Zoznam poradcov

Fotka Barbora Jendrušová

Barbora Jendrušová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

2-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska. Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú k jeho príjmu. Každý klient je... 2-ročné skúsenosti v oblasti práce na finančnom trhu Slovenska.
Mojím cieľom je,nájsť pre klienta čo najlepšie riešenie,najlepšiu kombináciu flexibilných produktov - primeranú k jeho príjmu.
Každý klient je individuálny,avšak ku každému pristupujem tak,akoby som bola v jeho situácií a riešila si vlastný finančný plán.
Pôsobím v okolí Serede,Trnavy,Bratislavy,Nitry a kanceláriu mám aj v Púchove.
Zobraziť tel. číslo
0918870144

Anna Jurčová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mám 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v oblastiach poisťovníctva, vkladov, úverov, DDS aj SDS, registráciu v NBS a stovky spokojných klientov Mám 20 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát odbornosti v oblastiach poisťovníctva, vkladov, úverov, DDS aj SDS, registráciu v NBS a stovky spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0903658017
Fotka Marek Jurica, Mgr

Marek Jurica, Mgr - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Sprostredkovateľ s 15 ročnými skúsenosťami a praxou vo všetkých 6 oblastiach finančného trhu K roku 2018 cca 450 klientov, ktorým pomohol Sprostredkovateľ s 15 ročnými
skúsenosťami a praxou vo všetkých 6 oblastiach finančného trhu
K roku 2018 cca 450 klientov, ktorým pomohol
Zobraziť tel. číslo
+421 907 844 049
Fotka Andrea Juríčková, Bc.

Andrea Juríčková, Bc. - BROKER SERVICE GROUP s.r.o.

Pracujem so všetkými bankami, mám i dlhoročné skúsenosti z realitnej a stavebnej oblasti. Pôsobím v BA, MA a okolí. Nájdete ma i na FB - Hypotéka pre Váš domov. Ďakujem za Vašu dôveru. Andrea Juríčková Pracujem so všetkými bankami, mám i dlhoročné skúsenosti z realitnej a stavebnej oblasti. Pôsobím v BA, MA a okolí. Nájdete ma i na FB - Hypotéka pre Váš domov. Ďakujem za Vašu dôveru. Andrea Juríčková
Zobraziť tel. číslo
0903449414
Fotka Zuzana Kádárová

Zuzana Kádárová - Fincentrum a.s.

Volám sa Zuzana Kádárová a pracujem v spoločnosti Fincentrum ako finančný agent. Na finančnom trhu existuje veľký počet rôznorodých finančných produktov a nástrojov. Ide najmä o rôzne druhy úverov, poistení, c... Volám sa Zuzana Kádárová a pracujem v spoločnosti Fincentrum ako finančný agent.
Na finančnom trhu existuje veľký počet rôznorodých finančných produktov a nástrojov. Ide najmä o rôzne druhy úverov, poistení, cenných papierov, komodít, derivátov a pod.
Pokiaľ máte pocit, že sa neviete zorientovať v množstve finančných nástrojov a ponúk, ktoré jednotlivé finančné inštitúcie poskytujú, obráťte sa priamo na mňa.
Zobraziť tel. číslo
0902 149 331

Silvia Kadelova - Finportal, a.s.

12 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát o odbornosti, registrácia v NBS, stovky spokojných klientov 12 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát o odbornosti, registrácia v NBS, stovky spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0903454501
Fotka Milan Kalmancai, Ing.

Milan Kalmancai, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Vedeli ste, že väčšina klientov je nespokojných s prácou poradcu preto, lebo sa o nich nestará? Vadí Vám, že máte finančné produkty a nemáte ich s kým prehodnotiť? Máte svoje finančné a aj životné ciele,... Vedeli ste, že väčšina klientov je nespokojných s prácou poradcu preto, lebo sa o nich nestará?

Vadí Vám, že máte finančné produkty a nemáte ich s kým prehodnotiť?

Máte svoje finančné a aj životné ciele, ale neviete ako ich efektívne naplniť?

Zavolajte mi. Už 11 rokov pôsobím na finančnom trhu ako poradca.

Venujem sa projektu Akadémia rozvoja, ktorý je zameraný na zvyšovanie finančnej gramotnosti na školách aj vo firmách.
www.akademiarozvoja.sk
info@akademiarozvoja.sk
Zobraziť tel. číslo
+421905645337

Ivana Karolčeková, Mgr. - Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.

Ponúkam poradenstvo a sprostredkovanie stavebného sporenia, úverov, životného aj neživotného poistenia. Seriózny a férový prístup je samozrejmosťou. Ponúkam poradenstvo a sprostredkovanie stavebného sporenia, úverov, životného aj neživotného poistenia. Seriózny a férový prístup je samozrejmosťou.
Zobraziť tel. číslo
0907 447227
Fotka Margita Kenížová

Margita Kenížová - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Máte veľké dlhy a neviete ako to urobiť aby ste mali pokoj, tak ako kedysi aj ja? Niet nad osobnú skúsenosť s veriteľom, vymáhačom, telefóny, sms zprávamy, listy a neviem čo ešte ďalej. Ak chcete mať pokoj ako... Máte veľké dlhy a neviete ako to urobiť aby ste mali pokoj, tak ako kedysi aj ja? Niet nad osobnú skúsenosť s veriteľom, vymáhačom, telefóny, sms zprávamy, listy a neviem čo ešte ďalej. Ak chcete mať pokoj ako ja, a ešte si na dlhy úplne v pokoji a pohodlne zarobiť, viete čo chcete a že preto musíte aj niečo urobiť, potom ma kontaktujte. Viete, som stará žena, dôchodkyňa, ale rada sa s Vami podelím o moje skúsenosti a ak budem môcť, rada pomôžem. To ma verte, preto hovorím na rovinu.
Zobraziť tel. číslo
0904962343
Fotka Silvia Kiktová

Silvia Kiktová - FinGO.sk s.r.o.

Poskytovanie kompletného servisu týkajúceho sa financií. Poistenia - Hypotekárne úvery -Sporenia - Investície. Spolupráca so všetkými finančnými inštitúciami na celom SVK.Služby sú bezplatné a nezáväzné. Poskytovanie kompletného servisu týkajúceho sa financií.
Poistenia - Hypotekárne úvery -Sporenia - Investície. Spolupráca so všetkými finančnými inštitúciami na celom SVK.Služby sú bezplatné a nezáväzné.
Zobraziť tel. číslo
0902257158

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk