Zoznam poradcov

Fotka Pavol Hrnko

Pavol Hrnko - Finvia Group s.r.o.

Vo finančníctve profesionálne pracujem od roku 2010. Disponujem znalosťami produktov ktoré každý z nás využíva a preto viem klientovi poskytnúť najvýhodnejšiu ponuku. Mojou prioritou je spokojný klient a preto... Vo finančníctve profesionálne pracujem od roku 2010. Disponujem znalosťami produktov ktoré každý z nás využíva a preto viem klientovi poskytnúť najvýhodnejšiu ponuku. Mojou prioritou je spokojný klient a preto vždy ponúkam len produkty, v ktorých vidím zmysel a ktoré by som si sám kúpil. Viac informácii a recenzií nájdete na webe www.finvia.sk/pavol-hrnko
Zobraziť tel. číslo
0948444890
Fotka Tatiana Hruščáková

Tatiana Hruščáková - Fincentrum a.s.

Mojim cielom je zabespeciť Vas a Vašu rodinu takym sposobom, aby klient platil len za to čo je nevyhnutne nutne a vyhol sa zbytočným poplatko a vysokym splatkam. Mam skusenosti v olasti finančneho sprostredkova... Mojim cielom je zabespeciť Vas a Vašu rodinu takym sposobom, aby klient platil len za to čo je nevyhnutne nutne a vyhol sa zbytočným poplatko a vysokym splatkam. Mam skusenosti v olasti finančneho sprostredkovania, certifikat odornosti a registracia v NBS. Poradenstvo a pomoc v celom financnom sektore . Tešim sa na spoluprácu .
Zobraziť tel. číslo
0903391568
Fotka Tomáš Hulala

Tomáš Hulala - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

V oblasti finančných služieb podnikám od roku 2006. Mojim krédom je profesionalita a maximálne proklientská orientácie. Finančný trh na Slovensku ponúka možnosti, pri ktorých môže byť vo výhode aj klient, nie l... V oblasti finančných služieb podnikám od roku 2006. Mojim krédom je profesionalita a maximálne proklientská orientácie. Finančný trh na Slovensku ponúka možnosti, pri ktorých môže byť vo výhode aj klient, nie len finančná spoločnosť a práve tieto možnosť hľadám pre svojich klientov pri plnení ich finančných cieľov.
Zobraziť tel. číslo
+421 908 518 931
Fotka Jaroslav Ilek, Mgr.

Jaroslav Ilek, Mgr. - ILEK s.r.o.

Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok. Pomáham ľuďom pri výbere a nastavení finančných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok.
Zobraziť tel. číslo
0911857221
Fotka Tomáš Ilias, Mgr

Tomáš Ilias, Mgr - Dobré Hypo s.r.o.

vyskúšajte nás aj ked Vám povedia že sa to uz nedá sme TOP jednotka v oblasti bankovníctva, spokojnosť klientov je najlepšia reklama vyskúšajte nás aj ked Vám povedia že sa to uz nedá sme TOP jednotka v oblasti bankovníctva, spokojnosť klientov je najlepšia reklama
Zobraziť tel. číslo
0901737155
Fotka Robert IVAN, PhD.

Robert IVAN, PhD. - IVIRON s.r.o.

Chcete vedieť ako rýchlo a efektívne predať / kúpiť / prenajať či prefinancovať alebo poistiť nehnuteľnosť v Košiciach a širokom okolí? ZAVOLAJTE MI ALEBO NAPÍŠTE MI SPRÁVU! :o) Chcete vedieť ako rýchlo a efektívne predať / kúpiť / prenajať či prefinancovať alebo poistiť nehnuteľnosť v Košiciach a širokom okolí?

ZAVOLAJTE MI ALEBO NAPÍŠTE MI SPRÁVU! :o)
Zobraziť tel. číslo
+421 (0) 911 313 757
Fotka Ladislav Jamrich, Ing

Ladislav Jamrich, Ing - DELUVIS s.r.o.

Mojou prácou je zlepšovať Vám kvalitu života. Správna voľba je dôležitým faktorom pre istejšiu a komfortnejšiu budúcnosť. Pomôžem Vám prijímať iba tie správne rozhodnutia o Vašich financiách. Ak chcete tú... Mojou prácou je zlepšovať Vám kvalitu života.

Správna voľba je dôležitým faktorom pre istejšiu a komfortnejšiu budúcnosť. Pomôžem Vám prijímať iba tie správne rozhodnutia o Vašich financiách.

Ak chcete tú najvyššiu kvalitu a vidieť o čom je skutočné poradenstvo, investujte 15 minút, zoznámime sa a Vy sa rozhodnete či chcete ísť do spolupráce a či v službe ktorú ponúkam vidíte zmysel.
Zobraziť tel. číslo
0905799881
Fotka Ján Janek

Ján Janek - OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

6 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finančných a poistných služieb,registrácia NBS v daných sektoroch,spokojný klienti a spolupracovníci ... 6 ročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania finančných a poistných služieb,registrácia NBS v daných sektoroch,spokojný klienti a spolupracovníci ...
Zobraziť tel. číslo
0908758810
Fotka Jozef Jankaj, Ing.

Jozef Jankaj, Ing. - Auvesta AG

Mám 56 rokov a vyše 30 ročné skúsenosti s finančnými produktmi a podnikaním. U mňa mate veľký výber. Ohľadom drahých kovov spolupracujem s 10 spoločnosťami. Viac tu http://www.zlatopredaj.sk a tiež: http://www... Mám 56 rokov a vyše 30 ročné skúsenosti s finančnými produktmi a podnikaním. U mňa mate veľký výber. Ohľadom drahých kovov spolupracujem s 10 spoločnosťami.
Viac tu http://www.zlatopredaj.sk a tiež: http://www.webporadca.eu/
Zobraziť tel. číslo
0907 535928

Jaroslav Jankovič - Refis

20 ročná prax v oblasti sprostredkovania finančných služieb, z toho 12 r. špecialista v oblasti hypotekárneho financovania a 3 roky osobitného finančného zabezpečenia klienta a jeho schopnosti splácania hypoték... 20 ročná prax v oblasti sprostredkovania finančných služieb, z toho 12 r. špecialista v oblasti hypotekárneho financovania a 3 roky osobitného finančného zabezpečenia klienta a jeho schopnosti splácania hypotéky i jej predčasného splatenia (nie cez poistenie!) Kancelárie: Hlohovec, SNP 10, 1.poschodie - pri VšZP (oproti pošte), resp. Nitra, Slnečná 2/A (vchod z Kavcovej ul., na jej začiatku) Stretnutie po tel. dohovore i u vás. Klient je u mňa vždy na prvom mieste!!!
Zobraziť tel. číslo
0905/424231

E-book zadarmo

Ako si vybrať finančného poradcu?
Zadajte e-mail, na ktorý Vám pošleme e-book ZADARMO:
E-book bol odoslaný na Vašu emailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem.
Nový portál pomocou ktorého nájdete ľahko aj vy svojho finančného poradcu. Stačí zadať lokalitu a zameranie a hneď budete vidieť finančných poradcov vo vašom okolí.
Startitup.sk
Vďaka zoznamu poradcov som našiel vo svojom okolí niekoľko odborníkov. Dokonca aj spolužiaka zo základnej školy. Ozval som sa mu ohľadne hypotéky a našli sme pre mňa ideálne riešenie.
Miroslav, Bratislava
Prvé skúsenosti ukazujú, že internet je to miesto, kde klienti často hľadajú možnosti ako naložiť so svojimi peniazmi a kde hľadajú dobrú radu podľa možnosti od dobrého poradcu.
lacozakar.sk