Zoznam poradcov

Fotka Norbert Nagy

Norbert Nagy - Hypocentrum finančné služby, s. r. o.

Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, ako sú hypotéky, úvery, alebo aj v oblasti investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista. Poradím a pomôžem s vybavovaním úveru, alebo ak má... Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, ako sú hypotéky, úvery, alebo aj v oblasti investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista. Poradím a pomôžem s vybavovaním úveru, alebo ak máte viac úverov, nájdeme riešenie ako znížiť splátku. Ak potrebujete poistiť majetok, život, tiež som tu pre Vás. Zhodnotili by ste svoje peniaze? Nájdem pre Vás najlepšie možnosti.
Zobraziť tel. číslo
0918478312
Fotka Ladislav Németh, Ing.

Ladislav Németh, Ing. - Nebuďdlžník s.r.o.

Nestíhate splácať pôžičky ? Našim cieľom je pomôcť pri neschopnosti uhrádzať Vaše záväzky a nastaviť efektívny a komplexný spôsob Vášho oddĺženia. Veľké množstvo ľudí sa snaží vyriešiť si svoje problémy týkajú... Nestíhate splácať pôžičky ?
Našim cieľom je pomôcť pri neschopnosti uhrádzať Vaše záväzky a nastaviť efektívny a komplexný spôsob Vášho oddĺženia. Veľké množstvo ľudí sa snaží vyriešiť si svoje problémy týkajúce sa záväzkov.
Zobrali ste si úver z banky alebo nebankovej spoločnosti a jeho splácanie Vám prerástlo cez hlavu? O svoje práva môže každý spotrebiteľ po novom na súde bojovať efektívnejšie.
Potrebujete poradiť ? Kontaktujte nás.
www.nebuddlznik.sk
Zobraziť tel. číslo
0903 215 392

Peter Nerád - Fincentrum a.s.

9 rokov zastupujem svojich klientov na finančnom trhu a radím im ako zabezpečiť seba, rodinu v oblastiach poistenia, úverov či investícií. Rád poskytnem radu či pomôžem vypracovaním možných riešení pre Vašu súč... 9 rokov zastupujem svojich klientov na finančnom trhu a radím im ako zabezpečiť seba, rodinu v oblastiach poistenia, úverov či investícií. Rád poskytnem radu či pomôžem vypracovaním možných riešení pre Vašu súčasnú situáciu. Certifikáty sú samozrejmosťou a je možnosť si ich overiť cez NBS. Lokalita Malacky, Bratislava, Senica
Zobraziť tel. číslo
0915474744
Fotka Beáta Nováková, Ing.

Beáta Nováková, Ing. - Finportal, a.s.

Dobrý deň, Moje meno je Ing. Beáta Nováková a pracujem ako finančný sprostredkovateľ pre spoločnosť Finportál a.s., ktorá spolupracuje s partnerskými spoločnosťami. Medzi ne patria všetky banky, najstabilnej... Dobrý deň,
Moje meno je Ing. Beáta Nováková a pracujem ako finančný sprostredkovateľ pre spoločnosť Finportál a.s., ktorá spolupracuje s partnerskými spoločnosťami.
Medzi ne patria všetky banky, najstabilnejšie poisťovne, správcovské a dôchodkové spoločnosti.
Pokiaľ máte záujem o tieto služby, rada Vám môžem poskytnúť všetky informácie bezplatne pri osobnom stretnutí, ktoré Vás k ničomu nezaväzuje.
Kontaktujte ma prosím telefonicky alebo mailom.

Ing. Beáta Nováková
0918627487
Zobraziť tel. číslo
0918627487
Fotka Andrea Nováková

Andrea Nováková - Brokeria a.s.

Bezplatne a nezáväzne poradím v týchto oblastiach: - životné i neživotné poistenie (všetky typy, spoločnosti a produkty) - hypotekárne úvery - zlúčenie a prefinancovanie nevýhodných pôžičiek a spotrebných... Bezplatne a nezáväzne poradím v týchto oblastiach:
- životné i neživotné poistenie (všetky typy, spoločnosti a produkty)
- hypotekárne úvery
- zlúčenie a prefinancovanie nevýhodných pôžičiek a spotrebných úverov
- budovanie a zhodnocovanie rezerv (všetky typy sporení na trhu)
- investovanie, tvorba investičných stratégií
- dôchodky (2., 3. aj 4. pilier)
Nájdete ma v registri NBS pod č.: 230920
Zobraziť tel. číslo
+421948010509

Ján Okrajek, Ing. - Finmax, s. r. o.

Mojím cieľom je hlavne ľudom radiť ohľadom financií. Ich spokojnosť je pre mňa cesta, ktorú som si vybral. Preto budem rád ak ma oslovíte Mojím cieľom je hlavne ľudom radiť ohľadom financií. Ich spokojnosť je pre mňa cesta, ktorú som si vybral. Preto budem rád ak ma oslovíte
Zobraziť tel. číslo
0908393755

Ľudovít Olejár - SALVE INVESTMENTS, o.c.p., a.s.

19 ročné skúsenosti na finančnom trhu, úverový a investičný špecialista, stovky spokojných klientov ktorý zarobili so mnou peniaze, serióznosť a transparentnosť, bezplatný auditrodinných financií. Registrovaný... 19 ročné skúsenosti na finančnom trhu, úverový a investičný špecialista, stovky spokojných klientov ktorý zarobili so mnou peniaze, serióznosť a transparentnosť, bezplatný auditrodinných financií. Registrovaný v NBS v sektoroch poistenia a zaistenia, kapitálový trh, vklady, úvery, starobné dôchodkové sporenie.
Zobraziť tel. číslo
0907908804

Mária Ondirková, Mgr. - SALVE INVESTMENTS, o.c.p., a.s.

Mám 10 ročné skúsenosti v spoločnosti,kt. bola založená v r.1996.Ponúkame služby pre všetkých, kt. premýšľajú o svojej budúcnosti. Produkty, kt. ponúkame prispôsobujeme potrebám klienta, aby z nich mohol vyťaži... Mám 10 ročné skúsenosti v spoločnosti,kt. bola založená v r.1996.Ponúkame služby pre všetkých, kt. premýšľajú o svojej budúcnosti. Produkty, kt. ponúkame prispôsobujeme potrebám klienta, aby z nich mohol vyťažiť maximum.Pomôžem Vám zhodnotiť úspory, váš život, majetok ochránime pred akýmkoľvek rizikom. Vďaka medzinárod.pôsobeniu máme prístup k nadštandardným riešeniam.
Registrácia v NBS.Spokojní klienti.
Zobraziť tel. číslo
0948533545
Fotka Dušan Ondrejčík

Dušan Ondrejčík - Finportal, a.s.

Mám 20 ročné skúsenosti vo Finančnej oblasti : Úrazové poistenie, PZP, Kasko, majetok. Hypotekarne úvery ako aj ich refinanc, spotrebné, Lízing. V oblasti úverov Vám viem vybaviť čo najlepšie podmienky v každ... Mám 20 ročné skúsenosti vo Finančnej oblasti : Úrazové poistenie, PZP, Kasko, majetok.
Hypotekarne úvery ako aj ich refinanc, spotrebné, Lízing.
V oblasti úverov Vám viem vybaviť čo najlepšie podmienky v každej banke priamo cez riaditeľa danej banky.
Hľadáte pre seba alebo známych hypotéku?
Potrebujete znížiť splátky existujúcich úverov?
Sme tu pre Vás – spoločnosť FINPORTAL, a.s. , sa špecializuje na sprostredkovanie úverov na bývanie / hypotéky / a refinancovanie úverov.
Zobraziť tel. číslo
+421905350069
Fotka Miroslav Oros

Miroslav Oros - ProSight Finance a. s.

11 rokov vo finančnom sektore, momentálne školiteľ seminárov "Ako vydrbať so systémom". Mám rád nové ľudské príbehy a baví ma vnášať pravdu do tejto práce. 11 rokov vo finančnom sektore, momentálne školiteľ seminárov "Ako vydrbať so systémom".
Mám rád nové ľudské príbehy a baví ma vnášať pravdu do tejto práce.
Zobraziť tel. číslo
+421918883224

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk