Zoznam poradcov

Vladimír Rašla, Ing., PhD. - Finportal, a.s.

12 ročné skúsenosti z oblasti finančných služieb. Certifikát pre sektory Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov, Kapitálový trh, Prijmanie vkladov, Doplnkové dôchodkové sporenie. Doktorád z oblasti krízovéh... 12 ročné skúsenosti z oblasti finančných služieb. Certifikát pre sektory Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov, Kapitálový trh, Prijmanie vkladov, Doplnkové dôchodkové sporenie. Doktorád z oblasti krízového a rizikového manažmentu, Každý klient je špecifický a preto je mojou snahou nájsť optimálne riešenie jeho potrieb vďaka veľmi širokej ponuke finan. produktov. Viac ako 400 spokojných klientov. Pôsobím v oblasti Trnava, Bratislava, Nitra, Trenčín, Senica, a pod. Registrácia NBS 182721,
Zobraziť tel. číslo
0908740491
Fotka Peter Repáš

Peter Repáš - NN ŽIVOTNÁ POISŤOVŇA

dlhorocne skusenosti v oblasti financneho a dochodkoveho zabezpecenia, detailne financne informacie, registracia NBS, kontrola osobnych udajov, vela spokojnych klientov, bezplatny servis a starostlivost o klien... dlhorocne skusenosti v oblasti financneho a dochodkoveho zabezpecenia, detailne financne informacie, registracia NBS, kontrola osobnych udajov, vela spokojnych klientov, bezplatny servis a starostlivost o klienta, rodinny lekar atd atd
Zobraziť tel. číslo
0915086300
Fotka Juraj Richtárech

Juraj Richtárech - Fincentrum a.s.

Úlohou klienta, je nájsť si kvalitného sporstredkovateľa, poradcu a obchodného partnera vo svete financií, ktorý bude po jeho boku stáť pri všetkých životných situáciách. Za 6 rokov môjho pôsobenia vo finančnom... Úlohou klienta, je nájsť si kvalitného sporstredkovateľa, poradcu a obchodného partnera vo svete financií, ktorý bude po jeho boku stáť pri všetkých životných situáciách. Za 6 rokov môjho pôsobenia vo finančnom sektore, môžem zodpovedne prehlásiť, že klient, ako taký, je pre mňa vždy na prvom mieste. Práve preto sa v prvom rade, sústredím na všetky finančné rozhodnutia, ktoré klient spravil v minulosti. V druhom rade, zisťujem, či všetky tieto rozhodnutia spĺňajú Vaše očakávania a priania.
Zobraziť tel. číslo
+421 910 618 122

Veronika Ridarská - Fincentrum a.s.

Ja zastupujem spoločnosť Fincentrum (patríme medzi najväčšie finančno-sprostredkovateľské spoločnosti na trhu). Pomáham ľuďom prijímať tie správne rozhodnutia o ich financiách, aby zbytočne nepreplácali na fina... Ja zastupujem spoločnosť Fincentrum (patríme medzi najväčšie finančno-sprostredkovateľské spoločnosti na trhu). Pomáham ľuďom prijímať tie správne rozhodnutia o ich financiách, aby zbytočne nepreplácali na finančnom trhu. Spolupracujeme so všetkými bankami- dbám na objektívnosť.
Ak by ste mali záujem o nezáväznú konzultáciu ohľadom hypotekárneho úveru, alebo poistenia nehnuteľnosti, pokojne ma kontaktujte.
S pozdravom Veronika Ridarská
(mail: veronika.ridarska@fincentrum.com, t.č. 0949284175
Zobraziť tel. číslo
0949284175
Fotka Vladimír Rybanič

Vladimír Rybanič - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Máte dlhy? Neviete ako ich riešiť, prerástli Vám cez hlavu? A pritom nechcete spoznať svojho exekútora? Alebo ho už poznáte? Stále niekto volá, zaplať, zaplať? Chcete mať už pokoj? Tak potom ste tu správne a ak... Máte dlhy? Neviete ako ich riešiť, prerástli Vám cez hlavu? A pritom nechcete spoznať svojho exekútora? Alebo ho už poznáte? Stále niekto volá, zaplať, zaplať? Chcete mať už pokoj? Tak potom ste tu správne a ak viete čo naozaj chcete - kontaktujte ma.
Iste budete ďalším spokojným klientom.
Zobraziť tel. číslo
0911139113

Ján Rybár - Fincentrum a.s.

Mám dlhoročné skúsenosti na finančnom trhu a pôsobím hlavne ako odborník na hypotéky. Moja pôsobnosť je celoslovenská. Mám dlhoročné skúsenosti na finančnom trhu a pôsobím hlavne ako odborník na hypotéky. Moja pôsobnosť je celoslovenská.
Zobraziť tel. číslo
0903545921

Viera Semaneková, Ing. - MetLife Amslico poisťovňa, a.s.

16 ročné skúsenosti v oblasti životného poistenia, registrácia v NBS, serióznosť, v poistkách je rozdiel a nie sú pre každého 16 ročné skúsenosti v oblasti životného poistenia, registrácia v NBS, serióznosť, v poistkách je rozdiel a nie sú pre každého
Zobraziť tel. číslo
0907 855 218
Fotka Dominika Senteši

Dominika Senteši - Finvia Group s.r.o.

Pomáham klientom efektívne narábať s peniazmi a podporovať finančnú gramotnosť. To, či máte peniaze alebo nie závisí hlavne od finančnej gramotnosti. Mám vykonané odborné skúšky v sektoroch: - poistenie/zais... Pomáham klientom efektívne narábať s peniazmi a podporovať finančnú gramotnosť. To, či máte peniaze alebo nie závisí hlavne od finančnej gramotnosti.
Mám vykonané odborné skúšky v sektoroch:
- poistenie/zaistenie
- poskytovanie úverov
- kapitálový trh
Viac informácií o mojej práci nájdete na webe http://dominikasentesi.sk/
Zobraziť tel. číslo
+421 (0) 949 035 216

Dana Šimková - Finportal, a.s.

20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb. Klientovi vždy hľadám riešenie na základe jeho potrieb. Som na pozícii obchodnej riaditeľky a t.č. otváram Klientske centrum, kde sa osobne budeme venovať klien... 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb. Klientovi vždy hľadám riešenie na základe jeho potrieb. Som na pozícii obchodnej riaditeľky a t.č. otváram Klientske centrum, kde sa osobne budeme venovať klientovi a poskytovať mu profesionálne služby a servis. Klient u nás má všetko na jednom mieste, čo mu šetrí čas a nemusí venovať veľa času "obiehanim" všetkých inštitúcii, keď niečo potrebuje. Navštívte nás a verím, že Vaša spokojnosť bude zabezpečená.
Zobraziť tel. číslo
0917763603
Fotka Roman Škamla

Roman Škamla - PROSIGHT Slovensko

Finančné sprostredkovanie beriem ako veľmi zodpovednú profesiu a preto svojím klientom poskytujem služby tak, ako by som chcel aby boli poskytované mne. Finančné sprostredkovanie beriem ako veľmi zodpovednú profesiu a preto svojím klientom poskytujem služby tak, ako by som chcel aby boli poskytované mne.
Zobraziť tel. číslo
0902412454

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk