Zoznam poradcov

Anna Mašánová, Ing. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Finančnému poradenstvu sa venujem viac ako 15 rokov. Zameriavam sa hlavne na úvery ,poistenie, otvorené fin. fondy a predaj nehnuteľností. "Nemožné" je pre mňa výzva a "problém" len zdolateľnou prekážkou. Pô... Finančnému poradenstvu sa venujem viac ako 15 rokov. Zameriavam sa hlavne na úvery ,poistenie, otvorené fin. fondy a predaj nehnuteľností. "Nemožné" je pre mňa výzva a "problém" len zdolateľnou prekážkou.
Pôsobím pre PSS, a.s. a iné banky.
Zobraziť tel. číslo
0903696786
Fotka Adrián Matejček

Adrián Matejček - Fincentrum a.s.

Dlhodobé skúsenosti, spokojný klienti. Vďaka spolupráci z najviac finančnými inštitúciami oproti konkurenčním spoločnostiam máte u mňa vždy najvýhodnejšie úvery,poistenia a najviac výnosové investície. Robím v... Dlhodobé skúsenosti, spokojný klienti.
Vďaka spolupráci z najviac finančnými inštitúciami oproti konkurenčním spoločnostiam máte u mňa vždy najvýhodnejšie úvery,poistenia a najviac výnosové investície. Robím všetko čo sa týka finančného trhu ,Teším sa na naše stretnutie.
Zobraziť tel. číslo
0940898596

Tomáš Medovič - Allrisk Slovakia, s. r. o.

Mám skúsenosti v oblasti poistenia, zaistenia, sprostredkovania všetkých úverov, leasingov pre podnikateľov aj nepodnikateľov. Poistenie, úvery a leasingi pre kamiónovú dopravu, osobné automobily, a rôzne segme... Mám skúsenosti v oblasti poistenia, zaistenia, sprostredkovania všetkých úverov, leasingov pre podnikateľov aj nepodnikateľov. Poistenie, úvery a leasingi pre kamiónovú dopravu, osobné automobily, a rôzne segmenty. Som registrovaný v NBS.
Zobraziť tel. číslo
0910322535
Fotka Magdaléna Michaličková, Bc.

Magdaléna Michaličková, Bc. - European Financial Corporation, s. r. o.

Profesionálny prístup s maximálnym zameraním na individuálne potreby, ciele a priania klienta. Registrácia NBS v sektore poistenia a zaistenia, prijímania vkladov, úverov a kapitálového trhu. Kompletný servis n... Profesionálny prístup s maximálnym zameraním na individuálne potreby, ciele a priania klienta. Registrácia NBS v sektore poistenia a zaistenia, prijímania vkladov, úverov a kapitálového trhu. Kompletný servis na jednom mieste v partnerstve s realitnou kanceláriou (EFC reality).
Zobraziť tel. číslo
0918023546
Fotka Petra Mihályiová, Bc

Petra Mihályiová, Bc - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

5 ročné skúsenosti v oblasti poradenstva a sprostredkovania, registrácia v NBS, certifikát z NBS v sektoroch: poistenie a zaistenie, úvery, dôchodkové zabezpečenie, kapitálový trh, stavebné sporenie, viac než 1... 5 ročné skúsenosti v oblasti poradenstva a sprostredkovania, registrácia v NBS, certifikát z NBS v sektoroch: poistenie a zaistenie, úvery, dôchodkové zabezpečenie, kapitálový trh, stavebné sporenie, viac než 100 spokojných klientov :)
Zobraziť tel. číslo
0948485663

Juraj Mikuška - Tower finance

2 ročné skúsenosti, služba tvorby finančných plánov s polročným servisom. Ľudský a priateľský prístup požadujem i ja. :) 2 ročné skúsenosti, služba tvorby finančných plánov s polročným servisom. Ľudský a priateľský prístup požadujem i ja. :)
Zobraziť tel. číslo
0910147479
Fotka Viliam Mišech

Viliam Mišech - Fincentrum a.s.

Som expert v oblasti finančného sprostredkovania. NBS certifikovaný. Poradenstvo a audit existujúcich produktov, bezplatné vypracovanie ponuky do 24 hodín. Postarám sa zníženie výdavkov a naopak rast Vašich prí... Som expert v oblasti finančného sprostredkovania. NBS certifikovaný. Poradenstvo a audit existujúcich produktov, bezplatné vypracovanie ponuky do 24 hodín. Postarám sa zníženie výdavkov a naopak rast Vašich príjmov. Dbám na to, aby moji klienti dostali najefektívnejšie riešenie svojich finančných problémov v čo možno najkratšom čase. Žiadny OVB systém a žiadne IŽP do Vašej rodiny :)
Zobraziť tel. číslo
0908334384

Veronika Monišová, Bc. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Tvoj úsmev je tvoje logo Tvoja osobnosť je tvojou vizitkou a to ako sa ľudia cítia po stretnutí s tebou je tvoja obchodná značka Jay Danzie Tvoj úsmev je tvoje logo Tvoja osobnosť je tvojou vizitkou a to ako sa ľudia cítia po stretnutí s tebou je tvoja obchodná značka Jay Danzie
Zobraziť tel. číslo
0907488978

Marek Murko - Generali poisťovňa, a. s

Niekoľko rokov pracujem ako poradca pre poistenie . Pomáham všetkým ľuďom , bez rozdielu veku , pohlavia , príslušnosti , národnosti.... , pri výbere poistenia na mieru , aby bol každý človek pripravený na nepr... Niekoľko rokov pracujem ako poradca pre poistenie . Pomáham všetkým ľuďom , bez rozdielu veku , pohlavia , príslušnosti , národnosti.... , pri výbere poistenia na mieru , aby bol každý človek pripravený na nepredvídateľné životné situácie , ktoré v živote môžu nastať .
Zobraziť tel. číslo
+4210907787808
Fotka Tomáš Nádašdy

Tomáš Nádašdy - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

3-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska. Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú presne k jeho príjmu. Každý kli... 3-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska.
Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú presne k jeho príjmu.
Každý klient je individuálny,avšak ku každému pristupujem tak,akoby som bola v jeho situácií a riešila si vlastný finančný plán.
Pôsobím v okolí Levíc,Bratislavy,Nitry,Krupiny,Zvolen a Banskej Bystrici.
Zobraziť tel. číslo
0904644301

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk