimálne splátky výhodné pre klienta. Moje služby sú pre klienta zdarma.
Zobraziť tel. číslo
0917138805

Ľudovit Vaško - Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.

Uvery s urokovou sadzbou od 1,99% fix az na 5 rokov Pre viac informacii osobne stretnutie alebo telefonicky Uvery s urokovou sadzbou od 1,99% fix az na 5 rokov
Pre viac informacii osobne stretnutie alebo telefonicky
Zobraziť tel. číslo
0904338515

Matúš Vesel - ProSight Finance a. s.

Mám správne nastavenú poistku ? Vyhovuje mojim aktuálnym potrebám ? Mám najlacnejší úver ? Dajú sa znížiť moje mesačné splátky ? Budem mať z čoho žiť na dôchodku ? - ak sa pýtate tieto otázky, mám pre Vás to sp... Mám správne nastavenú poistku ? Vyhovuje mojim aktuálnym potrebám ? Mám najlacnejší úver ? Dajú sa znížiť moje mesačné splátky ? Budem mať z čoho žiť na dôchodku ? - ak sa pýtate tieto otázky, mám pre Vás to správne riešenie.
Zobraziť tel. číslo
0918 786 416

Michal Veselovský - Finvia Group s.r.o.

Poskytujem nadštandartné finančné poradenstvo vo viacerých sektoroch. Mám certifikaty v sektore Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov a Kapitálový trh. Svojím klientom odhalujem tzv. "finančnú pravdu". Vyu... Poskytujem nadštandartné finančné poradenstvo vo viacerých sektoroch. Mám certifikaty v sektore Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov a Kapitálový trh. Svojím klientom odhalujem tzv. "finančnú pravdu". Využívajte svoje produkty a nedovoľte aby ste nimy boli využívaný.
Zobraziť tel. číslo
0948132401
Fotka Michal Virba

Michal Virba - ProSight Finance a. s.

Som odborník, ktorý preferuje argumenty na základe faktov. Ukážem, ako efektívne sporiť cez program pravidelného investovania, poistiť sa jednoducho a lacno cez rizikové poistenie a tým sa vyhnúť plateniu... Som odborník, ktorý preferuje argumenty na základe faktov.

Ukážem, ako efektívne sporiť cez program pravidelného investovania, poistiť sa jednoducho a lacno cez rizikové poistenie a tým sa vyhnúť plateniu nezmyselných poplatkov!

Taktiež Vám rád zodpoviem na otázky ohľadne Pilierov, refinancovania úverov a neživotného poistenia.

Preto, ak aj vy nechcete platiť zbytočne poplatky v zmluvách , jednoducho sa mi ozvite a spolu nájdeme riešenie.
Zobraziť tel. číslo
0915425322

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk