Zoznam poradcov

Fotka Beáta Nováková, Ing.

Beáta Nováková, Ing. - Finportal, a.s.

Dobrý deň, Moje meno je Ing. Beáta Nováková a pracujem ako finančný sprostredkovateľ pre spoločnosť Finportál a.s., ktorá spolupracuje s partnerskými spoločnosťami. Medzi ne patria všetky banky, najstabilnej... Dobrý deň,
Moje meno je Ing. Beáta Nováková a pracujem ako finančný sprostredkovateľ pre spoločnosť Finportál a.s., ktorá spolupracuje s partnerskými spoločnosťami.
Medzi ne patria všetky banky, najstabilnejšie poisťovne, správcovské a dôchodkové spoločnosti.
Pokiaľ máte záujem o tieto služby, rada Vám môžem poskytnúť všetky informácie bezplatne pri osobnom stretnutí, ktoré Vás k ničomu nezaväzuje.
Kontaktujte ma prosím telefonicky alebo mailom.

Ing. Beáta Nováková
0918627487
Zobraziť tel. číslo
0918627487
Fotka Andrea Nováková

Andrea Nováková - Brokeria a.s.

Bezplatne a nezáväzne poradím: - ako sa zbaviť nevýhodných úverov a pôžičiek, či refinancovať hypotéku - ako efektívne využívať kreditnú kartu, povolené prečerpanie a iné bežné finančné produkty - ako zabezp... Bezplatne a nezáväzne poradím:
- ako sa zbaviť nevýhodných úverov a pôžičiek, či refinancovať hypotéku
- ako efektívne využívať kreditnú kartu, povolené prečerpanie a iné bežné finančné produkty
- ako zabezpečiť seba i najbližších - či už ide o život, zdravie, majetok alebo zodpovednosť
- ako vytvárať rezervy, budovať a zhodnocovať majetok a tvoriť budúce príjmy a investície

* Každý využíva produkty fin. trhu - finančná gramotnosť čas a peniaze nešetrí, ale vytvára.
Zobraziť tel. číslo
+421948010509

Ján Okrajek, Ing. - Finmax, s. r. o.

Mojím cieľom je hlavne ľudom radiť ohľadom financií. Ich spokojnosť je pre mňa cesta, ktorú som si vybral. Preto budem rád ak ma oslovíte Mojím cieľom je hlavne ľudom radiť ohľadom financií. Ich spokojnosť je pre mňa cesta, ktorú som si vybral. Preto budem rád ak ma oslovíte
Zobraziť tel. číslo
0908393755

Ľudovít Olejár - SALVE INVESTMENTS, o.c.p., a.s.

19 ročné skúsenosti na finančnom trhu, úverový a investičný špecialista, stovky spokojných klientov ktorý zarobili so mnou peniaze, serióznosť a transparentnosť, bezplatný auditrodinných financií. Registrovaný... 19 ročné skúsenosti na finančnom trhu, úverový a investičný špecialista, stovky spokojných klientov ktorý zarobili so mnou peniaze, serióznosť a transparentnosť, bezplatný auditrodinných financií. Registrovaný v NBS v sektoroch poistenia a zaistenia, kapitálový trh, vklady, úvery, starobné dôchodkové sporenie.
Zobraziť tel. číslo
0907908804

Mária Ondirková, Mgr. - SALVE INVESTMENTS, o.c.p., a.s.

Mám 10 ročné skúsenosti v spoločnosti,kt. bola založená v r.1996.Ponúkame služby pre všetkých, kt. premýšľajú o svojej budúcnosti. Produkty, kt. ponúkame prispôsobujeme potrebám klienta, aby z nich mohol vyťaži... Mám 10 ročné skúsenosti v spoločnosti,kt. bola založená v r.1996.Ponúkame služby pre všetkých, kt. premýšľajú o svojej budúcnosti. Produkty, kt. ponúkame prispôsobujeme potrebám klienta, aby z nich mohol vyťažiť maximum.Pomôžem Vám zhodnotiť úspory, váš život, majetok ochránime pred akýmkoľvek rizikom. Vďaka medzinárod.pôsobeniu máme prístup k nadštandardným riešeniam.
Registrácia v NBS.Spokojní klienti.
Zobraziť tel. číslo
0948533545
Fotka Miroslav Oros

Miroslav Oros - ProSight Finance a. s.

11 rokov vo finančnom sektore, momentálne školiteľ seminárov "Ako vydrbať so systémom". Mám rád nové ľudské príbehy a baví ma vnášať pravdu do tejto práce. 11 rokov vo finančnom sektore, momentálne školiteľ seminárov "Ako vydrbať so systémom".
Mám rád nové ľudské príbehy a baví ma vnášať pravdu do tejto práce.
Zobraziť tel. číslo
+421918883224

Mária Orvosová - UNIQA poisťovňa, a.s.

16 ročné skúsenosti v sprostredkovaní poistenia osôb, majetku , autá a podnikateĺov. Ďalších 8 rokov aj manažovanie vlastnej agentúry so stovkami spokojnými klientami. Platný certicikát v NBS. 16 ročné skúsenosti v sprostredkovaní poistenia osôb, majetku , autá a podnikateĺov. Ďalších 8 rokov aj manažovanie vlastnej agentúry so stovkami spokojnými klientami. Platný certicikát v NBS.
Zobraziť tel. číslo
+421 905 337 445

Silvia Osmanovičová - Allrisk Slovakia, s. r. o.

úvery, hypotekárne úvery, poistenie majetku, poistenie právnej ochrany osôb, životné poistenie, leasing, investície, stavebné sporenie, finančné služby pre podnikateľov úvery, hypotekárne úvery, poistenie majetku, poistenie právnej ochrany osôb, životné poistenie, leasing, investície, stavebné sporenie, finančné služby pre podnikateľov
Zobraziť tel. číslo
0918062526
Fotka Peter Palenčár, Ing.

Peter Palenčár, Ing. - Hypo Consulting, s.r.o.

Pomáham záujemcom pri výbere a nastavení hypoték tak, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok. Pomáham záujemcom pri výbere a nastavení hypoték tak, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok.
Zobraziť tel. číslo
0903222436
Fotka Igor Papík, Bc.

Igor Papík, Bc. - UNIVERSAL maklérsky dom, a.s.

Pomáham ľudom k správnemu rozhodnutiu v oblasti majetku a financií. Mam za sebou viac ročné skúsenosti, zaujímave príbehy a mnohých spokojných klientov. Niekedy je potrebné zájsť aj za hranice poradenstva kde... Pomáham ľudom k správnemu rozhodnutiu v oblasti majetku a financií. Mam za sebou viac ročné skúsenosti, zaujímave príbehy a mnohých spokojných klientov. Niekedy je potrebné zájsť aj za hranice poradenstva kde práve skúsenosti hrajú rozhodujúcu úlohu. "Najviac čo môžeme dať je pozornosť..."
Zobraziť tel. číslo
0903800336

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk