Zoznam poradcov

Silvia Kadelova - Finportal, a.s.

12 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát o odbornosti, registrácia v NBS, stovky spokojných klientov 12 ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikát o odbornosti, registrácia v NBS, stovky spokojných klientov
Zobraziť tel. číslo
0903454501
Fotka Milan Kalmancai, Ing.

Milan Kalmancai, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Vedeli ste, že väčšina klientov je nespokojných s prácou poradcu preto, lebo sa o nich nestará? Vadí Vám, že máte finančné produkty a nemáte ich s kým prehodnotiť? Máte svoje finančné a aj životné ciele,... Vedeli ste, že väčšina klientov je nespokojných s prácou poradcu preto, lebo sa o nich nestará?

Vadí Vám, že máte finančné produkty a nemáte ich s kým prehodnotiť?

Máte svoje finančné a aj životné ciele, ale neviete ako ich efektívne naplniť?

Zavolajte mi. Už 11 rokov pôsobím na finančnom trhu ako poradca.

Venujem sa projektu Akadémia rozvoja, ktorý je zameraný na zvyšovanie finančnej gramotnosti na školách aj vo firmách.
www.akademiarozvoja.sk
info@akademiarozvoja.sk
Zobraziť tel. číslo
+421905645337

Ivana Karolčeková, Mgr. - Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.

Ponúkam poradenstvo a sprostredkovanie stavebného sporenia, úverov, životného aj neživotného poistenia. Seriózny a férový prístup je samozrejmosťou. Ponúkam poradenstvo a sprostredkovanie stavebného sporenia, úverov, životného aj neživotného poistenia. Seriózny a férový prístup je samozrejmosťou.
Zobraziť tel. číslo
0907 447227
Fotka Margita Kenížová

Margita Kenížová - ATTILA FINANCIAL s. r. o., organizačná zložka

Máte veľké dlhy a neviete ako to urobiť aby ste mali pokoj, tak ako kedysi aj ja? Niet nad osobnú skúsenosť s veriteľom, vymáhačom, telefóny, sms zprávamy, listy a neviem čo ešte ďalej. Ak chcete mať pokoj ako... Máte veľké dlhy a neviete ako to urobiť aby ste mali pokoj, tak ako kedysi aj ja? Niet nad osobnú skúsenosť s veriteľom, vymáhačom, telefóny, sms zprávamy, listy a neviem čo ešte ďalej. Ak chcete mať pokoj ako ja, a ešte si na dlhy úplne v pokoji a pohodlne zarobiť, viete čo chcete a že preto musíte aj niečo urobiť, potom ma kontaktujte. Viete, som stará žena, dôchodkyňa, ale rada sa s Vami podelím o moje skúsenosti a ak budem môcť, rada pomôžem. To ma verte, preto hovorím na rovinu.
Zobraziť tel. číslo
0904962343
Fotka Marián Kleštinec, Mgr

Marián Kleštinec, Mgr - UNIVERSAL maklérsky dom, a.s.

Potrebujete poradiť s úverom či poistením a neviete sa rozhodnúť? Ak áno, ponúkam Vám riešenie tejto situácie. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a poradenstva pre fyzické a právnicke osoby.... Potrebujete poradiť s úverom či poistením a neviete sa rozhodnúť? Ak áno, ponúkam Vám riešenie tejto situácie. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti finančných služieb a poradenstva pre fyzické a právnicke osoby. Som registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska a svojím klientom ponúkam úsporu času a peňazí, dlhodobú starostlivosť, objektívne informácie, kompletný servis a pravidelné konzultácie.
www.klestinec.com
Zobraziť tel. číslo
0910532991
Fotka Veronika Kollárová, Ing.

Veronika Kollárová, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Mojou srdcovou záležitosťou je pomáhať ľuďom pri sprostredkovaní hypotekárnych úverov a hľadaní riešenia ako si splniť svoj sen o bývaní, od finančnej prípravy na tento krok až po skombinovanie finančných produ... Mojou srdcovou záležitosťou je pomáhať ľuďom pri sprostredkovaní hypotekárnych úverov a hľadaní riešenia ako si splniť svoj sen o bývaní, od finančnej prípravy na tento krok až po skombinovanie finančných produktov najvýhodnejších pre klienta. Pri mojej realitnej praxi ma najviac mrzelo ak neznalosťou klienti prichádzali o svoj sen, a preto bojujem za klientov aj vo finančnej sfére. Mojou odmenou je spokojnosť klienta.
Zobraziť tel. číslo
0905126531
Fotka Marcela Kondrová

Marcela Kondrová - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Nezastupujem žiadnu konkrétnu finančnú inštitúciu, ale klientov pri komunikácii s týmito inštitúciami, kde využívam výhody a akcie týchto inštitúcii v prospech klienta..Mám 13 ročné skúsenosti v oblasti financi... Nezastupujem žiadnu konkrétnu finančnú inštitúciu, ale klientov pri komunikácii s týmito inštitúciami, kde využívam výhody a akcie týchto inštitúcii v prospech klienta..Mám 13 ročné skúsenosti v oblasti financií, povolenia,skúšky a certifikáty vo všetkých finančných sektoroch, registráciu v NBS a stovku spokojných klientov...:)
Zobraziť tel. číslo
0917 568 449
Fotka Tomáš Konečný, Bc.

Tomáš Konečný, Bc. - ČSOB Poisťovňa, a.s.

7 rokov pôsobím v oblasti finančníctva a sprostredkovania poradenstva. Venujem sa poradenstvu v oblasti životného a neživotného poistenia a poskytovaniu úverov na bývanie. 7 rokov pôsobím v oblasti finančníctva a sprostredkovania poradenstva. Venujem sa poradenstvu v oblasti životného a neživotného poistenia a poskytovaniu úverov na bývanie.
Zobraziť tel. číslo
0911404776

Marián Konkoľ, Ing. - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Zdravím Vas priatelia,,, ponúkam Vam nezavisle a objektívne finančné poradenstvo vo všetkych oblastiach finančného trhu (úvery, hypotéky, sporenia, investície, zabezpečenie rodiny, domácnosti, pzp, dss, dds.)... Zdravím Vas priatelia,,,
ponúkam Vam nezavisle a objektívne finančné poradenstvo vo všetkych oblastiach finančného trhu (úvery, hypotéky, sporenia, investície, zabezpečenie rodiny, domácnosti, pzp, dss, dds.)
Ak prave riešite svoju finančnú situáciu nevahajte ma kontaktovať, mile rád Vám poradím ako a kde sa dajú peniaze ušetriť, prípadne efektívnejšie sporiť so štátnim príspevkom. Zaoberam sa okrem iného auditom už existujúcich zmlúv..
Som registrovaný sprostredkovateľ v NBS..
Zobraziť tel. číslo
0911334878
Fotka Kamila Kopčiková

Kamila Kopčiková - MetLife Amslico poisťovňa, a.s.

Skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikácia v danom obore, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov. Pristupujem ku každému klientovi individuálne a zodpovedne.Čestnosť je u mň... Skúsenosti v oblasti finančných služieb a sprostredkovania, certifikácia v danom obore, registrácia v NBS, stovka spokojných klientov. Pristupujem ku každému klientovi individuálne a zodpovedne.Čestnosť je u mňa na 1. mieste.
Zobraziť tel. číslo
0944229661

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk