Zoznam poradcov

Fotka Martina Liptáková, Mgr.

Martina Liptáková, Mgr. - Fincentrum a.s.

2 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, poskytovania úverov, poistenia a zaistenia. Registrácia v NBS. 2 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb, poskytovania úverov, poistenia a zaistenia. Registrácia v NBS.
Zobraziť tel. číslo
0908736224

Slavka Litvíková, Ing. - Fincentrum a.s.

Komplexné vypracovanie riešenia ako financovať svoje bývanie pri zohľadnení individuálnych potrieb a možností. Komplexné vypracovanie riešenia ako financovať svoje bývanie pri zohľadnení individuálnych potrieb a možností.
Zobraziť tel. číslo
0948590073
Fotka Ana Lucas, Ing.

Ana Lucas, Ing. - Costex Investment

Poradca. 25 rokov skusenost v bankovnictvo/ financovanie firiem. Viem poradit ako pripravit ziadost o uver pre banky, aj v Aj, a ako banky uvazuju pri schvalovanie. Pomozem spravne pripravit kreditnu strukturu,... Poradca. 25 rokov skusenost v bankovnictvo/ financovanie firiem. Viem poradit ako pripravit ziadost o uver pre banky, aj v Aj, a ako banky uvazuju pri schvalovanie. Pomozem spravne pripravit kreditnu strukturu, s ukazovatelmi a projekciam, aj v posudzovanie podmienky a negociacie Uverove zmluvy.
Zobraziť tel. číslo
0905624484

Lenka Lutišanová - INSIA SK s.r.o.

Mám bohaté skúsenosti s poisťovníctvom a sprostredkovaním úverov a hypoték. Som registrovaná v NBS. Som členom medzinárodnej siete maklérov a sprostredkovateľov INSIA. Spolupracujem takmer so všetkými bankami... Mám bohaté skúsenosti s poisťovníctvom a sprostredkovaním úverov a hypoték. Som registrovaná v NBS. Som členom medzinárodnej siete maklérov a sprostredkovateľov INSIA. Spolupracujem takmer so všetkými bankami a poisťovňami.
Zobraziť tel. číslo
+421 911 700381
Fotka Magdaléna Maciková, Mgr.

Magdaléna Maciková, Mgr. - Broker Consulting, a.s.

8 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, registrácia NBS, spokojní klienti, peniaze navyše. www.magdalenamacikova.sk 8 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, registrácia NBS, spokojní klienti, peniaze navyše.
www.magdalenamacikova.sk
Zobraziť tel. číslo
0915334884
Fotka Tomáš Maga

Tomáš Maga - SOPHISTIC Pro finance, a. s.

Dobrý deň. Moje meno je Tomáš Maga a som odborníkom v oblasti financií. Mojím poslaním je bojovať proti tomu, aby finančné inštitúcie a ziskuchtiví poradcovia a predajcovia bohatli na neznalosti klientov a int... Dobrý deň. Moje meno je Tomáš Maga a som odborníkom v oblasti financií. Mojím poslaním je bojovať proti tomu, aby finančné inštitúcie a ziskuchtiví poradcovia a predajcovia bohatli na neznalosti klientov a intenzívne pracovať na zvyšovaní finančnej gramotnosti ľudí. Pomáham ľuďom, podnikateľom a firmám šetriť čas, peniaze a zvyšovať finančný majetok. Poskytujem služby s orientáciou na potreby klienta.
Zobraziť tel. číslo
0918 285 965
Fotka Lukáš Majer, Ing.

Lukáš Majer, Ing. - WorldGlobalGroup a.s

5ročné skúsenosti v oblasti financií, hlavne investovania a zhodnocovania Vašich finančných prostriedkov. Služba je bez poplatkov. Teraz exkluzívny a jediný produkt na investovanie s garantovaným výnosom 14% p.... 5ročné skúsenosti v oblasti financií, hlavne investovania a zhodnocovania Vašich finančných prostriedkov. Služba je bez poplatkov. Teraz exkluzívny a jediný produkt na investovanie s garantovaným výnosom 14% p.a..
Zobraziť tel. číslo
0907827659

Matej Marcinko - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

2 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania poistenia, potrebné certifikáty a mnoho spokojných klientov. 2 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania poistenia, potrebné certifikáty a mnoho spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0949856581

Hedviga Markotánová - CAPITOL, akciová spoločnosť

To ,ako sa máme dnes je výsledkom rozhodnutí,ktoré sme urobili v minulosti.Aby naše dnešné rozhodnutie o budúcnosti bolo správne,je nutné uvedomiť si niekoľko faktov.... Denne riešim otázky o zabezpečení sa p... To ,ako sa máme dnes je výsledkom rozhodnutí,ktoré sme urobili v minulosti.Aby naše dnešné rozhodnutie o budúcnosti bolo správne,je nutné uvedomiť si niekoľko faktov....
Denne riešim otázky o zabezpečení sa počas produktívneho veku,ale aj otázky o možnostiach kompenzácie nedostatku financií v dôchodkovom veku. Naše produkty sú šité na mieru pre každého,odzrkadľujú potreby klientov a korešpondujú s ich finančnými možnosťami.
Odborná spôsobilosť a registrácia v NBS je samozrejmosť.
Zobraziť tel. číslo
0905906399
Fotka Marta Marková

Marta Marková - AXA životní pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

16 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania,certifikát odbornosti v danej oblasti,registracia NBS,tisícka spokojných klientov 16 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania,certifikát odbornosti v danej oblasti,registracia NBS,tisícka spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0905739147

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk