Zoznam poradcov

Fotka Ľubomír Špeťko

Ľubomír Špeťko - Fincentrum a.s.

Profesionálne sprostredkovanie finančných služieb vo všetkých sektoroch finančného trhu. Mojou špecializáciu je správne nastavenie rizikového životného poistenia a dlhodobé sporenie do podielových fondov. Svo... Profesionálne sprostredkovanie finančných služieb vo všetkých sektoroch finančného trhu. Mojou špecializáciu je správne nastavenie rizikového životného poistenia a dlhodobé sporenie do podielových fondov.
Svojim klientom vyberám poistenie, ktoré najviac vyhovuje ich požiadavkám a preferenciám a popri tom je stále cenovo zaujímavé. Pri podielových fondoch kladiem veľký dôraz na nízke priebežné poplatky ktoré často krát rozhodujú o tom, či klient zarobí nadštandardne.

www.financiepopravde.sk
Zobraziť tel. číslo
0905657294
Fotka Radovan Strenk, Ing.

Radovan Strenk, Ing. - Finportal, a.s.

Veľmi dôležité pri výbere správneho finančného produktu je POROVNANIE produktov z hľadiska kvality a ceny. Len na základe objektívneho POROVNANIA sa vie klient vhodne rozhodnúť, ktorý finančný produkt si kúpi.... Veľmi dôležité pri výbere správneho finančného produktu je POROVNANIE produktov z hľadiska kvality a ceny. Len na základe objektívneho POROVNANIA sa vie klient vhodne rozhodnúť, ktorý finančný produkt si kúpi. Preto moji klienti získavajú OBJEKTÍVNE POROVNANIE - hypoték, poistenia, investovania a sporenia... čo im šetrí čas a peniaze.
Zobraziť tel. číslo
0903534893
Fotka Katarína Strnádlová, Mgr.

Katarína Strnádlová, Mgr. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Viac ako 2 roky skúseností na finančnom trhu a desiatky spokojných klientov. S každým klientom jednám individuálne a pristupujem zodpovedne k riešeniu jeho finančnej situácie. Nezastupujem žiadnu finančnú inšt... Viac ako 2 roky skúseností na finančnom trhu a desiatky spokojných klientov. S každým klientom jednám individuálne a pristupujem zodpovedne k riešeniu jeho finančnej situácie. Nezastupujem žiadnu finančnú inštitúciu, ale klienta pri komunikácii s inštitúciami.

Pôsobím v okolí Čadce, Kysuckého Nového Mesta a Žiliny.
Zobraziť tel. číslo
0915 815 434
Fotka Magdalena Suchánová

Magdalena Suchánová - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Chcete aj Vy riešiť svoje problémy s dlhmi? Potom ma kontaktujte, pomôžem Vám. Mám veľa spokojných klientov, chcete medzi ne patriť aj Vy? Nad nad čím ešte váhate? Alebo snáď chcete čakať na svojho exekútora? N... Chcete aj Vy riešiť svoje problémy s dlhmi? Potom ma kontaktujte, pomôžem Vám. Mám veľa spokojných klientov, chcete medzi ne patriť aj Vy? Nad nad čím ešte váhate? Alebo snáď chcete čakať na svojho exekútora? Nečakajte, kontaktujte!
Zobraziť tel. číslo
0903231179

Veronika Šuhajova - Finportal, a.s.

registracia v NBS , poskytovanie financnych sluzieb ,spokojni klienti ,mam skusennost v danej oblasti , pomozem aj pri rieseni bytovej otazky registracia v NBS , poskytovanie financnych sluzieb ,spokojni klienti ,mam skusennost v danej oblasti , pomozem aj pri rieseni bytovej otazky
Zobraziť tel. číslo
0949 417 671
Fotka Ivan Švec

Ivan Švec - PROFI CREDIT Slovakia s.r.o.

Pracujem ak viazaný finančný agent pre oblasť celej SR. Ponúkame nebankové úvery pre zamestnaných a podnikateľské úvery, Pracujem ak viazaný finančný agent pre oblasť celej SR. Ponúkame nebankové úvery pre zamestnaných a podnikateľské úvery,
Zobraziť tel. číslo
0940587230

Štefan Szabo, Mgr. - Broker Consulting, a.s.

Mám 11 ročnú prax v poisťovníctve. Poradím Vám ako ušetriť na hypotéke. Ako správne prefinancovať mot. vozidlo cez leasing. Poradím Vám v 2. a 3 pilieri. Na kapitálovom trhu Vám odporučím kde investovať :) Mám 11 ročnú prax v poisťovníctve. Poradím Vám ako ušetriť na hypotéke. Ako správne prefinancovať mot. vozidlo cez leasing. Poradím Vám v 2. a 3 pilieri. Na kapitálovom trhu Vám odporučím kde investovať :)
Zobraziť tel. číslo
0902328167
Fotka Lýdia Szabóová

Lýdia Szabóová - BANKBROKER Invest, a.s.

5 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finačných služieb, registrácia v NBS v oblasti poistenia a zaistenia, kapitálového trhu 5 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finačných služieb, registrácia v NBS v oblasti poistenia a zaistenia, kapitálového trhu
Zobraziť tel. číslo
421918495055

Adriana Szakácsová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mám 12 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania,stovky spokojných klientov,bezplatný dlhodobý servis,individuálny prístup ku klientom,riešenie problémov akéhokoľvek druhu v poisťovníctve,bankovníc... Mám 12 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania,stovky spokojných klientov,bezplatný dlhodobý servis,individuálny prístup ku klientom,riešenie problémov akéhokoľvek druhu v poisťovníctve,bankovníctve,v úveroch:)
Zobraziť tel. číslo
0903955823

Arpád Szakal, Ing - CAPITOL, akciová spoločnosť

15 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikáty odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, tisícky spokojných klientov 15 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikáty odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, tisícky spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0905315856

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk