Zoznam poradcov

Nikola Pitoňáková - UNIQA poisťovňa, a.s.

3 ročná skusenosť v oblasti finančníctva, momentálne pracujem v poistovni Uniqa, NBS certifikát, robim aj odškodnovanie poistných udalosti spoločnosť Votum s.a. 3 ročná skusenosť v oblasti finančníctva, momentálne pracujem v poistovni Uniqa, NBS certifikát, robim aj odškodnovanie poistných udalosti spoločnosť Votum s.a.
Zobraziť tel. číslo
+421908999354
Fotka Daša Pivarčíková

Daša Pivarčíková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Internet je zavalený tisíckami informácií, neviete sa v nich zorientovať? Ktoré sú tie správne?? Pomôžem vám.. Kvalitné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v... Internet je zavalený tisíckami informácií,
neviete sa v nich zorientovať?
Ktoré sú tie správne??
Pomôžem vám..

Kvalitné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0902755803
Fotka Peter Počarovský

Peter Počarovský - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Máme dlhoročné skúsenosti v riešení problémov občanov s dlhmi, exekúciami, dražbami s dobrými výsledkami, vždy sa snažíme nájsť zodpovedajúce riešenie pre nášho klienta tak, aby žil v pokoji a bez strachu z ver... Máme dlhoročné skúsenosti v riešení problémov občanov s dlhmi, exekúciami, dražbami s dobrými výsledkami, vždy sa snažíme nájsť zodpovedajúce riešenie pre nášho klienta tak, aby žil v pokoji a bez strachu z veriteľov, inkasných agentúr, advokátov, rozhodcov, exekučných konaní atď .. Pracujeme na maximum pre nášho klienta a vďaka našej práci máme veľa spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
917976241
Fotka Eva Poláčiková Klimantová

Eva Poláčiková Klimantová - Fincentrum a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb, poistenie, investície...registrácia v NBS. Úvery, poistky, refinancovanie, sporenie... môžete ma kontaktovať. Skúsenosti v oblasti finančných služieb, poistenie, investície...registrácia v NBS.
Úvery, poistky, refinancovanie, sporenie... môžete ma kontaktovať.
Zobraziť tel. číslo
0905350627

Lucia Polónyová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mojou prioritou je spokjnosť každého klienta. V oblasti financii a sprostredkovania pracuje 3 roky. Pokojne ma kontaktujte, som Vám plne k dispozicii. :-) Mojou prioritou je spokjnosť každého klienta. V oblasti financii a sprostredkovania pracuje 3 roky. Pokojne ma kontaktujte, som Vám plne k dispozicii. :-)
Zobraziť tel. číslo
0907482880

Peter Popovič - Finportal, a.s.

7 ročné skúsenosti vo financiách. MOjim produktom je služba, to znamená že klient má presne to čo potrebuje, a nniekto s o to stará. stále aktuálne portfólio a VIP servis pre klienta. 7 ročné skúsenosti vo financiách.
MOjim produktom je služba, to znamená že klient má presne to čo potrebuje, a nniekto s o to stará.
stále aktuálne portfólio a VIP servis pre klienta.
Zobraziť tel. číslo
+42194820983
Fotka Martina Sharon Priclova

Martina Sharon Priclova - Fincentrum a.s.

5 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, množstvo spokojných klientov... 5 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, množstvo spokojných klientov...
Zobraziť tel. číslo
0904857976
Fotka Patrik Priesol

Patrik Priesol - TOMAFIN, s.r.o.

V sektore financií pracujem už od roku 2017. Mám rád čísla a výsledky, a preto k svojej práci pristupujem veľmi zodpovedne. S klientmi sa snažím jednať priamo, bez manipulácie a umelo vytvorených najvýhodnejšíc... V sektore financií pracujem už od roku 2017. Mám rád čísla a výsledky, a preto k svojej práci pristupujem veľmi zodpovedne. S klientmi sa snažím jednať priamo, bez manipulácie a umelo vytvorených najvýhodnejších ponúk. Mojim cieľom je si u klienta vytvoriť dôveru aby sa na mňa v budúcnosti mohol vždy obrátiť. Najväčšou odmenou pre mňa je spokojný a šťastný klient.
Zobraziť tel. číslo
+421911544335
Fotka Vlasta Púpalová, Ing.

Vlasta Púpalová, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Poskytujem finančné poradenstvo v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a kapitálového trhu (úvery, kompletné poisťenie, šetrenie k dôchodku a zhodnotenie finančných prostriedkov). Mám registrácie v NBS. Svojím k... Poskytujem finančné poradenstvo v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a kapitálového trhu (úvery, kompletné poisťenie, šetrenie k dôchodku a zhodnotenie finančných prostriedkov). Mám registrácie v NBS. Svojím klientom poskytujem kompletnú a dlhodobú starostlivosť. Svojím poradenstvom sa snažím klientom ušetriť peniaze a splniť ich dlhodobé ciele.
Zobraziť tel. číslo
0917 218 064

Michal Rajcsányi - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Zaoberám sa optimalizáciou starých zmlúv. Pri hypotékach Vám ušetrím od 10%-50%. Samozrejme vybavýme aj nové hypotéky. Robím životné aj neživotné poistenia. Tým sa ale nič nekončí. Práve naopak, začína. Doživ... Zaoberám sa optimalizáciou starých zmlúv. Pri hypotékach Vám ušetrím od 10%-50%. Samozrejme vybavýme aj nové hypotéky. Robím životné aj neživotné poistenia.
Tým sa ale nič nekončí. Práve naopak, začína. Doživotný servis o Vás.
Zobraziť tel. číslo
0904327742

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk