Zoznam poradcov

Fotka Marek Belák

Marek Belák - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Ako finančný sprostredkovateľ mám za sebou desiatky spokojných klientov, všetky potrebné povolenia, certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu. Preto ak Vás zaujíma, ako zb... Ako finančný sprostredkovateľ mám za sebou desiatky spokojných klientov, všetky potrebné povolenia, certifikáty, a za chrbtom spoločnosť ktorá je dlhodobým lídrom na finančnom trhu. Preto ak Vás zaujíma, ako zbytočne nepreplácať, využite kontakt na tejto stránke.
S tými odvážnymi, ktorí využijú túto možnosť sa o tom rád porozprávam a ukážem ako.
Zobraziť tel. číslo
0904813090

Peter Belica - Brokeria a.s.

Mám viac ako 15 ročné skúsenosti s financiami. Netlačím na klientov. Stredobodom mojej pozornosti sú záujmy klienta. Bližšie informácie nájdete na www.peterbelica.sk, . Mám viac ako 15 ročné skúsenosti s financiami. Netlačím na klientov. Stredobodom mojej pozornosti sú záujmy klienta.
Bližšie informácie nájdete na www.peterbelica.sk, .
Zobraziť tel. číslo
0907736727
Fotka Milan Beňo, Ing.

Milan Beňo, Ing. - EQ Finance s.r.o.

Mám 10 ročné skúsenosti vo Finančnej sfére v oblasti investícií a úverov. Taktiež pôsobím v oblasti sprostredkovania predaja budov, pozemkov a developerských projektov. V oblasti úverov Vám viem vybaviť čo n... Mám 10 ročné skúsenosti vo Finančnej sfére v oblasti investícií a úverov. Taktiež pôsobím v oblasti sprostredkovania predaja budov, pozemkov a developerských projektov.

V oblasti úverov Vám viem vybaviť čo najlepšie podmienky v každej jednej banke priamo cez riaditeľa danej banky. Robím aj Korporátne úvery.

V oblasti investícií viem zabezpečiť investíciu s fixným výnosom 6,5% ročne.

Ak máte zmysluplný projekt, ktorý Vám treba prefinancovať, tak zabezpečím investora.
Zobraziť tel. číslo
0948399999

Marcela Berníková, Bc. - Fincentrum a.s.

Finančné poradenstvo vždy v prospech klienta! Profesionálne prezentovanie vybraných finančných produktov a servis klientových finančných záležitosti. Finančné poradenstvo vždy v prospech klienta! Profesionálne prezentovanie vybraných finančných produktov a servis klientových finančných záležitosti.
Zobraziť tel. číslo
0907 939 578

Miroslav Bezák - Finportal, a.s.

7 ročné skúsenosti v oblasti poistenia života, majetku, právnej ochrany, poistenia právnických osôb , hypotekárnych a spotrebných úverov , sporenia a investovania. 7 ročné skúsenosti v oblasti poistenia života, majetku, právnej ochrany, poistenia právnických osôb , hypotekárnych a spotrebných úverov , sporenia a investovania.
Zobraziť tel. číslo
0904281322

Zuzana Bitarovská - Finportal, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania, certifikát odbornej spôsobilosti v oblasti kapitálový trh, poistenie alebo zaistenie, príjímanie vkladov, poskytovanie úverov. Povolenie NBS.... Za moj... 6 ročné skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania, certifikát odbornej spôsobilosti v oblasti kapitálový trh, poistenie alebo zaistenie, príjímanie vkladov, poskytovanie úverov. Povolenie NBS....
Za mojimi skúsenosťami stoja stovky spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0908307034
Fotka Arnold Bize

Arnold Bize - Finportal, a.s.

12 ročná skúsenosť v oblasti finančných služieb a sprostredkovania spotrebných úverov, hypoték, refinančných úverov, rýchlych pôžičiek, ... s certifikátom odbornosti v danej oblasti, registráciou v NBS a stovky... 12 ročná skúsenosť v oblasti finančných služieb a sprostredkovania spotrebných úverov, hypoték, refinančných úverov, rýchlych pôžičiek, ... s certifikátom odbornosti v danej oblasti, registráciou v NBS a stovky spokojných klientov. Sprostredkovanie pôžičky pre každého (celé Slovensko) je u nás vždy zadarmo!
Zobraziť tel. číslo
+421907255635
Fotka Alexandra Bodnárová, Mgr.

Alexandra Bodnárová, Mgr. - INSIA SK s.r.o.

TOPoistenie s.r.o. vykonáva finančné sprostredkovanie v obore poistenia automobilov, majetku a života. Mojou prioritou je profesionalita, precíznosť, flexibilita a proklientský prístup. TOPoistenie s.r.o. vykonáva finančné sprostredkovanie v obore poistenia automobilov, majetku a života. Mojou prioritou je profesionalita, precíznosť, flexibilita a proklientský prístup.
Zobraziť tel. číslo
0904567496
Fotka Katarína Bombiczová

Katarína Bombiczová - AXA životní pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Vyše 10 ročné skúsenosti v danej oblasti, skúšky v NBS. Úvery riešené cez maklérsku spoločnosť - prehľad všetkých bánk na Slovensku. Vyše 10 ročné skúsenosti v danej oblasti, skúšky v NBS. Úvery riešené cez maklérsku spoločnosť - prehľad všetkých bánk na Slovensku.
Zobraziť tel. číslo
0915976822
Fotka Kornel Borsányi

Kornel Borsányi - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Dlhodobé skúsenosti v oblasti bankovníctva, poistného trhu. Spolupracujem iba s kvalitnými a overenými bankami detto aj poisťovne. Dlhodobé skúsenosti v oblasti bankovníctva, poistného trhu. Spolupracujem iba s kvalitnými a overenými bankami detto aj poisťovne.
Zobraziť tel. číslo
0907754027

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk