Zoznam poradcov

Fotka Ivan Sládek

Ivan Sládek - Fincentrum a.s.

Mám viac ako 7r skúsenosti na finančnom trhu, ako obchodník, ale aj ako manažér. Mojou špecializáciou sú najmä pravidelné investície, hypotekárne úvery a životné poistenie. Moji klienti platia len to čo naozaj... Mám viac ako 7r skúsenosti na finančnom trhu, ako obchodník, ale aj ako manažér. Mojou špecializáciou sú najmä pravidelné investície, hypotekárne úvery a životné poistenie. Moji klienti platia len to čo naozaj chcú a potrebujú a neplatia zbytočné poplatky.
Zobraziť tel. číslo
0907748038
Fotka Martin Sláma

Martin Sláma - Finvia Group s.r.o.

Mojou primárnou snahou je robiť poradenstvo inak, než celá rada finančných žralokov a upírov, ktorí dokážu povysávať peňaženky takmer do dna a stáva sa, že ani to dno im nestačí a z klienta sa stáva otrok. Pre... Mojou primárnou snahou je robiť poradenstvo inak, než celá rada finančných žralokov a upírov, ktorí dokážu povysávať peňaženky takmer do dna a stáva sa, že ani to dno im nestačí a z klienta sa stáva otrok.
Preto by som Vás všetkých chcel pozvať na moje webové stránky, kde spristupním aj návody ako spraviť niektoré činnosti bez pomoci.
Zobraziť tel. číslo
0903266747
Fotka Marek Slamený

Marek Slamený - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

7 ročne skúsenosti v oblasti financií a sprostredkovania, certifikáti vo všetkých oblastiach, registrácia v NBS , vyše 100 spokojných klientov ktorým boli splnené ich plány. 7 ročne skúsenosti v oblasti financií a sprostredkovania, certifikáti vo všetkých oblastiach, registrácia v NBS , vyše 100 spokojných klientov ktorým boli splnené ich plány.
Zobraziť tel. číslo
0903489116

Angelika Slobodová - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

poradenstvo a sprostredkovanie,registrácia v Národnej banke Slovenska, certifikácia v daných oblastiach poradenstvo a sprostredkovanie,registrácia v Národnej banke Slovenska, certifikácia v daných oblastiach
Zobraziť tel. číslo
0940377831
Fotka Andrej Šnajder

Andrej Šnajder - Fincentrum a.s.

Investovanie, poistenie majetku ale aj životné poistenie či úvery. To všetko zabezpečím rýchlo kvalitne no hlavne podľa Vašich predstáv. Vyše troch rokov skúseností v jednej z najväčších spoločností s najväčším... Investovanie, poistenie majetku ale aj životné poistenie či úvery. To všetko zabezpečím rýchlo kvalitne no hlavne podľa Vašich predstáv. Vyše troch rokov skúseností v jednej z najväčších spoločností s najväčším portfóliom a kvalitou.
Zobraziť tel. číslo
0944223692
Fotka Zsolt Šoltés

Zsolt Šoltés - Finportal, a.s.

Skúsenosti ukazujú, že veľa zložitých a neprehľadných finančných produktov je nevýhodných. Stále viac ľudí sa dožíva vysokého veku a potrebujú mať možnosť kompenzovať zhoršujúcu sa starostlivosť zo strany štátu... Skúsenosti ukazujú, že veľa zložitých a neprehľadných finančných produktov je nevýhodných. Stále viac ľudí sa dožíva vysokého veku a potrebujú mať možnosť kompenzovať zhoršujúcu sa starostlivosť zo strany štátu a naopak mladí ľudia potrebujú riešenia na financovanie svojich plánov a budúcnosti svojich detí. So svojimi klientmi sa rozprávam otvorene, v zrozumiteľnom jazyku a snažím sa aby rozumeli všetkým nákladom súvisiace s riešeniami ktorých užitočnosť pre klientov je nesporná.
Zobraziť tel. číslo
+421905343619

Adrián Šoltés, Ing. - PRO SERVICES s.r.o.

Ponúkame len profesionálne služby bankových inštitúcií. Nie sme limitovaný, ponúkame širokú škálu takmer všetkých finančných spoločností pôsobiacich na Slovenskom trhu. Ponúkame len profesionálne služby bankových inštitúcií. Nie sme limitovaný, ponúkame širokú škálu takmer všetkých finančných spoločností pôsobiacich na Slovenskom trhu.
Zobraziť tel. číslo
0944 648 500

Patrik Spanyo - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

- kam miznú vaše peniaze ? = osobný aj rodinný rozpočet – príjmy a výdavky = analýza a úprava finančného toku = bezplatná analýza, ktorá Vám ušetrí peniaze a mesačné náklady, ktoré môžete následne použiť... - kam miznú vaše peniaze ?
= osobný aj rodinný rozpočet – príjmy a výdavky
= analýza a úprava finančného toku
= bezplatná analýza, ktorá Vám ušetrí peniaze a mesačné náklady, ktoré môžete následne použiť podľa odporúčaného plánu alebo vlastného uváženia

- nezávislé vybavenie hypo. úveru
- špeciálne výhody a služby
- 100% diskrétnosť a profesionalita
- kvalita namiesto kvantity
Zobraziť tel. číslo
0948092193
Fotka Ľubomír Špeťko

Ľubomír Špeťko - Fincentrum a.s.

Profesionálne sprostredkovanie finančných služieb vo všetkých sektoroch finančného trhu. Mojou špecializáciu je správne nastavenie rizikového životného poistenia a dlhodobé sporenie do podielových fondov. Svo... Profesionálne sprostredkovanie finančných služieb vo všetkých sektoroch finančného trhu. Mojou špecializáciu je správne nastavenie rizikového životného poistenia a dlhodobé sporenie do podielových fondov.
Svojim klientom vyberám poistenie, ktoré najviac vyhovuje ich požiadavkám a preferenciám a popri tom je stále cenovo zaujímavé. Pri podielových fondoch kladiem veľký dôraz na nízke priebežné poplatky ktoré často krát rozhodujú o tom, či klient zarobí nadštandardne.

www.financiepopravde.sk
Zobraziť tel. číslo
0905657294

Erika Strašiftáková, Bc - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

6 ročne skusenosti v oblasti financnictva. Diskretnost, promtnost, individualny pristup. Okolie Senec, Trnava, Pezinok, Bratislava 6 ročne skusenosti v oblasti financnictva. Diskretnost, promtnost, individualny pristup. Okolie Senec, Trnava, Pezinok, Bratislava
Zobraziť tel. číslo
0908764502

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk