Zoznam poradcov

Branislav Barbirík - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti privátneho bankovníctva, overená spôsobilosť vo všetkých sektoroch NBS, Vyše dvesto spokojných klientov s ktorými aktívne pracujem na ich cieľoch. 6 ročné skúsenosti v oblasti privátneho bankovníctva, overená spôsobilosť vo všetkých sektoroch NBS, Vyše dvesto spokojných klientov s ktorými aktívne pracujem na ich cieľoch.
Zobraziť tel. číslo
0904862425
Fotka Dušan Barborík, Ing.

Dušan Barborík, Ing. - Finportal, a.s.

Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, v oblasti hypoték, úverov, investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista s dlhoročnými skúsenosťami s potrebnými licenciami, skúškami a zápi... Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, v oblasti hypoték, úverov, investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista s dlhoročnými skúsenosťami s potrebnými licenciami, skúškami a zápisom v NBS. Poradím a pomôžem s vybavovaním úveru, refinancovaním, konsolidáciou úverov, nájdeme riešenie ako znížiť splátku. V prípade potreby životného a neživotného poistenia ma neváhajte kontaktovať, som tu pre Vás. Zhodnotili by ste svoje peniaze? Nájdem pre Vás najlepšie možnosti.
Zobraziť tel. číslo
+421 905 313292
Fotka Marek Belák

Marek Belák - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Ako finančný sprostredkovateľ mám za sebou desiatky spokojných klientov, všetky potrebné povolenia, certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu. Preto ak Vás zaujíma, ako zb... Ako finančný sprostredkovateľ mám za sebou desiatky spokojných klientov, všetky potrebné povolenia, certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu. Preto ak Vás zaujíma, ako zbytočne nepreplácať, využite kontakt na tejto stránke.
S tými odvážnymi, ktorí využijú túto možnosť sa o tom rád porozprávam a ukážem ako.
Zobraziť tel. číslo
0904813090

Peter Belica - Brokeria a.s.

Mám viac ako 15 ročné skúsenosti s financiami. Netlačím na klientov. Stredobodom mojej pozornosti sú záujmy klienta. Bližšie informácie nájdete na www.peterbelica.sk, . Mám viac ako 15 ročné skúsenosti s financiami. Netlačím na klientov. Stredobodom mojej pozornosti sú záujmy klienta.
Bližšie informácie nájdete na www.peterbelica.sk, .
Zobraziť tel. číslo
0907736727
Fotka Fabbio Ben

Fabbio Ben - Iná

Chcete byť finančne nezávislý? Či už ste rodina, podnikateľ, študent, jednotlivec alebo dokonca farmár, sme Vám k dispozícii na podporu od € 2000 od € 500,000 za pevnú úrokovú sadzbu 2,5%. Neváhajte nás kon... Chcete byť finančne nezávislý?
Či už ste rodina, podnikateľ, študent, jednotlivec alebo dokonca farmár, sme Vám k dispozícii na podporu od € 2000 od € 500,000 za pevnú úrokovú sadzbu 2,5%.

Neváhajte nás kontaktovať.

Číslo akcie: +33644694927
E-mail: Fabbioben@gmail.com
Zobraziť tel. číslo
33644694927
Fotka Milan Beňo, Ing.

Milan Beňo, Ing. - EQ Finance s.r.o.

Mám 10 ročné skúsenosti vo Finančnej sfére v oblasti investícií a úverov. Taktiež pôsobím v oblasti sprostredkovania predaja budov, pozemkov a developerských projektov. V oblasti úverov Vám viem vybaviť čo n... Mám 10 ročné skúsenosti vo Finančnej sfére v oblasti investícií a úverov. Taktiež pôsobím v oblasti sprostredkovania predaja budov, pozemkov a developerských projektov.

V oblasti úverov Vám viem vybaviť čo najlepšie podmienky v každej jednej banke priamo cez riaditeľa danej banky. Robím aj Korporátne úvery.

V oblasti investícií viem zabezpečiť investíciu s fixným výnosom 6,5% ročne.

Ak máte zmysluplný projekt, ktorý Vám treba prefinancovať, tak zabezpečím investora.
Zobraziť tel. číslo
0948399999
Fotka Veronika Berkyová

Veronika Berkyová - DELUVIS s.r.o.

Pomôžem Vám s riešením všetkých vaších finančných potrieb a požiadaviek. Profesionalita a záujmy klienta sú vždy na prvom mieste. Pomôžem Vám s riešením všetkých vaších finančných potrieb a požiadaviek. Profesionalita a záujmy klienta sú vždy na prvom mieste.
Zobraziť tel. číslo
0948786808

Marcela Berníková, Bc. - Fincentrum a.s.

Finančné poradenstvo vždy v prospech klienta! Profesionálne prezentovanie vybraných finančných produktov a servis klientových finančných záležitosti. Finančné poradenstvo vždy v prospech klienta! Profesionálne prezentovanie vybraných finančných produktov a servis klientových finančných záležitosti.
Zobraziť tel. číslo
0907 939 578

Miroslav Bezák - Finportal, a.s.

7 ročné skúsenosti v oblasti poistenia života, majetku, právnej ochrany, poistenia právnických osôb , hypotekárnych a spotrebných úverov , sporenia a investovania. 7 ročné skúsenosti v oblasti poistenia života, majetku, právnej ochrany, poistenia právnických osôb , hypotekárnych a spotrebných úverov , sporenia a investovania.
Zobraziť tel. číslo
0904281322

Zuzana Bitarovská - Finportal, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania, certifikát odbornej spôsobilosti v oblasti kapitálový trh, poistenie alebo zaistenie, príjímanie vkladov, poskytovanie úverov. Povolenie NBS.... Za moj... 6 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania, certifikát odbornej spôsobilosti v oblasti kapitálový trh, poistenie alebo zaistenie, príjímanie vkladov, poskytovanie úverov. Povolenie NBS....
Za mojimi skúsenosťami stoja stovky spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0908307034

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk