Zoznam poradcov

Fotka Eva Poláčiková Klimantová

Eva Poláčiková Klimantová - Fincentrum a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb, poistenie, investície...registrácia v NBS. Úvery, poistky, refinancovanie, sporenie... môžete ma kontaktovať. Skúsenosti v oblasti finančných služieb, poistenie, investície...registrácia v NBS.
Úvery, poistky, refinancovanie, sporenie... môžete ma kontaktovať.
Zobraziť tel. číslo
0905350627

Lucia Polónyová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mojou prioritou je spokjnosť každého klienta. V oblasti financii a sprostredkovania pracuje 3 roky. Pokojne ma kontaktujte, som Vám plne k dispozicii. :-) Mojou prioritou je spokjnosť každého klienta. V oblasti financii a sprostredkovania pracuje 3 roky. Pokojne ma kontaktujte, som Vám plne k dispozicii. :-)
Zobraziť tel. číslo
0907482880

Peter Popovič - Finportal, a.s.

7 ročné skúsenosti vo financiách. MOjim produktom je služba, to znamená že klient má presne to čo potrebuje, a nniekto s o to stará. stále aktuálne portfólio a VIP servis pre klienta. 7 ročné skúsenosti vo financiách.
MOjim produktom je služba, to znamená že klient má presne to čo potrebuje, a nniekto s o to stará.
stále aktuálne portfólio a VIP servis pre klienta.
Zobraziť tel. číslo
+42194820983
Fotka Martina Sharon Priclova

Martina Sharon Priclova - Fincentrum a.s.

5 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, množstvo spokojných klientov... 5 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, množstvo spokojných klientov...
Zobraziť tel. číslo
0904857976
Fotka Patrik Priesol

Patrik Priesol - TOMAFIN, s.r.o.

V sektore financií pracujem už od roku 2017. Mám rád čísla a výsledky, a preto k svojej práci pristupujem veľmi zodpovedne. S klientmi sa snažím jednať priamo, bez manipulácie a umelo vytvorených najvýhodnejšíc... V sektore financií pracujem už od roku 2017. Mám rád čísla a výsledky, a preto k svojej práci pristupujem veľmi zodpovedne. S klientmi sa snažím jednať priamo, bez manipulácie a umelo vytvorených najvýhodnejších ponúk. Mojim cieľom je si u klienta vytvoriť dôveru aby sa na mňa v budúcnosti mohol vždy obrátiť. Najväčšou odmenou pre mňa je spokojný a šťastný klient.
Zobraziť tel. číslo
+421911544335
Fotka Vlasta Púpalová, Ing.

Vlasta Púpalová, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Poskytujem finančné poradenstvo v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a kapitálového trhu (úvery, kompletné poisťenie, šetrenie k dôchodku a zhodnotenie finančných prostriedkov). Mám registrácie v NBS. Svojím k... Poskytujem finančné poradenstvo v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a kapitálového trhu (úvery, kompletné poisťenie, šetrenie k dôchodku a zhodnotenie finančných prostriedkov). Mám registrácie v NBS. Svojím klientom poskytujem kompletnú a dlhodobú starostlivosť. Svojím poradenstvom sa snažím klientom ušetriť peniaze a splniť ich dlhodobé ciele.
Zobraziť tel. číslo
0917 218 064

Michal Rajcsányi - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Zaoberám sa optimalizáciou starých zmlúv. Pri hypotékach Vám ušetrím od 10%-50%. Samozrejme vybavýme aj nové hypotéky. Robím životné aj neživotné poistenia. Tým sa ale nič nekončí. Práve naopak, začína. Doživ... Zaoberám sa optimalizáciou starých zmlúv. Pri hypotékach Vám ušetrím od 10%-50%. Samozrejme vybavýme aj nové hypotéky. Robím životné aj neživotné poistenia.
Tým sa ale nič nekončí. Práve naopak, začína. Doživotný servis o Vás.
Zobraziť tel. číslo
0904327742

Vladimír Rašla, Ing., PhD. - Finportal, a.s.

12 ročné skúsenosti z oblasti finančných služieb. Certifikát pre sektory Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov, Kapitálový trh, Prijmanie vkladov, Doplnkové dôchodkové sporenie. Doktorád z oblasti krízovéh... 12 ročné skúsenosti z oblasti finančných služieb. Certifikát pre sektory Poistenie a zaistenie, Poskytovanie úverov, Kapitálový trh, Prijmanie vkladov, Doplnkové dôchodkové sporenie. Doktorád z oblasti krízového a rizikového manažmentu, Každý klient je špecifický a preto je mojou snahou nájsť optimálne riešenie jeho potrieb vďaka veľmi širokej ponuke finan. produktov. Viac ako 400 spokojných klientov. Pôsobím v oblasti Trnava, Bratislava, Nitra, Trenčín, Senica, a pod. Registrácia NBS 182721,
Zobraziť tel. číslo
0908740491
Fotka Peter Repáš

Peter Repáš - NN ŽIVOTNÁ POISŤOVŇA

dlhorocne skusenosti v oblasti financneho a dochodkoveho zabezpecenia, detailne financne informacie, registracia NBS, kontrola osobnych udajov, vela spokojnych klientov, bezplatny servis a starostlivost o klien... dlhorocne skusenosti v oblasti financneho a dochodkoveho zabezpecenia, detailne financne informacie, registracia NBS, kontrola osobnych udajov, vela spokojnych klientov, bezplatny servis a starostlivost o klienta, rodinny lekar atd atd
Zobraziť tel. číslo
0915086300
Fotka Juraj Richtárech

Juraj Richtárech - Fincentrum a.s.

Úlohou klienta, je nájsť si kvalitného sporstredkovateľa, poradcu a obchodného partnera vo svete financií, ktorý bude po jeho boku stáť pri všetkých životných situáciách. Za 6 rokov môjho pôsobenia vo finančnom... Úlohou klienta, je nájsť si kvalitného sporstredkovateľa, poradcu a obchodného partnera vo svete financií, ktorý bude po jeho boku stáť pri všetkých životných situáciách. Za 6 rokov môjho pôsobenia vo finančnom sektore, môžem zodpovedne prehlásiť, že klient, ako taký, je pre mňa vždy na prvom mieste. Práve preto sa v prvom rade, sústredím na všetky finančné rozhodnutia, ktoré klient spravil v minulosti. V druhom rade, zisťujem, či všetky tieto rozhodnutia spĺňajú Vaše očakávania a priania.
Zobraziť tel. číslo
+421 910 618 122

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk