Zoznam poradcov

Veronika Monišová, Bc. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Tvoj úsmev je tvoje logo Tvoja osobnosť je tvojou vizitkou a to ako sa ľudia cítia po stretnutí s tebou je tvoja obchodná značka Jay Danzie Tvoj úsmev je tvoje logo Tvoja osobnosť je tvojou vizitkou a to ako sa ľudia cítia po stretnutí s tebou je tvoja obchodná značka Jay Danzie
Zobraziť tel. číslo
0907488978

Marek Murko - Generali poisťovňa, a. s

Niekoľko rokov pracujem ako poradca pre poistenie . Pomáham všetkým ľuďom , bez rozdielu veku , pohlavia , príslušnosti , národnosti.... , pri výbere poistenia na mieru , aby bol každý človek pripravený na nepr... Niekoľko rokov pracujem ako poradca pre poistenie . Pomáham všetkým ľuďom , bez rozdielu veku , pohlavia , príslušnosti , národnosti.... , pri výbere poistenia na mieru , aby bol každý človek pripravený na nepredvídateľné životné situácie , ktoré v živote môžu nastať .
Zobraziť tel. číslo
+4210907787808
Fotka Tomáš Nádašdy

Tomáš Nádašdy - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

3-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska. Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú presne k jeho príjmu. Každý kli... 3-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska.
Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú presne k jeho príjmu.
Každý klient je individuálny,avšak ku každému pristupujem tak,akoby som bola v jeho situácií a riešila si vlastný finančný plán.
Pôsobím v okolí Levíc,Bratislavy,Nitry,Krupiny,Zvolen a Banskej Bystrici.
Zobraziť tel. číslo
0904644301
Fotka Norbert Nagy

Norbert Nagy - Hypocentrum finančné služby, s. r. o.

Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, ako sú hypotéky, úvery, alebo aj v oblasti investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista. Poradím a pomôžem s vybavovaním úveru, alebo ak má... Poskytujem bezplatné poradenstvo vo finančnej sfére, ako sú hypotéky, úvery, alebo aj v oblasti investovania, sporenia a poisťovania. Som finančný špecialista. Poradím a pomôžem s vybavovaním úveru, alebo ak máte viac úverov, nájdeme riešenie ako znížiť splátku. Ak potrebujete poistiť majetok, život, tiež som tu pre Vás. Zhodnotili by ste svoje peniaze? Nájdem pre Vás najlepšie možnosti.
Zobraziť tel. číslo
0918478312
Fotka Ladislav Németh, Ing.

Ladislav Németh, Ing. - Nebuďdlžník s.r.o.

Nestíhate splácať pôžičky ? Našim cieľom je pomôcť pri neschopnosti uhrádzať Vaše záväzky a nastaviť efektívny a komplexný spôsob Vášho oddĺženia. Veľké množstvo ľudí sa snaží vyriešiť si svoje problémy týkajú... Nestíhate splácať pôžičky ?
Našim cieľom je pomôcť pri neschopnosti uhrádzať Vaše záväzky a nastaviť efektívny a komplexný spôsob Vášho oddĺženia. Veľké množstvo ľudí sa snaží vyriešiť si svoje problémy týkajúce sa záväzkov.
Zobrali ste si úver z banky alebo nebankovej spoločnosti a jeho splácanie Vám prerástlo cez hlavu? O svoje práva môže každý spotrebiteľ po novom na súde bojovať efektívnejšie.
Potrebujete poradiť ? Kontaktujte nás.
www.nebuddlznik.sk
Zobraziť tel. číslo
0903 215 392

Peter Nerád - Fincentrum a.s.

9 rokov zastupujem svojich klientov na finančnom trhu a radím im ako zabezpečiť seba, rodinu v oblastiach poistenia, úverov či investícií. Rád poskytnem radu či pomôžem vypracovaním možných riešení pre Vašu súč... 9 rokov zastupujem svojich klientov na finančnom trhu a radím im ako zabezpečiť seba, rodinu v oblastiach poistenia, úverov či investícií. Rád poskytnem radu či pomôžem vypracovaním možných riešení pre Vašu súčasnú situáciu. Certifikáty sú samozrejmosťou a je možnosť si ich overiť cez NBS. Lokalita Malacky, Bratislava, Senica
Zobraziť tel. číslo
0915474744
Fotka Beáta Nováková, Ing.

Beáta Nováková, Ing. - Finportal, a.s.

Dobrý deň, Moje meno je Ing. Beáta Nováková a pracujem ako finančný sprostredkovateľ pre spoločnosť Finportál a.s., ktorá spolupracuje s partnerskými spoločnosťami. Medzi ne patria všetky banky, najstabilnej... Dobrý deň,
Moje meno je Ing. Beáta Nováková a pracujem ako finančný sprostredkovateľ pre spoločnosť Finportál a.s., ktorá spolupracuje s partnerskými spoločnosťami.
Medzi ne patria všetky banky, najstabilnejšie poisťovne, správcovské a dôchodkové spoločnosti.
Pokiaľ máte záujem o tieto služby, rada Vám môžem poskytnúť všetky informácie bezplatne pri osobnom stretnutí, ktoré Vás k ničomu nezaväzuje.
Kontaktujte ma prosím telefonicky alebo mailom.

Ing. Beáta Nováková
0918627487
Zobraziť tel. číslo
0918627487
Fotka Andrea Nováková

Andrea Nováková - Brokeria a.s.

Bezplatne a nezáväzne poradím: - ako sa zbaviť nevýhodných úverov a pôžičiek, či refinancovať hypotéku - ako efektívne využívať kreditnú kartu, povolené prečerpanie a iné bežné finančné produkty - ako zabezp... Bezplatne a nezáväzne poradím:
- ako sa zbaviť nevýhodných úverov a pôžičiek, či refinancovať hypotéku
- ako efektívne využívať kreditnú kartu, povolené prečerpanie a iné bežné finančné produkty
- ako zabezpečiť seba i najbližších - či už ide o život, zdravie, majetok alebo zodpovednosť
- ako vytvárať rezervy, budovať a zhodnocovať majetok a tvoriť budúce príjmy a investície

* Každý využíva produkty fin. trhu - finančná gramotnosť čas a peniaze nešetrí, ale vytvára.
Zobraziť tel. číslo
+421948010509

Ján Okrajek, Ing. - Finmax, s. r. o.

Mojím cieľom je hlavne ľudom radiť ohľadom financií. Ich spokojnosť je pre mňa cesta, ktorú som si vybral. Preto budem rád ak ma oslovíte Mojím cieľom je hlavne ľudom radiť ohľadom financií. Ich spokojnosť je pre mňa cesta, ktorú som si vybral. Preto budem rád ak ma oslovíte
Zobraziť tel. číslo
0908393755

Ľudovít Olejár - SALVE INVESTMENTS, o.c.p., a.s.

19 ročné skúsenosti na finančnom trhu, úverový a investičný špecialista, stovky spokojných klientov ktorý zarobili so mnou peniaze, serióznosť a transparentnosť, bezplatný auditrodinných financií. Registrovaný... 19 ročné skúsenosti na finančnom trhu, úverový a investičný špecialista, stovky spokojných klientov ktorý zarobili so mnou peniaze, serióznosť a transparentnosť, bezplatný auditrodinných financií. Registrovaný v NBS v sektoroch poistenia a zaistenia, kapitálový trh, vklady, úvery, starobné dôchodkové sporenie.
Zobraziť tel. číslo
0907908804

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk