Zoznam poradcov

Fotka Marián Kleštinec, Mgr

Marián Kleštinec, Mgr - UNIVERSAL maklérsky dom, a.s.

Potrebujete poradiť s úverom či poistením a neviete sa rozhodnúť? Ak áno, ponúkam Vám riešenie tejto situácie. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a poradenstva pre fyzické a právnicke osoby.... Potrebujete poradiť s úverom či poistením a neviete sa rozhodnúť? Ak áno, ponúkam Vám riešenie tejto situácie. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a poradenstva pre fyzické a právnicke osoby. Som registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska a svojím klientom ponúkam úsporu času a peňazí, dlhodobú starostlivosť, objektívne informácie, kompletný servis a pravidelné konzultácie.
www.klestinec.com
Zobraziť tel. číslo
0910532991
Fotka Veronika Kollárová, Ing.

Veronika Kollárová, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mojou srdcovou záležitosťou je pomáhať ľuďom pri sprostredkovaní hypotekárnych úverov a hľadaní riešenia ako si splniť svoj sen o bývaní, od finančnej prípravy na tento krok až po skombinovanie finančných produ... Mojou srdcovou záležitosťou je pomáhať ľuďom pri sprostredkovaní hypotekárnych úverov a hľadaní riešenia ako si splniť svoj sen o bývaní, od finančnej prípravy na tento krok až po skombinovanie finančných produktov najvýhodnejších pre klienta. Pri mojej realitnej praxi ma najviac mrzelo ak neznalosťou klienti prichádzali o svoj sen, a preto bojujem za klientov aj vo finančnej sfére. Mojou odmenou je spokojnosť klienta.
Zobraziť tel. číslo
0905126531
Fotka Marcela Kondrová

Marcela Kondrová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Nezastupujem žiadnu konkrétnu finančnú inštitúciu, ale klientov pri komunikácii s týmito inštitúciami, kde využívam výhody a akcie týchto inštitúcii v prospech klienta..Mám 13 ročné skúsenosti v oblasti financi... Nezastupujem žiadnu konkrétnu finančnú inštitúciu, ale klientov pri komunikácii s týmito inštitúciami, kde využívam výhody a akcie týchto inštitúcii v prospech klienta..Mám 13 ročné skúsenosti v oblasti financií, povolenia,skúšky a certifikáty vo všetkých finančných sektoroch, registráciu v NBS a stovku spokojných klientov...:)
Zobraziť tel. číslo
0917 568 449
Fotka Tomáš Konečný, Bc.

Tomáš Konečný, Bc. - ČSOB Poisťovňa, a.s.

7 rokov pôsobím v oblasti finančníctva a sprostredkovania poradenstva. Venujem sa poradenstvu v oblasti životného a neživotného poistenia a poskytovaniu úverov na bývanie. 7 rokov pôsobím v oblasti finančníctva a sprostredkovania poradenstva. Venujem sa poradenstvu v oblasti životného a neživotného poistenia a poskytovaniu úverov na bývanie.
Zobraziť tel. číslo
0911404776

Marián Konkoľ, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Zdravím Vas priatelia,,, ponúkam Vam nezavisle a objektívne finančné poradenstvo vo všetkych oblastiach finančného trhu (úvery, hypotéky, sporenia, investície, zabezpečenie rodiny, domácnosti, pzp, dss, dds.)... Zdravím Vas priatelia,,,
ponúkam Vam nezavisle a objektívne finančné poradenstvo vo všetkych oblastiach finančného trhu (úvery, hypotéky, sporenia, investície, zabezpečenie rodiny, domácnosti, pzp, dss, dds.)
Ak prave riešite svoju finančnú situáciu nevahajte ma kontaktovať, mile rád Vám poradím ako a kde sa dajú peniaze ušetriť, prípadne efektívnejšie sporiť so štátnim príspevkom. Zaoberam sa okrem iného auditom už existujúcich zmlúv..
Som registrovaný sprostredkovateľ v NBS..
Zobraziť tel. číslo
0911334878
Fotka Kamila Kopčiková

Kamila Kopčiková - MetLife Amslico poisťovňa, a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikácia v danom obore, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov. Pristupujem ku každému klientovi individuálne a zodpovedne.Čestnosť je u mň... Skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikácia v danom obore, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov. Pristupujem ku každému klientovi individuálne a zodpovedne.Čestnosť je u mňa na 1. mieste.
Zobraziť tel. číslo
0944229661
Fotka Helena Kostecká, Ing.

Helena Kostecká, Ing. - Broker Consulting, a.s.

Ako klient môžete získať komplexné profesionálne služby v oblasti finančného plánovania, sporenia, renty, financovania bývania a zabezpečenia. Intenzívne pracujeme na tom, aby sme mohli našim klientom poskyto... Ako klient môžete získať komplexné profesionálne služby v oblasti finančného plánovania, sporenia, renty, financovania bývania a zabezpečenia.
Intenzívne pracujeme na tom, aby sme mohli našim klientom poskytovať čo najviac benefitov a pomôcť im na ceste k splneniu cieľov a finančnej nezávislosti.
V tejto oblasti pracujem od roku 2004, neváhajte a zavolajte.
Zobraziť tel. číslo
0907288704

Dagmar Kostúrová - Finportal, a.s.

16 ročné skúsenosti v oblasti finančníctva, poskytovanie úverov, životné a neživotné poistenie, sporenie, investície 16 ročné skúsenosti v oblasti finančníctva, poskytovanie úverov, životné a neživotné poistenie, sporenie, investície
Zobraziť tel. číslo
0907999791
Fotka Miloš Kováč

Miloš Kováč - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Rok 2000 začiatok aktívnej spolupráce z OVB Allfinanz Slovensko, pozícia Okresný riaditeľ pre OVB, skúsenosti s budovaním a vedením obchodných skupín SK,CZ, UA http://kovacmilos.ovb.sk/ http://regfap.nbs.sk/s... Rok 2000 začiatok aktívnej spolupráce z OVB Allfinanz Slovensko, pozícia Okresný riaditeľ pre OVB, skúsenosti s budovaním a vedením obchodných skupín SK,CZ, UA
http://kovacmilos.ovb.sk/
http://regfap.nbs.sk/search.php?row=2
Zobraziť tel. číslo
+421915842170
Fotka Rudolf Kováč, Mgr.

Rudolf Kováč, Mgr. - RoyalGoldenGroup a.s

Pomáham ľuďom ochrániť ich finančné prostriedky investovaním do fyzického zlata. Jedonorazové nákupy a tzv.šetriace plány v zlate od 10 Euro/mesiac + budujem obchodné tímy doma aj v zahraničí online. web: www.... Pomáham ľuďom ochrániť ich finančné prostriedky investovaním do fyzického zlata. Jedonorazové nákupy a tzv.šetriace plány v zlate od 10 Euro/mesiac + budujem obchodné tímy doma aj v zahraničí online.
web: www.specialistanazlato.sk
www.royalgoldengroup.sk/rudolf-kovac
Facebook: Rudolf Kováč
LinkedIn: Rudolf Kováč
Zobraziť tel. číslo
0905204461

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk