Zoznam poradcov

Fotka Lukáš Majer, Ing.

Lukáš Majer, Ing. - WorldGlobalGroup a.s

5ročné skúsenosti v oblasti financií, hlavne investovania a zhodnocovania Vašich finančných prostriedkov. Služba je bez poplatkov. Teraz exkluzívny a jediný produkt na investovanie s garantovaným výnosom 14% p.... 5ročné skúsenosti v oblasti financií, hlavne investovania a zhodnocovania Vašich finančných prostriedkov. Služba je bez poplatkov. Teraz exkluzívny a jediný produkt na investovanie s garantovaným výnosom 14% p.a..
Zobraziť tel. číslo
0907827659

Matej Marcinko - Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

2 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania poistenia, potrebné certifikáty a mnoho spokojných klientov. 2 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania poistenia, potrebné certifikáty a mnoho spokojných klientov.
Zobraziť tel. číslo
0949856581

Hedviga Markotánová - CAPITOL, akciová spoločnosť

To ,ako sa máme dnes je výsledkom rozhodnutí,ktoré sme urobili v minulosti.Aby naše dnešné rozhodnutie o budúcnosti bolo správne,je nutné uvedomiť si niekoľko faktov.... Denne riešim otázky o zabezpečení sa p... To ,ako sa máme dnes je výsledkom rozhodnutí,ktoré sme urobili v minulosti.Aby naše dnešné rozhodnutie o budúcnosti bolo správne,je nutné uvedomiť si niekoľko faktov....
Denne riešim otázky o zabezpečení sa počas produktívneho veku,ale aj otázky o možnostiach kompenzácie nedostatku financií v dôchodkovom veku. Naše produkty sú šité na mieru pre každého,odzrkadľujú potreby klientov a korešpondujú s ich finančnými možnosťami.
Odborná spôsobilosť a registrácia v NBS je samozrejmosť.
Zobraziť tel. číslo
0905906399
Fotka Marta Marková

Marta Marková - AXA životní pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

16 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania,certifikát odbornosti v danej oblasti,registracia NBS,tisícka spokojných klientov 16 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania,certifikát odbornosti v danej oblasti,registracia NBS,tisícka spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0905739147

Anna Mašánová, Ing. - Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Finančnému poradenstvu sa venujem viac ako 15 rokov. Zameriavam sa hlavne na úvery ,poistenie, otvorené fin. fondy a predaj nehnuteľností. "Nemožné" je pre mňa výzva a "problém" len zdolateľnou prekážkou. Pô... Finančnému poradenstvu sa venujem viac ako 15 rokov. Zameriavam sa hlavne na úvery ,poistenie, otvorené fin. fondy a predaj nehnuteľností. "Nemožné" je pre mňa výzva a "problém" len zdolateľnou prekážkou.
Pôsobím pre PSS, a.s. a iné banky.
Zobraziť tel. číslo
0903696786
Fotka Adrián Matejček

Adrián Matejček - Fincentrum a.s.

Dlhodobé skúsenosti, spokojný klienti. Vďaka spolupráci z najviac finančnými inštitúciami oproti konkurenčním spoločnostiam máte u mňa vždy najvýhodnejšie úvery,poistenia a najviac výnosové investície. Robím v... Dlhodobé skúsenosti, spokojný klienti.
Vďaka spolupráci z najviac finančnými inštitúciami oproti konkurenčním spoločnostiam máte u mňa vždy najvýhodnejšie úvery,poistenia a najviac výnosové investície. Robím všetko čo sa týka finančného trhu ,Teším sa na naše stretnutie.
Zobraziť tel. číslo
0940898596

Tomáš Medovič - Allrisk Slovakia, s. r. o.

Mám skúsenosti v oblasti poistenia, zaistenia, sprostredkovania všetkých úverov, leasingov pre podnikateľov aj nepodnikateľov. Poistenie, úvery a leasingi pre kamiónovú dopravu, osobné automobily, a rôzne segme... Mám skúsenosti v oblasti poistenia, zaistenia, sprostredkovania všetkých úverov, leasingov pre podnikateľov aj nepodnikateľov. Poistenie, úvery a leasingi pre kamiónovú dopravu, osobné automobily, a rôzne segmenty. Som registrovaný v NBS.
Zobraziť tel. číslo
0910322535
Fotka Magdaléna Michaličková, Bc.

Magdaléna Michaličková, Bc. - European Financial Corporation, s. r. o.

Profesionálny prístup s maximálnym zameraním na individuálne potreby, ciele a priania klienta. Registrácia NBS v sektore poistenia a zaistenia, prijímania vkladov, úverov a kapitálového trhu. Kompletný servis n... Profesionálny prístup s maximálnym zameraním na individuálne potreby, ciele a priania klienta. Registrácia NBS v sektore poistenia a zaistenia, prijímania vkladov, úverov a kapitálového trhu. Kompletný servis na jednom mieste v partnerstve s realitnou kanceláriou (EFC reality).
Zobraziť tel. číslo
0918023546
Fotka Petra Mihályiová, Bc

Petra Mihályiová, Bc - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

5 ročné skúsenosti v oblasti poradenstva a sprostredkovania, registrácia v NBS, certifikát z NBS v sektoroch: poistenie a zaistenie, úvery, dôchodkové zabezpečenie, kapitálový trh, stavebné sporenie, viac než 1... 5 ročné skúsenosti v oblasti poradenstva a sprostredkovania, registrácia v NBS, certifikát z NBS v sektoroch: poistenie a zaistenie, úvery, dôchodkové zabezpečenie, kapitálový trh, stavebné sporenie, viac než 100 spokojných klientov :)
Zobraziť tel. číslo
0948485663
Fotka Viliam Mišech

Viliam Mišech - Fincentrum a.s.

Som expert v oblasti finančného sprostredkovania. NBS certifikovaný. Poradenstvo a audit existujúcich produktov, bezplatné vypracovanie ponuky do 24 hodín. Postarám sa zníženie výdavkov a naopak rast Vašich prí... Som expert v oblasti finančného sprostredkovania. NBS certifikovaný. Poradenstvo a audit existujúcich produktov, bezplatné vypracovanie ponuky do 24 hodín. Postarám sa zníženie výdavkov a naopak rast Vašich príjmov. Dbám na to, aby moji klienti dostali najefektívnejšie riešenie svojich finančných problémov v čo možno najkratšom čase. Žiadny OVB systém a žiadne IŽP do Vašej rodiny :)
Zobraziť tel. číslo
0908334384

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk