Zoznam poradcov

Robert Pastierik - UNIVERSAL maklérsky dom, a.s.

Finančný sprostredkovateľ od roku 2006. Specializujem sa na investície a sporiace programy. Pôsobím v Trenčianskom kraji. Finančný sprostredkovateľ od roku 2006. Specializujem sa na investície a sporiace programy. Pôsobím v Trenčianskom kraji.
Zobraziť tel. číslo
0904634745
Fotka Iveta Pauerová

Iveta Pauerová - Fincentrum a.s.

Pomáham ľuďom prijímať správne rozhodnutia o ich financiách, s následným kvalitným servisom vo všetkých oblastiach - poistenia, úverov, investícií, starobného dôchodkového sporenia. Pomáham ľuďom prijímať správne rozhodnutia o ich financiách, s následným kvalitným servisom vo všetkých oblastiach - poistenia, úverov, investícií, starobného dôchodkového sporenia.
Zobraziť tel. číslo
0918399991

Marek Pecár - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Registracia v NBS,certifikacia a skusky v sektoroch poistenie a zaistenie,vklady a uvery,starobne dochodkove,kapital.trh...vela spokojnych klientov... Registracia v NBS,certifikacia a skusky v sektoroch poistenie a zaistenie,vklady a uvery,starobne dochodkove,kapital.trh...vela spokojnych klientov...
Zobraziť tel. číslo
0914134169

Nikola Pitoňáková - UNIQA poisťovňa, a.s.

3 ročná skusenosť v oblasti finančníctva, momentálne pracujem v poistovni Uniqa, NBS certifikát, robim aj odškodnovanie poistných udalosti spoločnosť Votum s.a. 3 ročná skusenosť v oblasti finančníctva, momentálne pracujem v poistovni Uniqa, NBS certifikát, robim aj odškodnovanie poistných udalosti spoločnosť Votum s.a.
Zobraziť tel. číslo
+421908999354
Fotka Daša Pivarčíková

Daša Pivarčíková - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Internet je zavalený tisíckami informácií, neviete sa v nich zorientovať? Ktoré sú tie správne?? Pomôžem vám.. Kvalitné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v... Internet je zavalený tisíckami informácií,
neviete sa v nich zorientovať?
Ktoré sú tie správne??
Pomôžem vám..

Kvalitné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0902755803
Fotka Peter Počarovský

Peter Počarovský - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Máme dlhoročné skúsenosti v riešení problémov občanov s dlhmi, exekúciami, dražbami s dobrými výsledkami, vždy sa snažíme nájsť zodpovedajúce riešenie pre nášho klienta tak, aby žil v pokoji a bez strachu z ver... Máme dlhoročné skúsenosti v riešení problémov občanov s dlhmi, exekúciami, dražbami s dobrými výsledkami, vždy sa snažíme nájsť zodpovedajúce riešenie pre nášho klienta tak, aby žil v pokoji a bez strachu z veriteľov, inkasných agentúr, advokátov, rozhodcov, exekučných konaní atď .. Pracujeme na maximum pre nášho klienta a vďaka našej práci máme veľa spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
917976241
Fotka Eva Poláčiková Klimantová

Eva Poláčiková Klimantová - Fincentrum a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb, poistenie, investície...registrácia v NBS. Úvery, poistky, refinancovanie, sporenie... môžete ma kontaktovať. Skúsenosti v oblasti finančných služieb, poistenie, investície...registrácia v NBS.
Úvery, poistky, refinancovanie, sporenie... môžete ma kontaktovať.
Zobraziť tel. číslo
0905350627

Lucia Polónyová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mojou prioritou je spokjnosť každého klienta. V oblasti financii a sprostredkovania pracuje 3 roky. Pokojne ma kontaktujte, som Vám plne k dispozicii. :-) Mojou prioritou je spokjnosť každého klienta. V oblasti financii a sprostredkovania pracuje 3 roky. Pokojne ma kontaktujte, som Vám plne k dispozicii. :-)
Zobraziť tel. číslo
0907482880

Peter Popovič - Finportal, a.s.

7 ročné skúsenosti vo financiách. MOjim produktom je služba, to znamená že klient má presne to čo potrebuje, a nniekto s o to stará. stále aktuálne portfólio a VIP servis pre klienta. 7 ročné skúsenosti vo financiách.
MOjim produktom je služba, to znamená že klient má presne to čo potrebuje, a nniekto s o to stará.
stále aktuálne portfólio a VIP servis pre klienta.
Zobraziť tel. číslo
+42194820983
Fotka Martina Sharon Priclova

Martina Sharon Priclova - Fincentrum a.s.

5 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, množstvo spokojných klientov... 5 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v danej oblasti, registrácia NBS, množstvo spokojných klientov...
Zobraziť tel. číslo
0904857976

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk