Zoznam poradcov

Fotka Martin Sláma

Martin Sláma - Finvia Group s.r.o.

Mojou primárnou snahou je robiť poradenstvo inak, než celá rada finančných žralokov a upírov, ktorí dokážu povysávať peňaženky takmer do dna a stáva sa, že ani to dno im nestačí a z klienta sa stáva otrok. Pre... Mojou primárnou snahou je robiť poradenstvo inak, než celá rada finančných žralokov a upírov, ktorí dokážu povysávať peňaženky takmer do dna a stáva sa, že ani to dno im nestačí a z klienta sa stáva otrok.
Preto by som Vás všetkých chcel pozvať na moje webové stránky, kde spristupním aj návody ako spraviť niektoré činnosti bez pomoci.
Zobraziť tel. číslo
0903266747
Fotka Marek Slamený

Marek Slamený - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

7 ročne skúsenosti v oblasti financií a sprostredkovania, certifikáti vo všetkých oblastiach, registrácia v NBS , vyše 100 spokojných klientov ktorým boli splnené ich plány. 7 ročne skúsenosti v oblasti financií a sprostredkovania, certifikáti vo všetkých oblastiach, registrácia v NBS , vyše 100 spokojných klientov ktorým boli splnené ich plány.
Zobraziť tel. číslo
0903489116

Jitka Slivková - Broker Consulting, a.s.

V oblasti financií pracujem 19 rokov, z toho 17 rokov v bankovníctve. Uprednostňujem individuálny prístup ku klientovi,pre ktorého sa snažím nájsť čo najvhodnejšie riešenia. Som registrovaná v NBS v sektoroch:... V oblasti financií pracujem 19 rokov, z toho 17 rokov v bankovníctve. Uprednostňujem individuálny prístup ku klientovi,pre ktorého sa snažím nájsť čo najvhodnejšie riešenia. Som registrovaná v NBS v sektoroch: poskytovanie úverov, prijímanie vkladov, poistenia a zaistenia a kapitálového trhu.
Zobraziť tel. číslo
0908310105

Angelika Slobodová - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

poradenstvo a sprostredkovanie,registrácia v Národnej banke Slovenska, certifikácia v daných oblastiach poradenstvo a sprostredkovanie,registrácia v Národnej banke Slovenska, certifikácia v daných oblastiach
Zobraziť tel. číslo
0940377831

Ľudmila Slobodová - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. Veľmi rada Vám pomôžem znížiť Vaše mesačné splátky do jednej výhodnej ....Neváhajte ma kontaktovať aj v prípade spolupráce..... Odborný konzultant Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. Veľmi rada Vám pomôžem znížiť Vaše mesačné splátky do jednej výhodnej ....Neváhajte ma kontaktovať aj v prípade spolupráce.....
Zobraziť tel. číslo
0917834119
Fotka Adam Slovák, Mgr.

Adam Slovák, Mgr. - Fincentrum a.s.

Viac ako 3 ročné skúsenosti vo finančnom sektore. Prešiel som si pozíciami špecialistu na poistenie a aktuálne pôsobím na pozícii poradcu vo firme Fincentrum. Nie som sprostredkovateľ ,,predajca'' produktov a... Viac ako 3 ročné skúsenosti vo finančnom sektore. Prešiel som si pozíciami špecialistu na poistenie a aktuálne pôsobím na pozícii poradcu vo firme Fincentrum.
Nie som sprostredkovateľ ,,predajca'' produktov ale zaoberám sa hlavne finančným majetkom klientov a dávam im jasný merateľný výsledok ako ich majetok pracuje.
Aktuálne pôsobím v regiónoch Martin, Žilina, Banská Bystrica rád vás privítam v jednej z našich kancelárii.
Zobraziť tel. číslo
0907774206
Fotka Andrej Šnajder

Andrej Šnajder - Fincentrum a.s.

Investovanie, poistenie majetku ale aj životné poistenie či úvery. To všetko zabezpečím rýchlo kvalitne no hlavne podľa Vašich predstáv. Vyše troch rokov skúseností v jednej z najväčších spoločností s najväčším... Investovanie, poistenie majetku ale aj životné poistenie či úvery. To všetko zabezpečím rýchlo kvalitne no hlavne podľa Vašich predstáv. Vyše troch rokov skúseností v jednej z najväčších spoločností s najväčším portfóliom a kvalitou.
Zobraziť tel. číslo
0944223692
Fotka Zsolt Šoltés

Zsolt Šoltés - Finportal, a.s.

Skúsenosti ukazujú, že veľa zložitých a neprehľadných finančných produktov je nevýhodných. Stále viac ľudí sa dožíva vysokého veku a potrebujú mať možnosť kompenzovať zhoršujúcu sa starostlivosť zo strany štátu... Skúsenosti ukazujú, že veľa zložitých a neprehľadných finančných produktov je nevýhodných. Stále viac ľudí sa dožíva vysokého veku a potrebujú mať možnosť kompenzovať zhoršujúcu sa starostlivosť zo strany štátu a naopak mladí ľudia potrebujú riešenia na financovanie svojich plánov a budúcnosti svojich detí. So svojimi klientmi sa rozprávam otvorene, v zrozumiteľnom jazyku a snažím sa aby rozumeli všetkým nákladom súvisiace s riešeniami ktorých užitočnosť pre klientov je nesporná.
Zobraziť tel. číslo
+421905343619

Adrián Šoltés, Ing. - PRO SERVICES s.r.o.

Ponúkame len profesionálne služby bankových inštitúcií. Nie sme limitovaný, ponúkame širokú škálu takmer všetkých finančných spoločností pôsobiacich na Slovenskom trhu. Ponúkame len profesionálne služby bankových inštitúcií. Nie sme limitovaný, ponúkame širokú škálu takmer všetkých finančných spoločností pôsobiacich na Slovenskom trhu.
Zobraziť tel. číslo
0944 648 500

Patrik Spanyo - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

- kam miznú vaše peniaze ? = osobný aj rodinný rozpočet – príjmy a výdavky = analýza a úprava finančného toku = bezplatná analýza, ktorá Vám ušetrí peniaze a mesačné náklady, ktoré môžete následne použiť... - kam miznú vaše peniaze ?
= osobný aj rodinný rozpočet – príjmy a výdavky
= analýza a úprava finančného toku
= bezplatná analýza, ktorá Vám ušetrí peniaze a mesačné náklady, ktoré môžete následne použiť podľa odporúčaného plánu alebo vlastného uváženia

- nezávislé vybavenie hypo. úveru
- špeciálne výhody a služby
- 100% diskrétnosť a profesionalita
- kvalita namiesto kvantity
Zobraziť tel. číslo
0948092193

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk