Zoznam poradcov

Veronika Ridarská - Fincentrum a.s.

Ja zastupujem spoločnosť Fincentrum (patríme medzi najväčšie finančno-sprostredkovateľské spoločnosti na trhu). Pomáham ľuďom prijímať tie správne rozhodnutia o ich financiách, aby zbytočne nepreplácali na fina... Ja zastupujem spoločnosť Fincentrum (patríme medzi najväčšie finančno-sprostredkovateľské spoločnosti na trhu). Pomáham ľuďom prijímať tie správne rozhodnutia o ich financiách, aby zbytočne nepreplácali na finančnom trhu. Spolupracujeme so všetkými bankami- dbám na objektívnosť.
Ak by ste mali záujem o nezáväznú konzultáciu ohľadom hypotekárneho úveru, alebo poistenia nehnuteľnosti, pokojne ma kontaktujte.
S pozdravom Veronika Ridarská
(mail: veronika.ridarska@fincentrum.com, t.č. 0949284175
Zobraziť tel. číslo
0949284175
Fotka Vladimír Rybanič

Vladimír Rybanič - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Máte dlhy? Neviete ako ich riešiť, prerástli Vám cez hlavu? A pritom nechcete spoznať svojho exekútora? Alebo ho už poznáte? Stále niekto volá, zaplať, zaplať? Chcete mať už pokoj? Tak potom ste tu správne a ak... Máte dlhy? Neviete ako ich riešiť, prerástli Vám cez hlavu? A pritom nechcete spoznať svojho exekútora? Alebo ho už poznáte? Stále niekto volá, zaplať, zaplať? Chcete mať už pokoj? Tak potom ste tu správne a ak viete čo naozaj chcete - kontaktujte ma.
Iste budete ďalším spokojným klientom.
Zobraziť tel. číslo
0911139113

Ján Rybár - Fincentrum a.s.

Mám dlhoročné skúsenosti na finančnom trhu a pôsobím hlavne ako odborník na hypotéky. Moja pôsobnosť je celoslovenská. Mám dlhoročné skúsenosti na finančnom trhu a pôsobím hlavne ako odborník na hypotéky. Moja pôsobnosť je celoslovenská.
Zobraziť tel. číslo
0903545921
Fotka Ivana Salíniová

Ivana Salíniová - Brokeria a.s.

Informácie a odporúčania, ktoré svojím klientom poskytujem sú nezávislé , transparentné a kvalifikované, pričom vychádzajú z prianí a požiadaviek klienta. Najdôležitejšie pre mňa sú spokojný klienti, ktorí sa... Informácie a odporúčania, ktoré svojím klientom poskytujem sú nezávislé , transparentné a kvalifikované, pričom vychádzajú z prianí a požiadaviek klienta. Najdôležitejšie pre mňa sú spokojný klienti, ktorí sa na mňa môžu obrátiť s akoukoľvek požiadavkou z oblasti financií a ja viem, že dostanú tú najkvalitnejšiu radu.Veľkú výhodu pre mojich klientov je veľké portfólio produktov, ktoré im môžem ponúknuť.
Zobraziť tel. číslo
0918399181

Jozef Šarkovič - Finportal, a.s.

Aj Informácie môžu byť dobrou Investíciou. Poradenstvo a Sprostredkovanie v oblastiach: Investície / Dôchodky / Sporenie / Poistenie Skúsenosti v oblasti finančných služieb viac ako 15 rokov. Aj Informácie môžu byť dobrou Investíciou.

Poradenstvo a Sprostredkovanie v oblastiach: Investície / Dôchodky / Sporenie / Poistenie

Skúsenosti v oblasti finančných služieb viac ako 15 rokov.
Zobraziť tel. číslo
0940 869 868

Viera Semaneková, Ing. - MetLife Amslico poisťovňa, a.s.

16 ročné skúsenosti v oblasti životného poistenia, registrácia v NBS, serióznosť, v poistkách je rozdiel a nie sú pre každého 16 ročné skúsenosti v oblasti životného poistenia, registrácia v NBS, serióznosť, v poistkách je rozdiel a nie sú pre každého
Zobraziť tel. číslo
0907 855 218
Fotka Dominika Senteši

Dominika Senteši - Finvia Group s.r.o.

Pomáham klientom efektívne narábať s peniazmi a podporovať finančnú gramotnosť. To, či máte peniaze alebo nie závisí hlavne od finančnej gramotnosti. Mám vykonané odborné skúšky v sektoroch: - poistenie/zais... Pomáham klientom efektívne narábať s peniazmi a podporovať finančnú gramotnosť. To, či máte peniaze alebo nie závisí hlavne od finančnej gramotnosti.
Mám vykonané odborné skúšky v sektoroch:
- poistenie/zaistenie
- poskytovanie úverov
- kapitálový trh
Viac informácií o mojej práci nájdete na webe http://dominikasentesi.sk/
Zobraziť tel. číslo
+421 (0) 949 035 216

Dana Šimková - Finportal, a.s.

20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb. Klientovi vždy hľadám riešenie na základe jeho potrieb. Som na pozícii obchodnej riaditeľky a t.č. otváram Klientske centrum, kde sa osobne budeme venovať klien... 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb. Klientovi vždy hľadám riešenie na základe jeho potrieb. Som na pozícii obchodnej riaditeľky a t.č. otváram Klientske centrum, kde sa osobne budeme venovať klientovi a poskytovať mu profesionálne služby a servis. Klient u nás má všetko na jednom mieste, čo mu šetrí čas a nemusí venovať veľa času "obiehanim" všetkých inštitúcii, keď niečo potrebuje. Navštívte nás a verím, že Vaša spokojnosť bude zabezpečená.
Zobraziť tel. číslo
0917763603
Fotka Roman Škamla

Roman Škamla - PROSIGHT Slovensko

Finančné sprostredkovanie beriem ako veľmi zodpovednú profesiu a preto svojím klientom poskytujem služby tak, ako by som chcel aby boli poskytované mne. Finančné sprostredkovanie beriem ako veľmi zodpovednú profesiu a preto svojím klientom poskytujem služby tak, ako by som chcel aby boli poskytované mne.
Zobraziť tel. číslo
0902412454
Fotka Ivan Sládek

Ivan Sládek - Brokeria a.s.

Mám viac ako 12r skúsenosti na finančnom trhu, ako obchodník, ale aj ako manažér. Mojou špecializáciou sú najmä pravidelné investície, hypotekárne úvery a životné poistenie. Moji klienti na mne cenia najmä moju... Mám viac ako 12r skúsenosti na finančnom trhu, ako obchodník, ale aj ako manažér. Mojou špecializáciou sú najmä pravidelné investície, hypotekárne úvery a životné poistenie. Moji klienti na mne cenia najmä moju empatiu, skúsenosti, a to že sa na nič nehrám. (oblek nosím len na školenia ;-) )
Zobraziť tel. číslo
0907748038

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk